-
Posts
144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malgosia78
-
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
malgosia78 replied to anutka's topic in Buldog francuski
Witam ponownie!!! Animacja Anielki świetna!!! Prześmieszna. Znalazłam fajną stronkę z gadżetami buldożkowymi dla buldo-maniaków. Wstawiam adresik, ale jest jakiś straszliwie długi. W każdym razie, gdyby ktoś chciał kilka z tych rzeczy sprowadzać ze Stanów, to moglibyśmy się wspólnie domówić. Według mnie są bajeczne. Pozdrawiam. [url]http://www.bulldogboardwalk.com/Default.asp?whichpage=1&pagesize=5&SortBy=DateAdded+DESC&MaxRecordsPerPage=&SearchFor=&StartsWith=&Category=&SubCat=&sqlQuery=SELECT+Items%2E%2A+FROM+Items+WHERE+%28%28ItemActive%3DTrue%29+AND+%28SiteNumber%3D2%29%29+ORDER+BY+DateAdded+DESC+%3B[/url] -
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
malgosia78 replied to anutka's topic in Buldog francuski
I jeszcze zegar z Tofikiem (lub innym pieskiem innego właściciela :wink: ) [URL=http://img230.imageshack.us/my.php?image=zegar7xl.jpg][img]http://img230.imageshack.us/img230/984/zegar7xl.th.jpg[/img][/URL] -
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
malgosia78 replied to anutka's topic in Buldog francuski
a do podkładki pod mysz, śliczny kubeczek na kawę z buldożkowym szczeniaczkiem... [URL=http://img214.imageshack.us/my.php?image=kubeczek2um.jpg][img]http://img214.imageshack.us/img214/2840/kubeczek2um.th.jpg[/img][/URL] -
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
malgosia78 replied to anutka's topic in Buldog francuski
Hej!!! Znalazłam taką śliczną podkładkę pod mysz. PS. Draczyn dobrze :P , że jesteś. [URL=http://img213.imageshack.us/my.php?image=podkadkapodmysz0dm.jpg][img]http://img213.imageshack.us/img213/7673/podkadkapodmysz0dm.th.jpg[/img][/URL] -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
malgosia78 replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Basiulko, gratulacje!!! A to przecież dopiero początek świetnej zabawy. Ja wcześniej nigdy nie miałam buldożka, ale teraz wiem już co to znaczy mieć w domu psa idealnego. Każdy dzień z buldożkiem jest cudowny. To jak patrzy, jak zasypia, jak pochrapuje - wszystkim można się zachwycać. Życzę Wam wszystkiego dobrego z małym białaskiem!!! :smilecol: -
Joss, przestań!!! Nie zachowuj się jak dziecko!!! :D Też robisz i wklejasz piekne zdjęcia!!! Po prostu Draczyn na chwilkę zapomniała o Twoich dziełach... :lol: :wink:
-
Mój Tofik uwielbia spac z nami w łóżku. Najbardziej na mojej klatce piersiowej, albo przy mojej głowie, a swoją kładzie mi na ramieniu, albo n aszyi, ale to drugie przy jego wzrastającej masie robi się niebezpieczne i mało wygodne. Niestety w związku ze spaniem w naszym łóżku zdarzały się drobne wypadki i tak pościel np.niekiedy praliśmy pociel 3-4 razy w tygodniu. Bajka.
-
Problemy zdrowotne z buldożkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
malgosia78 replied to Draczyn's topic in Zdrowie
Draczyn, do zobaczenia na ''spotkania i spacerki"(lub jakoś tak),bo mam coś super do opowiedzenia. -
Problemy zdrowotne z buldożkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
malgosia78 replied to Draczyn's topic in Zdrowie
Witam po przerwie!!! - ale wyjeżdżać też trzeba od czasu do czasu. Draczyn, to wielka radość widzieć takie miłe informacje o Lizuni. Oby tak było dalej. Jeśli chodzi o odchudzanie, to nie mam doświadczenia, ale jak jej organizm zacznie znów funkcjonować bez leków, to myślę, że wszystko wróci do normy. Pozdrawiamy z Tofikiem (moim idealnym, stęsknionym piesiaczkiem). -
Joss, śliczne te Twoje kundelki. Zawsze.
-
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
malgosia78 replied to anutka's topic in Buldog francuski
Joss, Pracusiu... -
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
malgosia78 replied to anutka's topic in Buldog francuski
Witam!!! Nie ma jak kawał dobrej sztuki na dzień dobry! :lol: Pozdrawiam Miłego dnia. -
Witam, Widzę Anutko, że już od rana nie tracisz czasu... Ja z tofikiem wychodzę codziennie w okolicach 6 rano (jestem prawie pierwsza pod budką z pieczywem :lol: , mąż się ciesz). Potem zero spania. Pozdrawiam serdecznie w niedzielny poranek. Miłego dnia.
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
malgosia78 replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Witam!!! Śliczne maleństwo, też widziałam ją na allegro. Faktycznie ma bardzo podobne umaszczenie do Bezki Joss. Cóż, ja mam słabość do białasków, wybaczcie... -
Problemy zdrowotne z buldożkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
malgosia78 replied to Draczyn's topic in Zdrowie
No pewnie, że dobrze!!!! Forum jest nr 1: ze swoimi dobrymi radami, wielkim doświadczeniem a nawet drobnymi sprzeczkami. Dzięki temu można się poczuć, że mówi się tu o prawdziwym życiu!!! Forum jest świetne!!! -
Problemy zdrowotne z buldożkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
malgosia78 replied to Draczyn's topic in Zdrowie
Myślę, że to najrozsądniejsze. Jeśli dobrze zareagowała na chemię, to powinno być dobrze. -
Problemy zdrowotne z buldożkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
malgosia78 replied to Draczyn's topic in Zdrowie
Draczyn, ja nie jestem oczywiście tego pewna w 100%, to takie przemyślenia. Zawsze warto zapytać weterynarza, przecież u psiaków może być po prostu inaczej. Wiem, że dla swojej psiuni zrobisz wszystko, żeby było jak najlepiej i zawsze warto próbować, nie rezygnując oczywiście z zasadniczego leczenia. Ja życzę Wam powodzenia i bardzo w to powodzenie wierzę!!! :smilecol: -
Problemy zdrowotne z buldożkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
malgosia78 replied to Draczyn's topic in Zdrowie
Hej!!! Z tego co wiem, przy chemii nie można przyjmować żadnych preparatów immunomodulacyjnych, poniewać chemia działa na cały układ krwiotwórczy - na leukocyty także, a działanie tych preparatów właśnie w białe krwinki jest wycelowane. Tak samo przecież nie można szczepić ani kogoś z nowotworem ani w trakcie ani długo po chemii, bo chodzi tu o ingerencję w układ odpornościowy, który we wszystkich tych procesach bierze udział. -
To w takim razie Draczyn trzymam kciuki za Lizę. Mówiłaś, że jest po drugim cyklu chemii? Te toksyczności mogą się pojawić w różnym czasie po podaniu leków, ale zależy to w dużej mierze od jej wrażliwości i od rodzajów leków. W każdym razie czekam na każdą nową informację o jej samopoczuciu. Buziaki.
-
Witam !!! Jak tam Lizunia Draczyn??? Czy coś już wiadomo??? Jak ona znosi chemioterapię?? Pozdrawiam.
-
Wszystkiego najlepszego Dziewczyny :multi: :BIG: !!!!!!!!! Stu latek!!! Zdjęcie śpioszków w kocykach - dla mnie nr 1!!!!!! Pozdrowionka ode mnie i Tofika
-
Witam!!!! Ja kupiłam swemu Tofisiowi taki czerwony sweterek z golfem, właśnie z tej firmy. Nosi sie świetnie, łatwo zakłada i zdejmuje. Tylko jeszcze na razie jest trochę przydługi. Naprawdę polecam.
-
Joss, brak mi słów. Bajka. Kupuje cyfrówkę i koniec. Które z Was (mąż czy Ty, nie włączając dziewczynek :lol: ) robi takie piękne zdjęcia. Portret Osiołeczka cudny.
-
draczyn, tak mi przykro. Musisz jednak pamiętać, że nawt najgorsze choroby "nie czytają książek" i żaden człowiek nie może być do końca pewny, co będzie i nie można z góry przesądzać o niczyim losie. Nowotwory są straszne, ale są też w dużej mierz uleczalne. Nie zapominaj o tym. Pamiętaj też, że nie toczysz tej walki sama i że jesteśmy z Tobą, co prawda wirtualnie ale bardzo bardzo blisko. Gorące uściski.
-
Cieszę się Draczyn z Lizuni, jestem przekonana, że będzie dobrze. Musi być dobrze i kropka. Joss! U mnie w Białymstoku też cudna pogoda - słoneczko i w miarę ciepło. Zmykam. Buziaki.