Asiorku nikt CI nie zrobi krzywdy-przeciez wszyscy powinni juz z doswiadczenie wiedziec ,ze fora robia wiele dobrego jak i zlego-ZAROWNO OPIEKUNOM JAK I BRACIOM MNIEJSZYM
ZUZANKA jest zawsze boska nie tylko w Swieta,ha ha ,istny anioleczek a niedobra Mamucha mowi ,ze diabelek,ciesz sie Aniu ,ze coreczka sie tak cudownie rozwija:loveu: :loveu: :loveu:
Aga co konkretnie moge dla niego zrobic-komu przekazac pieniazki na wizyte-moze bezposrednio dziewczynom jak beda wiozly nastepne dary
Maluski trzymaj sie,juz sama nie wiem co robic:placz:
coz teraz pewnie koty lepiej sie sprzedaja
byly juz szarpeje i yorki...
a PETTIT to tatus mojej Kiki ,dobrze ,ze on sie choc ostal,a moze wprost odwrotnie:shake:
napisze wiecej niejaki p, jarek udzielal sie ostatnio na charcim forum jako specjalista od szkolenia psow-musial widziec watki o borzojach ,bo byly zamieszczone 2 razy i w temacie borzoj i w chartach w potrzebie
AGA ja mam 7 psow ,juz kombinowalam na wszystkie sposoby,mialam psa na tymczasie ale ,we wrzesniu nie bylo u nas cieczek-teraz niestety panny,jak na komende dostaly,odizolowane moje samce Go nie przyjma:shake:
dziewczyny ,szarpejek nie jest w pelni zdrowy-dalej problem z oczami ponadto prawie nie widzi-to pies specjalnej troski,zeby wydano go do adopcji to musi byc w pelni sprawdzony odpowiedzialny domek-nie zostanie wydany przypadkowej osobie ,ktora sie po niego zglosi
AGA jesli mozesz to dowiedz sie czy Maluski jest w schronie-plizz,i jak mozesz to zorientuj sie w platnych hotelikach,moze nalezy go przewiezc do hoteliku w okolicach warszawki,on o ile zyje ,to dlugo tam nie przetrwa:placz: pomoge...
grzywacza z mojej hodowli wlasciciele szukali dopiero po tygodniu,bo sobie pojechali na swieta wielkanocne a do mnie przez Zwiazek odezwala sie osoba ,ktora go znalazla,,, roznie to bywa:shake:
Han zapytaj Draczynke na e psach,ja z nia bylam i spalysmy w osrodku wypoczynkowym pod Opolem za 3 doby placilysmy cos okolo 70 zl ,oczywiscie przyjmowali z psami a nad j. Turawskim osrodkow duzo,jak sie z kims umowisz to bedziesz miala transport z wystawy do osrodka