Jump to content
Dogomania

Teklunia

Members
  • Posts

    5388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Teklunia

  1. [quote name='Alicjarydzewska'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/146/96047375874b55f5.jpg[/IMG][/URL][/quote]o jejciu! co za jęzoreczek słodziutki, różowiutki:loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='panienkabubu']Kasia takie piekne slonce u was?? u nas dzisiaj bylo okropne oberwanie chmury, caly dzien :-( :-([/quote]Kaisu, dziś już jest paskudnie :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]jak dzis samopoczucie:razz: [/B][/I][/quote]a dziękuję, lepiej :) za to TZta gorzej :evil_lol: - nawet do pracy nie poszedł...
  3. [quote name='PIKA']Kasiu i jak wodka z pieprzem pomogla? :razz: Majorka to świetny pomysł :evil_lol: Przynajmniej się wygrzejesz, co przy przeziębieniu wskazane ;)[/quote]Pomogła!!! :) No właśnie, wygrzać sie bedzie miło, ale najpierw (w tę sobotę) jedziemy do Gdańska na koncet Gilmoura. Jakieś 7 godzin na powietrzu, a zapowiadają deszcz :diabloti:
  4. No to faktycznie miał chłpak ciekawe życie ;)
  5. Czesc Gosiu, towarzyszko niedoli :lol: Mi doszła jeszcze lekka temperaturka ;) [quote name='Gosiek'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/146/a9342091b585d6e5.jpg[/IMG][/URL] [/quote]Arcydzieło! I natury i Twoje :lol:
  6. [quote name='HankaRupczewska'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/146/6bd4024280a52f93.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/100/36dbc374ddac5668.jpg[/IMG][/URL] [/quote]ma chłopak podzielną uwagę :evil_lol: Dzień dobry Haniu :)
  7. [quote name='an3czka'][I][B]Kasiu, jak to gdzie mieszkanko - tu, gdzie było:evil_lol: [/B][/I][/quote]Ty mnie nie łap za słówka, tylko daj zdjęcia tego mieszkanka :mad: ;)
  8. [quote name='Alicjarydzewska'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/137/99c386cfbb75c480.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/137/99c386cfbb75c480.jpg[/IMG][/URL] [/quote]A co to za gapcio słodziutki? :loveu:
  9. Byłam dziś u Tenka, ale nawet nie miałam siły wyjsć z nim na porządny spacer :shake: Dlatego fotki nie dość że nieliczne, to jeszcze domowe...
  10. Czesc Aniu :) Pupcia Basculca króluję już ze 3 strony :lol: A gdzie mieszkanko? :cool3:
  11. Woadłam na sekundkę powiedzieć CZEŚĆ i znikam zanim mi sie jakieś przewidzenia nie zaczną ;)
  12. Podczas oglądania Twoich zdjęć ogarnęła mnie fala rozkoszy... ;)
  13. ja nie mam grzywy, a od dziecka właże na rozne sprzety :evil_lol: Futryny drzwi to u mnie normalka... Po prostu nie moge sie zmiescic ;)
  14. ja gdzieś ostatnio wyczytałam, ze klimatyzacja sprzyja... otyłości!!! :crazyeye: Ze niby ludzie którzy częso są w pomieszczeniach klimatyzowanych są grubsi, bo więcej jedzą. A Ci którzy się męczą w upałach, nie mają ichoty na jedzenie i są szczupli :lol:
  15. Teklunia

    Jamniczka FIGA

    [quote name='Sara'][COLOR=LightBlue][COLOR=Black]P.S. Bez przesady, przy wzroście 165cm, 50 kg[/COLOR]. [/COLOR];-)[/quote]no coś Ty, to identycznie jak ja, a mam wrażenie ze przy Tobie jestem tłuścioszkiem ;)
  16. witajcie, umieram dzis angardło, katar i ból głowy :shake: Jednym słowem - lato w pełni :evil_lol: [quote name='an3czka']Kasia weź mnie ze sobą:cool3: ok, nie ma sprawy :D
  17. [quote name='Gosiek']cześć dziewczyny cześć Haniu - dziś już trochę lepiej bo przynajmniej mogę coś połykać ;) ale za to dopadł mnie katar... w sumie normalka przy przeziebieniu. jestem pewna ze to przez tę klimę - siedziałam dokładnie naprzeciwko wywiewu i chwilami było mi naprawdę zimno w tych podmuchach. Dziś znów bedę sie rozgrzewać herbatką z cytryną i łykać witaminki.... [/quote]Czesc Gosiu :) U mnie było tak: przez 3 dni ból gardła (taki porządny :shake:), następne 2 katar, a teraz i gardło (chociaz ciut mniej) i katar i potworny ból głowy... Żyć nie umierać ;) Co do antybiotyków, to uważam że to okropna rzecz. Lekarze lubują się w ich przepisywaniu, często na wyraźne zyczenie pacjenta, nawet gdy nie ma takiej konieczności. A potem ludzie się dziwią, ze grypa szaleje, ze inne chorobska stają sie coraz zjadliwsze itd. Ja się bronię gdy lekarz usiłuje mi wcisnac antybiotyk...
  18. Teklunia

    Jamniczka FIGA

    WItajcie :) Filmy są cudowne :multi: Figa z belgami to niesamowity widok (chociaz prawie jej nie widać spod nich :evil_lol:). Figa - Zaba superowa, to jej gulgotanie jest prześmieszne :lol: Slalomy imponujące, chociaż ten z piłeczką obok był faktycznie mocno sadystyczny :evil_lol: P.S. Sara, ale z Ciebie chudzinka!
  19. [quote name='mmbbaj'] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/145/9df31fab2613ace5.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/99/4bfa066deb8ad5bf.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/quote] coś pięknego :loveu: pięknie się Bajanek wybawił zanim doszło do tego "zdarzenia" [quote name='an3czka'][I][B]Te wilczury...[/B][/I] [I][B]Nie znosze tych psów. Są niepewne. Basco kiedyś został pogryziony przez dorosłego wilczura, innym razem zaatakowała go suka. [/B][/I][/quote]ja myślę że nie o wilczury tu chodzi, a o właściciela... Przez 14 lat miałam ONka i chodził "jak w zegarku" :) Był niesamowicie posłuszny, reagował na każde polecenie, był zrównoważony, no i był wielką miłością mojego życia :)
  20. Witaj :multi: Precel już mnie w sobie rozkochał, bo jestem zapaloną jamnikofilką :lol: A imię idealnie do niego pasuje :evil_lol: Opowiesz nam coś o nim? Bardzo się cieszę że do galerii dobił kolejny jamniorek :)
  21. [quote name='bonita']Ale się masz fajowo:loveu: ja tez chce jechac:placz: .( porób chociaz duuuzo fotek).no baaa! to się rozumie samo przez się :lol:
  22. O matko Gosiu, ja wiem jaki to odcinek z Zachodniego do Białobrzeskiej i cieszę się bardzo ze nic mu sie po drodze nie przytrafilo! Nie wyobrazam sobie co czulas jak biegl przez te skrzyzowania przy samy Zach, kolo wiaduktow :shake:
  23. [quote name='Gosiek']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: no jestem w szoku :crazyeye::crazyeye::crazyeye: wiesz czemu? bo wstałam dziś z koszmarnym bólem gardła i lekkim katarem :diabloti:no prosze, i Ciebie tez zarazilam :oops: ale nie gniewasz sie? [quote name='Magda_Miki']Ale dlaczego w walizce? A jak nas zobacza? Jeszcze pomysla, ze jestesmy terrorystami czy cos.......:lol:bo nie mam kasy, zeby za Was zaplacic... [quote name='panienkabubu']oo Kasia tez jedzie na majorke :) Kasia prosze szczegoly jakies, moze tam bylam;)miejscowość - [FONT=Verdana]Can Pastilla, hotel Gala :) więcej nic Ci nie powiem bo nigdy tam nie bylam :) [/FONT]
  24. [quote name='Magda_Miki']Lepiej, ze sie dwoi niż troi:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7808/p8130146ja2.jpg[/IMG][/quote]łaaaaaaaaaaaaa!!! :scared::scared::scared::scared::scared::scared: uciekam stąd jak najdalej!
  25. [quote name='Magda_Miki']Zabierzesz nas ze soba?:cool3:[/quote]jesli stawicie się tu 30 po poludniu i zgodzicie schowac w walizce, to nie widze przeszkód ;)
×
×
  • Create New...