-
Posts
4192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by misiaczek
-
Draczyn,widzisz jak się forum zabuldoziło w krótkim czasie :D ?A martwiłaś się,że nas tak mało :lol: :lol: :lol:
-
Witaj burbono! Witaj Hebulka!Widzę,że Twoje marzenie się spełniło i zdecydowałaś się na drugiego pieska.Mopsik też śliczny.Czy Hebe nie jest zazdrosna?
-
Czyli masz już wybraną hodowlę?Jeśli to nie tajemnica,to powiedz jakieś szczegóły. Te strony rzeczywiście ładują się dziś ciut za długo...nie idzie pogadać :) .
-
ats,to piękne stworzenie,skoro marzysz,napewno z czasem się pojawi :lol: . Jestem tylko ciekawa dlaczego jednak buldog francuski a nie bokser? Napisz coś o tym.Chętnie poczytam. :D
-
Witaj KajaKK,coraz nas więcej,Borys śliczny piesek. ats,fajnie,że jesteś.ha ha ha :lol:
-
Draczyn,pewnie masz rację,ale parę osób mi wręcz zalecało sterylizację,jeśli suki nie zamierzam dopuszczać,dla jej zdrowia(ropomacicze,rak sutka itp).
-
Zgadzam się z matrixem całkowicie,nie psułabyś sobie renomy gniotem. Więc do roboty :D .
-
Draczyn, ja myślałam o sterylizacji dziewczynki.Moja córka chce,żeby drugi buldek był chłopcem.Ale jeśli nie radzisz....to przemyślimy
-
Ale możesz mi doradzić,bo na jesień chcę kupić drugiego buldożka.Chciała bym,żeby to był chłopiec.Czy ciężko będzie dokoptować chłopaka do dziewczyny,czy mogą się nie pogodzić?
-
Ja też za bardzo nie mogę się skupić bo moja Miśka lata mi po głowie,koniecznie chce siedzieć na kolankach, a ja nie umiem pisać z nią na rączkach :lol: .
-
Draczyn,znasz się na rasie jak mało kto.Masz cudo buldożki.Ale rozumiem,że książka to już poważna sprawa i sama musisz czuć się na siłach aby ją napiać.Pisałaś,że francuski znasz,więc przetłumaczenie tej książki to byłaby wspaniała sprawa.U nas w kraju jest wciąz za mało publikacji na temat BF.Więc zachęcam do przetłumaczenia :) .
-
Draczyn wiem,że to było trudne pytanie typu"co by było,gdyby"....ale zadałam je z premedytacją.Odpowiedź Doroty mnie satysfakcjonuje i cieszę się,że nie musi dokonywać wyboru :) .Bo ja niestety chciałabym i buldożki i kingi i pekińczyki i boston teriery i wszystko co ma płaskie mordki :evil_lol: Ale ja niestety,musiałam dokonać wyboru :cry: ,zresztą całkowicie słusznego bo buldożki uwielbiam..Ale mogę pozwolić sobie jeszcze tylko na jednego.I napewno zawita u mnie w swoim czasie :D .
-
Ja szczerze namawiam tym bardziej,że jak sama piszesz masz, kontakty z hodowcami tej rasy w świecie.Ale podejrzewam,że skoro taki pomysł już Tobie zakiełkował w głowie,to prędzej czy później,taka książka powstanie.I bardzo dobrze :D .Powiedz Dorota jeszcze jak to jest jak się hoduje 2 rasy?Czy którąś bardziej preferujesz? Gdybyś musiała dokonać wyboru,którą byś wybrała?Buldożki czy Kingi?
-
:hmmmm: podatki,rachunkowość...straszne. Tych książek nie przeczytam :lol: .Ale jak napiszesz Dorota coś o bulwach i kingach to pierwsza przeczytam :lol:
-
Uroczy,uroczy....ja już wcześniej go chwaliłam.Moloska wie,że jest przystojny.Rozpieściła chłopaka....a teraz nie wie co robić. :lol: :lol: :lol:
-
Matyldę od razu poznałam...po oczach :D
-
Anutka mi też bardzo się podoba logo zlotu. Czy ten buldożek w środku,to Matylda? :)
-
Miśka szminki też kradnie,kiedyś zżarła i cały pyszczek nią sobie umalowała.Ale chyba bardzo jej smakowała,bo się oblizywała pól godziny :lol:
-
Wracając do historii o buldożkach,ja mam jednego i to młodego więc i historii niewiele.Ale jedną was uraczę.Miśka to straszna złodziejka.Kradnie wszystko co ma w zasięgu pyska(piloty od tv,tel.komórkowe,okulary,wszelkie ścierki,ręczniki itp).Jak coś ukradnie to przynosi pokazać i jak petarda zaczyna biegać po chałupie chcąc,żebyśmy ją gonili :D .Ale na jej złapanie z ukradzionym fantem nie ma szans.Więc zaczęliśmy przed Misią wszystko chować.A biedne psisko ganiać się chce dalej,ale nie z pustym pyskiem a ukraść nie ma co.Więc moja cwaniara doszła do wniosku,że można własne legowisko.I tak biega z legowiskiem w zębach,które jes 5 razy większe od niej po całej chałupie,taranując wszystko co ma na drodze :lol: .Jej energia jest nie spożyta,więc może biegać z legowiskiem w zębach pól dnia :lol: .
-
O matko, elżbietarusos co za wzruszająca historia.Aż za serce ściska. Dorota,serdeczne dzięki za wyjaśnienia.Do tej pory myślałam,że to jedna rasa.Moje oko laika nie wychwytywało różnic :D ,ale pozwoliło mi ocenić,że Twoje psy są piękne :D .
-
Przepraszam,że na tym topiku,ale mam pytanie do DorotyL. Strasznie mi się podobaja cavalier king charles spaniel.Niedawno przeczytałam,że cavalier king charles spaniel to inna rasa od king charles spaniel,ale nie wyjaśniono różnicy.Czy możesz powiedzieć jaka to różnica? O ile jest różnica :lol: .
-
:lol: :lol: :lol: wyobrażam sobie jak buldożek przegania charty :lol: :lol: :lol: . Ja tam bym się o medal kłóciła :lol: :lol: :lol:
-
Może dołączą...czym więcej tym lepiej.No i wtedy większe szanse,że nas oddzielą i zrobią osobne podforum.
-
Oglądałam parę razy Twoją stronę.Jest super.I powiem Tobie,że zanim kupiłam Miśkę,właśnie pierwsze buldożki zobaczyłam na Twojej stronce.Czyli niejako przyczyniłaś się do tego,że mam bulwę :lol: .Wcześniej nie znałam tej rasy(chciałam kupić cavalier king charles spaniela) i przez przypadek(a może nie przypadek :D )weszłam na Twoją stronkę i zobaczyłam Matyldę i te pozostałe cuda.I już wiedziałam,że ta mordka musi u mnie w domu na stałe zagościć :D .