U nas po Hillsie jest rewelacyjnie.A royal mnie totalnie zaskoczył.Napisałam im co się działo,o brzydkich kupach itd i poprosili o przysłanie im karmy którą przesla do analizy do Francji.Mam wypisac wszystko co sie po niej dzialo itp,dolacze jeszcze wyniki kupkow i bedziemy czekac na wyniki-ktorych szczerze mowiac jestem bardzo ciekawa.
[quote name='basiulka22tychy'][B][I]a co u joss i jej dziewczynek :( dawno jej tu nie widzialam [/I][/B][/quote]
No własnie,Joss kochana gdzie jesteś ??????
[quote name='_beatka_']Bajtus chcial "osobiście" zareklamować nasze fanty wystawione na bazarku i wspomóc bezdomne psiaczki, oto jak pieknie prezentuje nasze gadżety
[IMG]http://img296.imageshack.us/img296/6180/pudelkoserce2nz7.jpg[/IMG]
i jak wam się podoba?
ma się te rysy i kamienną minę prawdziwego, profesjonalnego modela, nie?:cool3:[/quote]
[B]Profesjonalista [/B]:multi:
U nas nie bylo zadnych problemow przez 3 lata,zamawialam indoora,shih tzu,mini sensible,medium - i zawsze ok.Jakis czas temu zamowilam 9,5 kg mini sensible i jakies felerne to opakowanie :roll:
[quote name='Chefrenek']Dzięki Hebulko też mam taką broszurkę, ale nie wiedziałam czy można ją zamieścić.[/quote]
ja też nie wiem czy mogłam.... :oops::lol:
[B]Witaj [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=19519"]equi :multi::multi::multi: [/URL]
Twoją cudną Lolę i cała gromadke z TEN YEARS AFTER podziwiam od chwili ich narodzin :loveu:
Duza buzka dla malenstwa i rownie slicznej bulki :loveu::multi::loveu::multi::loveu:
Zycze Ci samych radosci z Lolą i jej samej duzo zdrowka !!!!!!!!!!
[/B]
[quote name='Chefrenek']Mam nadzieję, że to nie jest pic na wodę...[/quote]
u nas sie sprawdzil rewelacyjnie,najpierw przy nuzencu Hebusi,potem przy przeziębieniu Emini.Bardzo szybko podnosi odpornosc.
A my teraz testujemy Hill'sa :eviltong: Jak na razie wsuwają aż się uszy trzęsą a qupki super - czego niestety nie mogę powiedziec o ostatnim opakowaniu Royala - nie wiem co z nim nie tak ale wykluczałam pokolei wszystko z ich menu,zbadałam kupki,odrobaczyłam i tylko po royalu kupska było bardzo bardzo brzydkie :shake:
[quote name='Chefrenek']On nie wygląda na chorego. Wścieka się apetyt mu dopisuje.[/quote]
To dobrze, bo nie ma nic gorszego niż smutny piesek :shake:
A siemie lniane wypije ??
Bardzo to wszystko smutne i najgorsze, że nie mamy na to żadnego wpływu :shake:
Dużo zdrówka Chefrenkowi życzę :loveu:
A jak jego ogólne samopoczucie??