Jump to content
Dogomania

EWOR55

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About EWOR55

 • Rank
  Newbie

Converted

 • Interests
  HISTORIA , KWIATY , ZWIERZĘTA
 • Occupation
  TECHNIK- EKONOMISTA
 1. EWOR55

  CZEKOLADOWY WYŻEŁ

  Dziś w miasteczku Słomniki widziałam troszkę już leciwego,wychudzonego i bardzo ale to bardzo łaknącego ciepła, miłości od ludzi chyba to wyżeł czekoladowy , Może jest ktoś zainteresowany , ja już nie dam rady bo mam 5 znajd.
 2. EWOR55

  Cierpienie szczeniaka

  [quote name='kesencja']EWOR55, miejmy nadzieję, że jest jeszcze szansa, by mu pomóc. Dobrze zrobiłaś - postaraj się już o tym nie myśleć. TOZ się tym zajmie, a nawet, jeśli im się nie uda nic wskórać, to pamiętaj, że Ty zrobiłaś wszystko, co mogłaś i nie obwiniaj się za to, co się stało. No i jestem pełna podziwu, bo niejedna osoba by uznała, że po co robić sobie z sąsiadów wrogów i pewne by szczylkowi nie pomogła. Trzymaj kciuki, żeby wszystko było OK :).[/QUOTE] Jestem zła , rozżalona, rozgoryczona ten szczeniak REKS zdechł ,chowali go w tym garażu przed wszystkimi oszukując ,że jest trochę lepiej . Pani Ania , która jest już starszą osobą i jeszcze pomaga właśnie w takich przypadkach przyjechała , żeby jakoś szybciej tą sprawę załatwić ,też jest wściekła .Byłyśmy tam razem i w zasadzie skończyło się na przepychankach słownych. Poryczałyśmy się z jakim bólem walczyła ta psina. Nie chcę określać epitetami właścicieli.Po tych "negocjacjach" rodzinka pojechała poświęcić dwa samochody, bo tym hasłem nas wypchnęły od siebie.Po prostu dzisiaj to mnie szlag trafia i mam tyle złości, wściekłości ,że najchętniej to lanie bym im sprawiła.Mają w sobie tyle zakłamania ,dwulicowości i zero empatii na cierpienie jakiekolwiek.Wszystko jest na pokaz.Chętnie bym takich ludzi zaorała, potem walcem poprawiła, a co będzie wystawało znad ziemi to solą posypała.
 3. EWOR55

  Cierpienie szczeniaka

  [COLOR=#222222][FONT=Verdana]Ok nie obraziłam się , nie znasz mnie miałaś prawo tak pomyśleć. Sprawę zgłosiłam do TOZ, zobaczę co się będzie dalej działo w tej sprawie, choć prawdę mówiąc zaczynam faktycznie wątpić czy szczeniak żyje. W zasadzie i tak są na mnie obrażeni ,że wsadziłam nos w ich sprawy i powiedziałam , że pomimo ich zasobnego portfela i tak nie stać ich na psa, na jego leczenie - no gorzej nie będzie. Prawdę mówiąc to prościej pomóc bezdomnemu zwierzakowi , można konkretnie podjąć decyzję i pójść do weterynarza ,coś zrobić. Złości mnie ta sprawa.[/FONT][/COLOR]
 4. EWOR55

  Cierpienie szczeniaka

  [quote name='Madie']Takie rzeczy koniecznie zgłosić!!!!!!!!!! Nawet anonimowo na policję, albo do tozu. Jeśli facet przejechał psu po głowie, to sądzę, że już po psie... mam nadzieję, że nie jesteś kolejnym trollem żerującym na ludzkim zainteresowaniu...:angryy:[/QUOTE] Nie żeruję na ludzkim zainteresowaniu (to nie w porządku,że tak mnie określasz-szukam mądrej porady,ile mogę to pomagam bezdomnym psom na własną rękę), tylko nie mogę się pogodzić z faktem, że ten szczeniak cierpi,nawiasem mówiąc szczeniak żył w poniedziałek kiedy się o tym dowiedziałam, z opisu właścielki wyglądało,że jest sparaliżowany,był w stanie nawet lizać właścicieli po rękach - nie chciała mi go pokazać.Po prostu nie wiem, może jeszcze coś się da zrobić na to liczę.Zgłasznie anonimowe w tym przypadku nie będzi anonimowe, bo jak twierdzi tylko mnie powiedziała.
×