Jump to content
Dogomania

Minimolos

Members
  • Posts

    291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Minimolos

  1. OK! Już wstawiam płowe ! [img]http://www.minimolos.com/hilda01.jpg[/img] [img]http://www.minimolos.com/hilda02.jpg[/img] [img]http://www.minimolos.com/hilda03.jpg[/img]
  2. elzbietarusos to prawdziwa PSIARA :Dog_run:
  3. [quote name='Draczyn']Nie opowiadaj wszystkie psy są piękne[/quote] Właśnie wszystkie psy są piękne, tylko mamy inne upodobania [img]http://www.buldogfrancuski.com/kubus.jpg[/img]
  4. [quote name='Draczyn']No powiedz Minimolos, czy to nie wiewiórki?[/quote] Masz rację Draczyn dla mnie to też jakieś wiewiórki nie ma to jak nasze TŁUSTE BULWY :lol: Widocznie ezbieta lubi wiewiórki :lol:
  5. [quote name='Draczyn']Gdzie ty tu wchodzisz w te wiewiurki. Pogadaj z nami na psach[/quote] :santagri: :santagri: :santagri: Podziwiam Draczyna za poczucie humoru, tak trzymaj :thumbs:
  6. Ale napewno Draczyn zakochał się w tym psie od pierwszego wejrzenia i dlatego porwał go z Holandii :ylsuper: [img]http://www.buldogfrancuski.com/tobias.jpg[/img]
  7. Ja stronę umię prowadzić jak mam gotowy szablon od Zora Design, a rozmowy między mną, irenate i Zora Design trwały już kilka miesięcy. Przeciez masz śliczną stronę i Gabrysia robi ci aktualizację ! Nie umiałbym prowadzić stronę która już jest zrobiona od początku przez kogoś, dostałem goły i wesoły szablon który będę prowadzić od początku. Na pocieszenie dodam, że baner do Draczyna jest na stronie w wersji polskiej i angielskiej na pierwszym, honorowym miejscu i jest napisane nad banerem "Przyjaciele" :buzi: [img]http://www.minimolos.com/baner_draczyn.png[/img]
  8. [quote name='Draczyn']To dobrze Minimolos,że Ci się tu podoba - mnie też. Musimy jeszcze wciągnąć do tej zabawy Irenę, jak przyjedzie z wakacji[/quote] Koniecznie :angel: Ale Draczyn szalejesz, jeszcze parę postów i będzie 500 postów :BIG:
  9. Robię stronę osobie (irenate) która jest z nami zaprzyjażniona :buzi: ma KIKE Draczyn ale strona jeszcze nie działa :lol: może w przyszłym tygodniu będzie!
  10. elżbiete normalnie wciągnęło w neta jak nałóg :HUT012: szaleje na innych rasach :lol: Ja też jak Draczyn nie mogę już żyć bez tej wściekłej walizki :B-fly:
  11. Tak już chrapią moje BULWY :HUT012: A Hildunia pod kołderką :lol: tylko nos jej wystaje :lol: Ostatnio jestem zajęty przed kompem, bo robię 3 stronę w necie :user:
  12. A gdzie elżbietarusos pewno znowu trenuje wstawianie zdjęć :user:
  13. [quote name='elżbietarusos']No żadna tajemnica dokąd wyjechali , nie na Karaiby , ale na Mazury do teściowej. Dzięki Draczynie za ostrzeżenie. Regulaminu FORUM faktycznie nie czytałam. Połamałam więc pewnie wiele różnych zasad , ze zdjęciami ,z podaniem adresu swojej strony. Teraz jak już wiem , że jestem przestpcą , to aż boję się odbierać pocztę.[/quote] Tu jest OK! Nikogo nie będą zabijać :boom:
  14. [quote name='Draczyn']Tylko niepotrzebnie masz tam to niesympatyczne forum, ale myślę, że jak tam ktoś wejdzię, to prędzej, czy póżniej wystraszony będzieprzez GURU :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:[/quote] Już nie ma, wstawiłem Dogomanię :thumbs: [img]http://www.buldogfrancuski.com/dogomania_logo.gif[/img] [url]www.buldogfrancuski.com/linki.htm[/url]
  15. [quote name='_beatka_']może i ja nie jestem sedzią wystawowym ale ona ma strasznie malutką głowke jak na tak umięśnione ciałko...?a poza tym lux dziewczynka :D umaszczeniem podbaria nieudolnie mojego Doksia :D[/quote] My hodowcy mamy inne zdanie, hodujemy tą rasę i wiemy doskonale, że suczka rozwija się prawidłowo. Głowa często rozwija się bardzo póżno i dlatego niektóre osobniki mają cudowne, w pełni rozwinięte dopiero w wieku 2-3 lat ! Przeważnie rośnie najpierw cały korpus, kończyny a na samym końcu głowa, to jest dopiero tak naprawdę dopiero szczeniaczek :lol:
  16. [quote name='Draczyn']Jakoś sobie poradziłam. Ale wiesz inimolos dla mnie to jest normalne, że ktoś może komuś nawrzucać na neutralnym terenie, ale gdy robi to u siebie w domu(tak jak na taamtym serwisie), najpierw zaprasza, a potem obrzuca błotem, to chyba nic innego nie pozostaje, jak wyjść i więcej nie wracać. Jak myślisz[/quote] Masz rację Draczyn, pozostało nam się tylko wynieść :lol: I napewno już tam nie wrócimy!
  17. No pewnie, że jest sympatycznie :lol: Widać, że tu są ludzie pozytywnie nastawieni do życia :ylsuper: Trochę ci Draczyn nawrzucali na początku ale już sytuacja stabilna :lol:
  18. [quote name='JustynaJK']któż by się miał czepiać?[/quote] Na innym Forum wstawiłem zdjęcie i odrazu dostałem od Admina po głowie i tekst "a co ma wspólnego to zdjęcie w tym temacie" :evil:
  19. [quote name='Draczyn']To zdjęcie zrobione jest dzisiaj. ona ma dopiero 7 mies. Zobaczymy co z niej wyrośnie[/quote] Wyrośnie, wyrośnie i znowu kolejny potomek Draczyna będzie wszystko zgarniać na wystawach :klacz: P.S. Założyłem nowy temat "Zdjęcia Buldogów Francuskich", żeby nikt się nie czepiał :ylsuper:
  20. Dostałem dzisiaj od Draczyna zdjęcie ich nowej latarośli: [img]http://www.chiron.republika.pl/draczna.jpg[/img] DRACZNA DRAKA Draczyn :lol:
  21. [quote name='Draczyn']Ela błagam zostaw już te fotki i pogadaj z nami. Wpadłaś chyba w jakiś trans . A ja jestem ciekawa twojej opinii o Dolly - siostrze Draki i o tym piesku i nie mogę się doczekać kiedy przestaniesz pstrykać[/quote] :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:
  22. [quote name='matrix.....']Ela się nie poddaje z tymi zdjęciami - gratuluję! A Minimolos gdzie? Pewnie szykuje się na spacer ze stadkiem już pora.[/quote] Moje bulwy już po spacerze, dzisiaj wcześniej bo jakieś były śpiące i ziewające :lol: Faktycznie elerusos dzisiaj totalnie wzięło, to rodzaj uzależnienia :user:
  23. [quote name='matrix.....']fajne fotki owszem ale jeśli można to podpiszcie jak się psy nazywają dla niewtajemniczonych. Chyba, że chcecie żeby były anonimowe[/quote] Musi Draczyn je opisać :lol:
  24. [quote name='Draczyn']Minimolos przesłałam fajne fotki na twego maila, mółbyś je tu umieścć. Myślę, że są fajne. Bardzo prosz e[/quote] [img]http://www.chiron.republika.pl/pies.jpg[/img] [img]http://www.chiron.republika.pl/pies1.jpg[/img] [img]http://www.chiron.republika.pl/suka.jpg[/img]
  25. [quote name='elżbietarusos']k.............wa ........ać co robię nie tak.[/quote] Przepraszam wprowadziłem w błąd. zlopus_ppb.jpg zamiast zlopus.jpg
×
×
  • Create New...