[quote name='Patikujek_Zabrze']A i dodam jeszcze że jak ja pierwsza wyjeżdżałam to PaY tak namietnie mnie pożegnał że aż mi zrobił siniaka naszyi(to świństwo wygąda jak malinka i dziwnie się na mnie rodzinka patrzy a szczególnie babcie)[/quote]
Teletubisie i TULIMY :evil_lol: :calus:
[quote name='KaRa_TC']Przy takiej pobudce to rozespana nie moglismy byc:evil_lol: A ja bardzo dobrze slyszalam, bo myslalam,ze atak smiechu dostane:razz:[/quote]
a wy to na prawdę france jesteście ;)
[quote name='olekg18']Efra -a jak tam twoja suka zagra nam kiedys małgośke?
Bo twierdziłas ,że nawet Efra potrafi to zagrać :D[/quote]
Oleczku obiecuję ci, że na następnym zlocie Efra zagra ci co zechcesz :evil_lol: i na czym zechcesz ;) :evil_lol:
[quote name='olekg18']Efra -prawda ,ze komar to cieńki cienias?[/quote]
Oleczku - słoneczko ty moje przecież wiesz, że ode mnie złego słowa na Komara nie usłyszysz :mad:
[quote name='Starski']
PS: jak ustawić, żeby dostawać powiadomki z tego tematu jak ktoś odpisze?[/quote]
Wystarczy wejść w narzędzia wątku
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3532/tnbeztytuuvz8.jpg[/IMG]
i dajesz Subskrybuj ten wątek. Po każdej odpowiedzi zostaniesz powiadomony ;)
Syberia to daleko, ale może zimowa stolica Polski - Zakopane, albo coś w Pieninach.
Byłam kiedyś w Sromowcach Niżnych - nocleg praktycznie u podnóża Trzech Koron, Dunajec, no i szlakiem nie daleko do Szczawnicy ;)