-
Posts
2078 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hebulka
-
[color=indigo][b]ROCKY Mały Gladiator[/b][/color] [URL=http://imageshack.us][img]http://img306.imageshack.us/img306/1407/hpim01094mr.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img306.imageshack.us/img306/5803/hpim01197kv.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img306.imageshack.us/img306/560/hpim01201si.jpg[/img][/URL]
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Hebulka replied to Viris's topic in Buldog francuski
Nie ma za co. -
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Hebulka replied to Viris's topic in Buldog francuski
Te co mam są ważne do 03/08/2007. -
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Hebulka replied to Viris's topic in Buldog francuski
Nie mam pojęcia czy jest osobno dla szczeniat,ja daje Emisi i mimo,że jest bardzo wrażliwa bardzo dobrze je toleruje. W tych puszkach jest samo mięso i warzywa. Z animondy są juniorki, też bardzo fajne,i w puszkach i w szalkach - pasztety.U mnie obiec dziewczynki zdecydowanie wolą pasztety. Tak to wyglada: [URL=http://imageshack.us][img]http://img471.imageshack.us/img471/8849/bentokronenalukalfgroenten6nb.jpg[/img][/URL][URL=http://imageshack.us][img]http://img427.imageshack.us/img427/8733/bentokronenalukipgroenten3qs.jpg[/img][/URL][URL=http://imageshack.us][img]http://img427.imageshack.us/img427/9965/bentokronenalurund7dy.jpg[/img][/URL] [b]szalka 300g[/b] -
[quote name='Pasavera'][quote name='Draczyn']Pasawera, w imieniu Hebulki dzieki za fotkę b z Wrocławia, aa może masz więcej fotek naszych ulubieńców?????????[/quote] To Twoja psinka? :o hi hi nawet nie wiedzialam :angel: [/quote] Nie moja,ale naszego znajomego buldożka GUSTAWA Mieszko i Jagienka. A tego buldożka nie znam. [img]http://img280.imageshack.us/img280/5822/10038813co.jpg[/img]
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Hebulka replied to Viris's topic in Buldog francuski
[b]Draczyn[/b] z tego co się orientuje to macie w Warszawie sklep zoologiczny KAKADU - chyba w jakims duzym domu handlowym,tam napewno będą bo u nas kupuje własnie w Kakadu. Ale w innych zoologicznych też sie zdarzają. -
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Hebulka replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='Draczyn'][quote name='Hebulka']ANIMONDĘ czy BENTO KRONEN ??[/quote]To Bento, było par lat temu w Warszawie. Kupowaliśmy te puszki całymi kartonami. Były wspaniałe, ale potem hurtownie zlikwidowano i chetnie się dowiem , gdzie teraz można je dostać[/quote] Z BENTO to bedzie gorzej,bo własciciele Rokusia kupują je w Niemczech, u nas na razie nie ma ich niestety. -
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Hebulka replied to Viris's topic in Buldog francuski
ANIMONDĘ czy BENTO KRONEN ?? -
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Hebulka replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='Viris']Hebulko a jakie puszki dawalas wczesniej ?[/quote] [b]ANIMONDY[/b] - light lunch, [URL=http://imageshack.us][img]http://img474.imageshack.us/img474/6974/animondavomfeinstenlightlunch5.jpg[/img][/URL] a ostatnio dostalismy od naszego syneczka zapas BENTO KRONEN,nie wiem czy u nas już są w sprzedaży,sucha karma wiem,że tak,ale puszek(szalek) nie widziałam. Są z warzywami,ryzem itd..bardzo fajne.Jest to pasztet ale z duzymi kawałkami mięcha. -
Faktycznie można się było pomylić,umaszczenie mają bardzo podobne,tylko gabaryty rzekomej Buni mnie zaskoczyły :o :wink:
-
[quote name='Draczyn'][quote name='Hebulka']Ten jeden piesek to nie buldog angielski ??[/quote]NIe chciałam dawać jednego zdjecia Violi w pojedynczym poście więc połączyłam z innymi zdjęciami. Muszę się przyznać , że dobrze nie wiem , ale to chyba rzeczywiście chyba buldog angiełski. Kto tu pozna swego pieska nich skomentuje[/quote] Na moje oko,ten buldożek to Sammy,piesek córki naszej [b]Gagi[/b].
-
[quote name='Draczyn'][quote name='Hebulka'][b]Draczka[/b] piękna na tych zdjęciach jak zawsze !!!!![/quote]Dzięki Hebulko, czy nie za dużo tych komplemntów. Draczka zrobi sie zarozumiała[/quote] Ma ku temu powody :klacz:
-
W pierwszej chwili,zanim powiekszyłam zdjecie myslałam ze to z Buni taki kawał baby przy Gacku :D :D :D
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Hebulka replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy']wiecie co czy zemna jest cos nie tak :o sciska mnie w zoladku jak pomysle ze to juz w sobote :) tez sie tak denerwowaliscie przezd odbiorem 1 kluseczki ?? :):)[/quote] Dokładnie tak samo !! Wszystko z Tobą ok :):) -
[b]Draczka[/b] piękna na tych zdjęciach jak zawsze !!!!!
-
Ten jeden piesek to nie buldog angielski ??
-
[URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/4407/a0dw.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/2544/b5mn.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/102/c5th.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/4310/d9ck.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/2748/e6qm.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/3923/f9lm1.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/4724/g4ik.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/2758/i8rn.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/6860/j1zl.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/7043/l7rj.jpg[/img][/URL] [b]Śpioszek Rokuś:[/b] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/7582/o3nw.jpg[/img][/URL]
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Hebulka replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='misiaczek'][b]Draczyn,Hebulka,Anutka[/b]...czy wasze dziewczyny też mają wzmożone pragnienie po karmie odchudzającej? Misia pije dużo więcej,wypija michę wody dziennie.Nie wiem czy to normalne,bo do tej pory mało piła.[/quote] Tak Misiaczku,Hebe więcej piła.Napewno tak jak mówi Draczyn chce sie troche bardziej "napełnić",ale mysle że to tez dlatego ze jadła tylko suchą karmę a normalnie je sucha,gotowane,czasami puszki. Teraz jak jej dodaje puszki obesity pije juz mniej. -
[quote name='Siostra'][quote name='Draczyn'][quote name='Hebulka'][color=blue]Obiecana Hebusiowa fotka konkursowa [/color] :D . [URL=http://imageshack.us][img]http://img356.imageshack.us/img356/2544/hebuszowieczka8rz.jpg[/img][/URL][/quote][/quote] No, to dzięki, mi wystarczy, zaraz się rozpłynę :D [b]C U D E Ń K O !!![/b][/quote] :buzi:
-
[quote name='Draczyn'][quote name='Hebulka']Mi się tu Pacynka i tak podoba :):) Co do nagród drugi rok z rzędu fundowalismy nagrody we Wrocławiu,myślę, że to bardzo fajna sprawa i napewno umila wystawę. W przyszłym roku też pewnie nad czymś pomyślimy,niewiem jeszcze tylko czy dla bf czy dla kompletnie pominietych w tym roku mopsików którym z tego co widziałam w katalogu nikt niczego nie ufundował :evil:[/quote]Masz rację mopsikom te się cos nalezy. Niie wiem , czy widziałaś Hebulka, że jeden z modów specjalnie dla Ciebie zrobił zdjęcie Hebe na wystawie we Wrocławiu. Pozwoliłam sobie podziękować w Twoim imieniu, bo dawno tam nie wchodziłaś. Hebe nie tylko mnie wpadła w oko[/quote] Nic nie widziałam ?? Gdzie jest to zdjęcie ??????
-
[quote name='misiaczek']Czy Wasze pieski miały wyciskane gruczoły okołoodbytowe? Misia coś już drugi dzień trze pupką o dywan.Podejrzewam,że ma zatkane właśnie te gruczoły,bo robaków nie ma,była odrobaczana jakieś 3 tygodnie temu.[/quote] Możliwe [b]Misiaczku[/b]. Hebe miała wyciskane kilka razy u weta, bo też tarła. Emi natomiast sama sobie oczyszcza.. :-?
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Hebulka replied to Viris's topic in Buldog francuski
Dzięki [b]Joss[/b],moja Ty towarzyszko niedoli :lol: :lol: -
Mi się tu Pacynka i tak podoba :):) Co do nagród drugi rok z rzędu fundowalismy nagrody we Wrocławiu,myślę, że to bardzo fajna sprawa i napewno umila wystawę. W przyszłym roku też pewnie nad czymś pomyślimy,niewiem jeszcze tylko czy dla bf czy dla kompletnie pominietych w tym roku mopsików którym z tego co widziałam w katalogu nikt niczego nie ufundował :evil:
-
Wszystkie pieseczki piękne i kochane ! Pacynkę miałam okazję widzieć osobiscie w Poznaniu, i faktycznie wygląda bardzo dobrze,nie dałabym jej 8-miu lat. Widać,ze jest bardzo zadbaną i kochaną suczką !!!! Pirani nie widziałam na żywo,wiec nie mam obiektywnego porównania.Obu seniorkom życzę dużo zdrówka i długiego zycia !!
-
Jaki szkrabek maleńki :smilecol: