Jump to content
Dogomania

misiaczek

Members
  • Posts

    4192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by misiaczek

  1. [b]Viris[/b],rozprawiaj się z kompem szybciutko.Bo tylko my z Hebulką utrzymujemy galerię :D :D :D .
  2. Nooo,troszkę wcześnie Cię budzi.Misia,to straczny śpioch,najchętniej to by spała do 10-tej rano.Ale Sotek nie daje pospać i budzi nas miedzy 7-8 rano. A moja corka ma w tym roku na późniejsze godziny do szkoły i mogłabym pospać nawet do 9-tej.No ale niestety.A po za tym ja wychodze rano z nimi osobno,bo Socik musi obejść lasek dookoła i 1000 razy zrobić siku.Natomiast Miśka siusiu,kupę i do domu.Można ją ciągnąć do woli,a ona nie zrobi kroku dalej.Rano mam przegrane :( .
  3. [URL=http://imageshack.us][img]http://img397.imageshack.us/img397/3973/tndscf04274aj.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img397.imageshack.us/img397/4185/tndscf04297nq.jpg[/img][/URL]
  4. jula.i..franio...wprawdzie nie byłam na zlocie,więc do zobaczenia nie mogę Ci odpowiedzieć,bo nie wiem też czy będę na następnym.Ale na forum chyba z nami zostaniesz.Chyba nie poprzestaniesz na tym poście?
  5. hmm hmm...ja jestem skromna,więc nie powiem :wink: :lol: :lol: :lol:
  6. Buldożkomiłośnik...jasne,że może być :D .To już całkiem co innego niż buldożerca :wink: :lol: .
  7. Moim zdaniem buldożerca to taki,co zjada buldożki :( :( :( . Ja tego nie robię i nie jestem buldożercą :oops: :oops: :oops:
  8. Ja też jestem pod wrażeniem.Anutka to propagatorka rasy. Na pierwszym zlocie,jak sama pisała,nie była duża frekwencja,a na piątym...wystarczy spojrzeć na fotki :D . TAK TRZYMAJ ANUTKO :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  9. misiaczek chłopaków to miała :wink: :wink: :wink: ,ale nie w psim wydaniu. :lol: :lol: :lol:
  10. [quote name='_beatka_']cocobull witamy w gronie buldozerców :D 8)[/quote] upsss...ja się wyłamuję z grona buldożerców.Ja nie jestem buldożerca :shake:
  11. [b]Anutko[/b],gratuluję inicjatywy i tego,że co roku jest więcej ludzi z buldożkami na zlocie. [b]beatko[/b],a czemu Ciebie nie było?
  12. Więc pozdrawiam Twojego Marka serdecznie...bo jego śmiech uspokoił mnie do reszty :lol: :lol: :lol:
  13. Draczyn,dzięki bardzo...bo ja jestem trochę panikara i nie miałam nigdy doswiadczenia z samcami,a to wyglądało jak drugie jajka,nawet tej samej wielkości to było.Ale juz mnie uspokoiłaś.Dzięki :D .
  14. Fakt,że problem dotyczy chinka a nie buldożka.Ale mam nadzieję,że mi odpowiecie.Dziś rano moja córka zauważyła u Sotka zgrubienie na siusiaku.Wyglądało to jak drugie jajka.Strasznie się wystraszyłyśmy.Ale poszłam z nim zaraz na dwór,bo ściągał smycz.Jak się wysikał gula zaraz zniknęła.Co to moze być? Czy mam się martwić? Czy może to normalne u samców? Pierwszy raz to u niego zauważyłam odkąd go mam.Dodam jeszcze,że wczoraj Soto kąpałam.Może gdzieś go podwiało.
  15. Arnold jest świetny.A jakie fajne kolorki ma :wink: .Wcale się nie dziwię Hebulka,że się zakochałaś :D .
  16. Witaj burbono.A czemu nie chcesz drugiej suczki?Napewno większy problem z parką,ale też większe szanse na zgodę.
  17. Draczyn,dzięki bardzo. Co do fotek,to przecież możesz pstrykać(mówiłaś,że masz cyfrówkę) i przysyłać mi,Anutce lub Hebulce na maila.I nie ma problemu,my wstawimy. Przecież już niejednokrotnie Ci to proponowałyśmy.Wiec bez oporów przesyłaj.
  18. Może za rok :D :D :D
  19. [quote name='Draczyn']Jak zwykle cudeńka. A dzisiaj coś tutaj pusto. Takie piękn fotki i nikogo nie ma[/quote] To prawda.Hebulka to chyba jakaś artystka :wink: :D .Ale przy takich wdzięcznych obiektach,nietrudno pstrykać ekstra foty.
  20. [quote name='Hebulka'][b]Misiaczek[/b] nie wiem o co chodzi, ale.. :kciuki: :buzi:[/quote] Dzięki Hebulka :D
  21. misiaczek

    MOPS+off

    Hebulka,ale ten Twój klopsik to już duża panna :wink: :D .Rośnie jak na drożdżach.Fotki świetne a dziewczyny na nich jeszcze świetniejsze :wink: :wink: :wink: .
  22. Draczyn, dałabym się namówić,gdyby to było ciut bliżej.Ale to ponad 400 km w jedną stronę.Troszkę za daleko na zlot,który trwa 2-3 godzinki. :wink: :D
  23. Za 2 dni impreza...Dużo fotek proszę,bo nieobecni też chcą nacieszyć oczy widokiem pięknych buldożków.Tyle śliczności naraz do oglądania,głaskania....ale macie super :D :D :D .
  24. Lokys,już Ci kiedyś mówiłam,że drugi buldzio to lekarstwo na wszystko(na niejedzenie też).Moja Misia odkąd mam Sotka(mimo,że to nie buldożek :wink: )rąbie wszystko co podam w misce,nawet suche,którym wcześniej karmiłam ją z rączki.I najchętniej to by zjadła jeszcze Sotka,jako dodatek do karmy :wink: :wink: :wink: .
×
×
  • Create New...