-
Posts
391 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ineczka
-
Akitowi Solenizanci - ‘Zobacz, czyje urodziny dzisiaj są?’
ineczka replied to Iwona&Wiki's topic in Akita
[SIZE=6][COLOR=Magenta]my też dołączamy się do życzeń!!!!!! dla Gabci i dla Mandorka - dwóch kudłaczy!!! sto lat!!!![/COLOR][/SIZE] -
ostatnio będąc u psiego psychologa, została mi przypomniana jedna ważna sprawa, że najmniej dominująca akita, w porównaniu z najbardziej dominującym przedstawicielem psa innej rasy, jest po prostu szatanem! pamiętaj, że szpice to bardzo szybko dojrzewające psy, ich okres typowego szczenięctwa prawie nie istnieje, nasza Fumi mając zaledwie 8 tygodni tłukła się o pozycje na psim podwórku z dorosłymi osobnikami, a powiem Ci , że jest najmniej dominująca suczką z całego miotu. Jej umiejętności walki w wieku 8 tyg.typu idę jak czołg boczkiem, nie cofnę się przed niczym, a łepkiem co setną sekundy robię unik, daje obraz konkretnego charakteru akit!
-
aha i jeszcze jedna sprawa, tak jak napisała Agappe ,że husky są mniej dominujące niż akity i to dużo mniej! tak więc zastanawiam się jak sobie poradzicie z tą suczką, jak nie daliście sobie rady z husky, hm.. a jak okaże się według waszego mniemania, że też się nie nadaje do dziecka, to tez ją oddacie??? tak jak swojego husky???
-
[quote name='Cicindela'] że jest to pies bardzo rodzinny i [B]pilnujący dzieci?[/B] [/quote] może pomyliłaś się z goldenem???
-
[quote name='Cicindela']Witamy! Od 2 dni staliśmy się szczęśliwymi(jak na razie;)posiadaczami Akity inu - Simy. Poszukiwaliśmy psa, który będzie doskonały dla dzieciaczka, [/quote] [B] hm... może sie powtórzę ale tak samo jak wiele moich przedmówców nie ma doskonałych psów dla dzieci, pies jest przede wszystkim dla rodziny. [/B] Mamy również psa rasy husky(czyli z tej samej grupy),ale musieliśmy go niestety oddać do brata, do domku z ogrodem- po prostu nie nadawał się on do dzieci:( [/quote] [B] hm.. nie nadawał się dla dzieci, hm... a jak może się pies nadawać dla dzieci?????[/B] A i jeszcze jedno pytania, naprawdę zależy nam na bardzo łagodnej suczce [/quote] [B] a z jakiej jest hodowli, po jakich rodzicach , jakie maja charaktery, czy wybieraliście pod kątem mało dominującego szczeniaka???? bo tak serio, to nie słyszałam, że można wychować psa o uwarunkowanym genetycznie silnie dominującym charakterze np. według swojego kaprysu na łagodnego psa typu "golden", takiego do przytulania pamiętaj dziewczyno, że to szpic![/B]
-
wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!!!! Kingyo Zw młodzieży njwr Donci za zw rasy nswr i za 4 miejsce na bog'u
-
no i oczywiście trzymamy kciuki na następnych, bo stawki niczego sobie ;)
-
wszystkim z Sopotu szczerze gratulujemy, przede wszystkim tym co dopiero debiutują, bo sami wiemy jaki to jest :roll: stres i przeżycie nie tylko dla psiaka ale i dla wystawcy. cholera a mi znowu nie wszystkie fotki sie pokazują :cry:
-
och boże takie wakacyjne pocztówki...[B]stitch i kasia fistasia[/B] suuuper fotki. [B]Lady m- [/B]jakoś nie mogę zobaczyć tej małej dziewczynki a ciekawa jestem bardzo :-? kurdę, czy to tylko ja ich nie widzę???? to samo [B]Kasiu i Łukaszu,[/B] waszych foteczek tez jakoś nie mogę zobaczyć...eh... btw bardzo dziękujemy za życzenia ;) he,he jakies dusze artystyczne tu się odzywają, he,he a tak serio to ta biało czarna seria Anaty i Mandorka bardzo fajna :eviltong:
-
[quote name='Jussi']Od jutra nasz piekny Pan "T", zawita na lamy naszych stron, zapraszamy po wiecej info i wiecej zdjęć :) czyz nie jest to poezja ruchu ? ;)[/quote] he,he a jednak :lol::lol::lol: gratulujemy następnej słusznej decyzji :evil_lol::evil_lol::evil_lol: btw. może jakiś amerykańsko- japoński spacer????
-
he,he :evil_lol: mis już w nowym typie na bateryjki słoneczne :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Izis']O to może małe rude wujka pozna :-)[/quote] po hiszpańskich uszach :eviltong:
-
za kratkami [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/2945/dsc03387uu7.jpg[/IMG] a tu już nasza Fumi powoli zaczyna pozować [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5525/dsc03629vh6.jpg[/IMG]
-
razem cieplej na posłanku. niedługo już sie nie będą tam mieścić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/4470/dsc03598dc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/7339/dsc03605am6.jpg[/IMG]
-
a teraz z innej beczki troszkę fotek z domowego zacisza na początek troszkę czułości i podgryzania ;) [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/4412/dsc03370ih0.jpg[/IMG] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/4164/dsc03373ql3.jpg[/IMG] [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/7214/dsc03375jh3.jpg[/IMG]
-
Iwonko, to nie kokardki tylko jedna wielka kokarda [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/3585/dsc03580bz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/1405/dsc03583cn8.jpg[/IMG]
-
jest klasa baby :multi::multi::multi:to i my chyba sie pojawimy, by troszkę oswoić naszego bachora :diabloti:
-
[B]Asiaczek, Ewcik, Asiunia02, [/B]bardzo dziękujemy za życzenia, :oops::oops::oops: [B]Agappe,[/B] sukieneczek nie było, ale za to dziewczyny mają po fotce z kokardą, nie na ogonie lecz na głowie :eviltong: he,he i znowu męczysz wszystkich naszymi spacerowymi fotkami, następnym razem koniecznie musimy coś na nich zmienić bo jest za czerwono, he,he :evil_lol: btw małe preguskowe kąpanko bardzo sympatyczne :loveu:
-
[IMG]http://img131.imageshack.us/img131/9311/p1040542vl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/8997/img5890rd5.jpg[/IMG] to ostatnie faktycznie bez akit, ale mam nadzieje, że mi to wybaczycie. pozdrawiamy serdecznie
-
witam, faktycznie udało mi się wyśledzić Krzyśka na spacerze:eviltong: btw mała amerykanka po prostu boska :loveu::loveu::loveu: dziękujemy bardzo za zyczenia po tak długiej i uzasadnionej przerwie parę fotek, oczywiście z akitami. tuz zaraz po przyjściu ( po zaślubinach) do domu dziewczyny robiąc kocie grzbiety cieszyły się tak bardzo, że Fumi wyrwała by mi prawie kawałek kiecki he,he :evil_lol: podpisywac nie muszę :eviltong: biały kieł - Aiko, czerwona małpa - Fumi [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2954/p1040538bp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/6083/p1040539kx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/974/p1040540vw1.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3271/p1040541sn3.jpg[/IMG]
-
faktycznie dziewczynka AKEGATA się zmieniła, na zdjęciach taka bardziej pewna siebie ;) pamiętamy ( bo ze 4 lub 5 razy konkurowałyśmy ze sobą;)) jak na początku z nią było, tym bardziej gratulacje, że wszystko poszło w dobrym kierunku bo ładna i czerwoniutka to zawsze była, tyle, że nie zawsze jej pasowało całe te zamieszanie na ringach :eviltong:
-
3 - 4 dniowe maluszki, bez mamy !!!!
ineczka replied to ineczka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hop do góry!!! nowe domki dla chłopaczków!!!! -
Donya, Twoje kociambry bombowe, ale Bimbuś swoją pozą bije wszystko na głowę :loveu::loveu::loveu: cropka, o i nowy pregusek w galeri witamy Ciebie i akitkę :multi: Agappe, Ewcik ma racje Ty masz zdrowie kobieto z tymi fotkami, he,he spacer jakieś miesiąc temu a Ty jeszcze nas nim maltretujesz he,he :evil_lol::evil_lol::evil_lol: teraz czekamy na nowe fotki z zabaw dwóch akitowych dzieciaków Ewcik, mam nadzieje ,że Kirofune żyje po takiej dawce tłamtoszenia bo Fumi poszła w kimono już w samochodzie, he,he
-
witam, chwilę mnie nie było a tu tyle nowych wiadomości. nie rozdrabniając się to gratulujemy wszystkim po kolei [B]Akitowym Mordkom [/B]wystawowych zwycięstw!!!! Bravo ukończonych championatów jak i kolejnych sukcesów w swoich wystawowych karierach!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
3 - 4 dniowe maluszki, bez mamy !!!!
ineczka replied to ineczka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wszyscy którzy bardzo się tak o nie martwili, to maluszki do jutra sa w najlepszych rękach w jakie mogły się dostać, lecz jest to tylko tymczasowe. myśle, że jutro zaczniemy się martwić o transport do Bianki do Wrocławia. a ta najmniejsza pociecha ma się podobno dobrze, tak dobrze ze nie chciała się oderwać od cycuszka karmiącej suczki, Gosia myślała, że pęknie.