[quote name='orsini']a znalazlam na allegro hhahahaha
a robimy w jajo takiego jednego glaba hahahaha myslisz ze sie najara jak zobaczy takiego kunia? :lol: :lol: :lol: :lol:
papier mu stworzylim super, cena tez super, no i teraz ta fota hahahahaa
Laski z Legionowa-macie jakis adres stajni w Legionowie albo w okolicach?:)))))[/quote]
niestety nie :( :( :( ale u nas na wiosce jest taki jeden co derby wygrał...