Jump to content
Dogomania

malgosia78

Members
  • Posts

    144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malgosia78

  1. Witam ponownie!!! Animacja Anielki świetna!!! Prześmieszna. Znalazłam fajną stronkę z gadżetami buldożkowymi dla buldo-maniaków. Wstawiam adresik, ale jest jakiś straszliwie długi. W każdym razie, gdyby ktoś chciał kilka z tych rzeczy sprowadzać ze Stanów, to moglibyśmy się wspólnie domówić. Według mnie są bajeczne. Pozdrawiam. [url]http://www.bulldogboardwalk.com/Default.asp?whichpage=1&pagesize=5&SortBy=DateAdded+DESC&MaxRecordsPerPage=&SearchFor=&StartsWith=&Category=&SubCat=&sqlQuery=SELECT+Items%2E%2A+FROM+Items+WHERE+%28%28ItemActive%3DTrue%29+AND+%28SiteNumber%3D2%29%29+ORDER+BY+DateAdded+DESC+%3B[/url]
  2. I jeszcze zegar z Tofikiem (lub innym pieskiem innego właściciela :wink: ) [URL=http://img230.imageshack.us/my.php?image=zegar7xl.jpg][img]http://img230.imageshack.us/img230/984/zegar7xl.th.jpg[/img][/URL]
  3. a do podkładki pod mysz, śliczny kubeczek na kawę z buldożkowym szczeniaczkiem... [URL=http://img214.imageshack.us/my.php?image=kubeczek2um.jpg][img]http://img214.imageshack.us/img214/2840/kubeczek2um.th.jpg[/img][/URL]
  4. Hej!!! Znalazłam taką śliczną podkładkę pod mysz. PS. Draczyn dobrze :P , że jesteś. [URL=http://img213.imageshack.us/my.php?image=podkadkapodmysz0dm.jpg][img]http://img213.imageshack.us/img213/7673/podkadkapodmysz0dm.th.jpg[/img][/URL]
  5. Basiulko, gratulacje!!! A to przecież dopiero początek świetnej zabawy. Ja wcześniej nigdy nie miałam buldożka, ale teraz wiem już co to znaczy mieć w domu psa idealnego. Każdy dzień z buldożkiem jest cudowny. To jak patrzy, jak zasypia, jak pochrapuje - wszystkim można się zachwycać. Życzę Wam wszystkiego dobrego z małym białaskiem!!! :smilecol:
  6. Joss, przestań!!! Nie zachowuj się jak dziecko!!! :D Też robisz i wklejasz piekne zdjęcia!!! Po prostu Draczyn na chwilkę zapomniała o Twoich dziełach... :lol: :wink:
  7. Mój Tofik uwielbia spac z nami w łóżku. Najbardziej na mojej klatce piersiowej, albo przy mojej głowie, a swoją kładzie mi na ramieniu, albo n aszyi, ale to drugie przy jego wzrastającej masie robi się niebezpieczne i mało wygodne. Niestety w związku ze spaniem w naszym łóżku zdarzały się drobne wypadki i tak pościel np.niekiedy praliśmy pociel 3-4 razy w tygodniu. Bajka.
  8. Draczyn, do zobaczenia na ''spotkania i spacerki"(lub jakoś tak),bo mam coś super do opowiedzenia.
  9. Witam po przerwie!!! - ale wyjeżdżać też trzeba od czasu do czasu. Draczyn, to wielka radość widzieć takie miłe informacje o Lizuni. Oby tak było dalej. Jeśli chodzi o odchudzanie, to nie mam doświadczenia, ale jak jej organizm zacznie znów funkcjonować bez leków, to myślę, że wszystko wróci do normy. Pozdrawiamy z Tofikiem (moim idealnym, stęsknionym piesiaczkiem).
  10. Joss, śliczne te Twoje kundelki. Zawsze.
  11. Witam!!! Nie ma jak kawał dobrej sztuki na dzień dobry! :lol: Pozdrawiam Miłego dnia.
  12. Witam, Widzę Anutko, że już od rana nie tracisz czasu... Ja z tofikiem wychodzę codziennie w okolicach 6 rano (jestem prawie pierwsza pod budką z pieczywem :lol: , mąż się ciesz). Potem zero spania. Pozdrawiam serdecznie w niedzielny poranek. Miłego dnia.
  13. Witam!!! Śliczne maleństwo, też widziałam ją na allegro. Faktycznie ma bardzo podobne umaszczenie do Bezki Joss. Cóż, ja mam słabość do białasków, wybaczcie...
  14. No pewnie, że dobrze!!!! Forum jest nr 1: ze swoimi dobrymi radami, wielkim doświadczeniem a nawet drobnymi sprzeczkami. Dzięki temu można się poczuć, że mówi się tu o prawdziwym życiu!!! Forum jest świetne!!!
  15. Myślę, że to najrozsądniejsze. Jeśli dobrze zareagowała na chemię, to powinno być dobrze.
  16. Draczyn, ja nie jestem oczywiście tego pewna w 100%, to takie przemyślenia. Zawsze warto zapytać weterynarza, przecież u psiaków może być po prostu inaczej. Wiem, że dla swojej psiuni zrobisz wszystko, żeby było jak najlepiej i zawsze warto próbować, nie rezygnując oczywiście z zasadniczego leczenia. Ja życzę Wam powodzenia i bardzo w to powodzenie wierzę!!! :smilecol:
  17. Hej!!! Z tego co wiem, przy chemii nie można przyjmować żadnych preparatów immunomodulacyjnych, poniewać chemia działa na cały układ krwiotwórczy - na leukocyty także, a działanie tych preparatów właśnie w białe krwinki jest wycelowane. Tak samo przecież nie można szczepić ani kogoś z nowotworem ani w trakcie ani długo po chemii, bo chodzi tu o ingerencję w układ odpornościowy, który we wszystkich tych procesach bierze udział.
  18. To w takim razie Draczyn trzymam kciuki za Lizę. Mówiłaś, że jest po drugim cyklu chemii? Te toksyczności mogą się pojawić w różnym czasie po podaniu leków, ale zależy to w dużej mierze od jej wrażliwości i od rodzajów leków. W każdym razie czekam na każdą nową informację o jej samopoczuciu. Buziaki.
  19. Witam !!! Jak tam Lizunia Draczyn??? Czy coś już wiadomo??? Jak ona znosi chemioterapię?? Pozdrawiam.
  20. Wszystkiego najlepszego Dziewczyny :multi: :BIG: !!!!!!!!! Stu latek!!! Zdjęcie śpioszków w kocykach - dla mnie nr 1!!!!!! Pozdrowionka ode mnie i Tofika
  21. Witam!!!! Ja kupiłam swemu Tofisiowi taki czerwony sweterek z golfem, właśnie z tej firmy. Nosi sie świetnie, łatwo zakłada i zdejmuje. Tylko jeszcze na razie jest trochę przydługi. Naprawdę polecam.
  22. Joss, brak mi słów. Bajka. Kupuje cyfrówkę i koniec. Które z Was (mąż czy Ty, nie włączając dziewczynek :lol: ) robi takie piękne zdjęcia. Portret Osiołeczka cudny.
  23. draczyn, tak mi przykro. Musisz jednak pamiętać, że nawt najgorsze choroby "nie czytają książek" i żaden człowiek nie może być do końca pewny, co będzie i nie można z góry przesądzać o niczyim losie. Nowotwory są straszne, ale są też w dużej mierz uleczalne. Nie zapominaj o tym. Pamiętaj też, że nie toczysz tej walki sama i że jesteśmy z Tobą, co prawda wirtualnie ale bardzo bardzo blisko. Gorące uściski.
  24. Cieszę się Draczyn z Lizuni, jestem przekonana, że będzie dobrze. Musi być dobrze i kropka. Joss! U mnie w Białymstoku też cudna pogoda - słoneczko i w miarę ciepło. Zmykam. Buziaki.
×
×
  • Create New...