[quote name='Draczyn']Ats jatu stale zaglądam, ale jak nikogo nie ma to dę sobie na papieroska i przy okazji pogłaskać pieski, lub coś przekąsić. było [/quote]
Hmm...Draczyn,ja muszę się Tobie pochwalić,że od 2 kwietnia nie palę :HUT012:.
Tyle,że jak przestałam palić to zaczęłam pochłaniać ogromne ilości pokarmów i przytyło mi się.Ale podobno do pół roku to normalne :lol: .