Jump to content
Dogomania

Hebulka

Members
  • Posts

    2078
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hebulka

  1. Hebulka nic extra nie szykuje tylko walczy z płytą na której ma fotki z wakacji,(a nie chce mi się otworzyć) bo właśnie sobie uświadomiłam,że tych rodzinnych fotek jakoś brakuje :oops: :wink:
  2. [b]Dorota[/b] jeszcze raz powtórze,że pieski masz piękne,zarówno buldożki jak i śliczne kingi do których mam słabość.Nowa sunieczka jest jak żywa maskotka,cudna !!!!!!!!!!!!!! [b]Anutka[/b] - super fotreczki,Arrigo jest extra w tym ubranku :angel:
  3. Piękne pieski [b]Dorota[/b] !! Mała jest śliczna,zreszta od początku była super.
  4. [quote name='malgosia78']Świetny topik Hebulko!!!! To pozwoli nam zobaczyć jak wygląda każdy z nas, żebyśmy się mogli spokojnie rozpoznać, jak za rok spotkamy się na zlocie buldożkowym!!!! Super super!!! :multi: Teraz wszyscy buldożko-maniacy będą mieli pretekst do cykania zdjęć nie tylko samym piesiom!!! :lol:[/quote] To pomysł Draczyn,ja też uważam,że świetny.
  5. Możemy się tu troszkę lepiej poznać,a mianowicie zobaczyć :D Jeżeki tylko ma ktoś ochotę to serdecznie zapraszam do wstawiania fotek Waszych buldożków razem z Wami :angel: :angel: :angel: :angel:
  6. [URL=http://imageshack.us][img]http://img350.imageshack.us/img350/5051/770203tu.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/8964/770391qt.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/9813/770415fz.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/4193/770443im.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/9012/770523rg.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/6628/770653cp.jpg[/img][/URL] [color=blue]Hebuś w fazie świra [/color] :sweetCyb: [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/1958/770220gr.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/1945/770344cv.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/7507/770364ze.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/5959/770667ur.jpg[/img][/URL]
  7. No dziób.. :lol: Fajny pomysł [b]Draczyn[/b],mi się bardzo podoba,tak sympatycznie by się zrobiło :)
  8. Musisz mysleć pozytywnie,bo Twoje nastawienie ma napewno duży wpływ na Lizę. Jest młodą silną dziewczynką i da sobie rade z chorobą trzeba mocno,mocno wierzyć !!
  9. [i]"W moim niebie będą miękkie sierści Nosy, łapy, ogony i kły W moim niebie będę znowu głaskać Moje wszystkie pożegnane psy"[/i] [URL=http://imageshack.us][img]http://img387.imageshack.us/img387/4747/vela00534wk.gif[/img][/URL]
  10. Ja też wkleiłam swój dziób tu i ówdzie :D
  11. [quote name='elżbietarusos']Buldożki młode , pełne temperamentu , życia lubią śnieg. Na stare lata wyjście na spacer gdy pada deszcz , chośby tylko na siusiu jest dla nich problemem.[/quote] Dla takich "księżniczek" jak moja Hebe to nie tylko na stare lata.. :lol:
  12. [quote name='ats']Hebulko!!! Jestem zagorzałą fanka twoich dziewczynek, a nie dostałam od Was świątecznej kartki... :( :( :wink:[/quote] Kartki są wciąż wysyłane... :wink: :D
  13. [size=6][color=red][b]MISIACZEK WRACAJ !!!!!!!!!!!! [/b][/color][/size]
  14. [quote name='Draczyn'][quote name='Wiola.od.Gacka']Mówię Misiaczkowi,żeby wybiła sobie zgłowy odejście z forum. Ja tylko jeden raz miałam słabszy dzień i się coś niepotrzebnie rozmoczyłam, ale zaraz mi przeszło i stwierdzam że jest tu czadowo. Wszyscy są mili tylko czasami coś może trochę zaboleć. Można sobie wszystko wyjaśnić i jest OK dalej. Mama Wioli[/quote]MIsiaczek się zacieła i narazie nie chce wrócić. Okropnie mi przykro z tego powodu. Bo bardzo ją polubiłam. Może Wy jakoś potraficie jej wytłumaczyć, bo ja już więcej nie mogę zrobić[/quote] Kurcze,ale jestem niedoinformowana,nic nie wiem.Chyba mi jakieś posty umkneły,muszę to zaraz nadrobić.Jak to by miało być bez :o :( [b]Misiaczka[/b] ???? NIEMOŻLIWE !!
  15. [quote name='Wiola.od.Gacka']Po co odchodzić? Nie ma po co. Gdzie Ci będzie gorzej jak tu? Ja raz się przez forum pobeczałam.Przykro mi się zrobiło.Miałam zamiar tu nie wchodzić . Wytrzymałam tylko dwa dni. Potem mi przeszło ot i jestem. Mama Wioli[/quote] Gdzie chcesz odchodzić ?? :o Chyba nie rozumiem :roll:
  16. [URL=http://imageshack.us][img]http://img514.imageshack.us/img514/5706/555mo.gif[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img514.imageshack.us/img514/3144/428tv.gif[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img514.imageshack.us/img514/3691/bellssilv22ee.gif[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img514.imageshack.us/img514/6152/cornerbell6jq.gif[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img514.imageshack.us/img514/866/tb11iq.gif[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img514.imageshack.us/img514/964/gift1t9xl.gif[/img][/URL]
  17. [color=red]Jeszcze parę świątecznych gifów do kolekcji [/color] :x-mas: :x-mas: :x-mas: [URL=http://imageshack.us][img]http://img367.imageshack.us/img367/5564/794if.gif[/img][/URL][URL=http://imageshack.us][img]http://img367.imageshack.us/img367/691/tree4multi8rq.gif[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img367.imageshack.us/img367/1628/selegant5gt.gif[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img367.imageshack.us/img367/3541/695we.gif[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img367.imageshack.us/img367/3667/719uh.gif[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img367.imageshack.us/img367/7754/734ii.gif[/img][/URL]
  18. [quote name='Draczyn']A czy dostały szampana????????????????????????????????? :D :D :D :D :D[/quote] Hebunia to abstynentka,za to Emi dałam powachać to od razu oczka jej się wieksze zrobiły i wystawiła jęzorek :)
  19. [color=green]Dziewczyny świętują nasz dyplom [/color] :wink: :drinking: [URL=http://imageshack.us][img]http://img388.imageshack.us/img388/1325/770130sv.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img223.imageshack.us/img223/552/770158ai.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img223.imageshack.us/img223/5568/770185qi.jpg[/img][/URL]
  20. Emi jest przygotowana już na każdą pogode i jej ulubione nurkowanie w śniegu. :angel:
  21. [color=blue]Emi gotowa na mrozy[/color] :x-mas: :x-mas: :x-mas: [URL=http://imageshack.us][img]http://img224.imageshack.us/img224/3202/770014bq.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img224.imageshack.us/img224/4662/770023hn.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img224.imageshack.us/img224/5382/770042tp.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img224.imageshack.us/img224/6383/770051ju.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img224.imageshack.us/img224/7810/770067kd.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img224.imageshack.us/img224/7749/770070co.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img224.imageshack.us/img224/8521/770085la.jpg[/img][/URL]
  22. [quote name='Draczyn'][quote name='Hebulka']Moje :)[/quote]No to wielkie gratulacje. Taka składanka, to dla mnie coś wspaniałego i jednocześnie niezwykle trudnego do wykonania[/quote] Zdaje Ci się [b]Draczyn[/b],to bardzo proste,wystarczy mieć tylko program do gifów.Sam fakt, że ja to zrobilam to nie mogło być skomplikowane :wink: :lol:
  23. [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/5054/16wh.gif[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/1093/21kb.gif[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/5569/31dt.gif[/img][/URL]
  24. [quote name='Viris']Dzieki :)[/quote] Nie ma za co,to tylko fakt :angel: :D
×
×
  • Create New...