Jump to content
Dogomania

Teklunia

Members
  • Posts

    5388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Teklunia

  1. [quote name='an3czka'][SIZE=7][COLOR=red][B][I]To cholera zdrowie![/I][/B][/COLOR][/SIZE]:cunao: :cunao: :cunao: :drinking: :drinking: :drinking: :knajpa: :knajpa: :knajpa: :BIG: :BIG: :BIG:[/quote] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]o cholera...jak trzeba, to trzeba ;) [/B][/SIZE][/FONT]:drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking: [/CENTER]
  2. kochane dziewczynki, glownie z Warszawy! mozecie dac mi namiary na sprawdzna (najlepiej przez siebie szkole ;)) dla psow. ta moja kolezanka, ktora wziela bokserke chce z nia isc na szkolenie i nie wie gdzie najlepiej... a sama nie podejmie sie pracy z nia, bo ... nie ma o tym zielonego pojecia...:roll:
  3. [quote name='Alicjarydzewska']jaki słodziaszek zadowolniony :loveu: [quote name='Gosiek']jaaaki wesoły pysiaczek :p no bo czego mozna chciec wiecej od zycia...? jest sie najedzonym, wybieganym, wyglaskanym i lezy sie kolo pani... to jest zycie! :lol:
  4. obudzilem sie z samego rana z usmichem na pysku... i zaraz pokazalem brzuszek, bo jestem slodki i kochany :)
  5. [FONT=Comic Sans MS]Dzien dobry: PIKA, Magda, Daga, Ala, Gosia, Piotrek, Ala znowu i Dominika :)[/FONT] [quote name='madzia18sosnowiec']PIKA psiaki tej rasy nie linieją,a jak juz to jest to jakas patologia a nie briard :cool3: a swoja drogą to faktycznie tenek niedługo przescignie moją gajke w tym odrastaniu siersciuchy :-o :multi: dokladnie :) Tenek na szczescie nie jest wyjatkiem i nie linieje... moj poprzedni ON. kiedy linial, to byl istny pogrom w domu... kudly wszedzie... wylazily z niego i wlazily w kazda najmniejsza szparke :diabloti: [quote name='PIKA']Kasiu pobudka , :eviltong: Nawet ja już wstalam :cool1: ja tez "juz" wstalam ;) [quote name='dbsst']qrde nie mow mi o takich rzeczach bo padne :( musze wejsc na stronke schroniska (o ile tam jest) chyba go tam jeszcze nie ma :shake:
  6. [quote name='PiotrekJ'][I][B][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2023/nagorce2zk.jpg[/IMG] [/B][/I] Ozzy Nam doope pokazał :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] czesto mu sie to ostatnio zdarza ;) Witaj Alu :) nie bylo mnie zaledwie przez noc, a tu juz 4 strony do nadrobienia... niedlugo trzeba bedzie przestac sypiac, zeby byc na biezaco... :lol:
  7. [quote name='PiotrekJ'] Cholera, ja chyba też muszę zacząć :roll: ...[/quote] [quote name='Pysia']Cholera ...Ja chyba też....[/quote] cholera, i ja tez ;) dzien dobry :)
  8. Dzien dobry... Gdzie sie podziewacie?
  9. Czesc Aluniu :) Ciesze sie bardzo ze imprezka sie Wam udala...:) A choty Mati spal czy tez balowal? [quote name='Alka'] [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/4003/dscf3022a5ve.jpg[/IMG][/quote] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][B]Mini - zycze Ci duzo wesolych spacerkow i psich przysmakow!!! :tort::tort::tort::tort::tort::tort::tort::tort: [/B][/FONT][/CENTER]
  10. Czesc Moniczko :) Czy juz byliscie u weta? Co z Nodulkiem? [quote name='Gosiek']cześć Monia - zarazku :cool3: Teraz i mnie dopadły te Twoje wirtualnie rozsyłane zarazki :roll: [/quote] i mojego TZa tez :(
  11. [quote name='mmbbaj'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/31/3sywnbnon92nxnpa.jpg[/IMG][/URL] [/quote] alez on sie tam nie zmiesci... ;)
  12. Dzien dobry, maturzystko i cudowny psie :)
  13. [quote name='Gosiek'] Doleciały do mnie zarazki od Moniki i Magdy i kiepsko sie czuję :shake: Wstrętna pogoda - sypie od rana :angryy: nic sie nie chce :angryy: [/quote] Czesc biedny chorowitku :glaszcze: Moj TZ tez sie nawdychal tych zarazkow, bo ledwo zyje... :( Ale pogoda bardzo ladna, nie wiem czemu narzekasz... Przeciez sloneczko grzeje :lol: [quote name='Gosiek'] [FONT=Arial Black][COLOR=Blue] Pika, [COLOR=Black][FONT=Arial]narzekać na teściową nie mogę... a kwiatuszki jakieś jak ma to sie nimi bardzo często ze mną dzieli :multi: zwłaszcza właśnie tulipankami na wiosnę :multi: [/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/quote] tulipanki to moje ulubione kwiaty :) w szczegolnosci biale :loveu:
  14. Dzien dobry :) Czy w zwiazku z weekendowymi wojażami, masz dzisiaj wolne?
  15. Dzien dobry :) Witam Was w samo poludnie :lol:
  16. [quote name='sota36']DOKLADNIE TAK!!!!! teraz futro juz spi...[/quote] to prosze poglaskac futro na dobranoc :lol: i na razie musze na tym poprzestac... :roll:
  17. [quote name='dbsst']Kasiu I Love U za to i nowych wlascicieli rowniez :loveu: :loveu: :loveu::oops::oops::oops::oops: dzieki kochana :) najgorsze jest to , ze zostal tam jeszcze sliczny 3 miesieczny szczeniol, boksio oczywiscie, taki pregowany... ale nie chca go wydac, bo ma krzywice i cos jeszcze i robia problemy... :(
  18. To Saba, ok. roczna sunia, pojechala do domu mojej kolezanki i jestenm pewna ze zostanie tam na zawsze. W schronisku byla 3 miesiace, po tym jak oddali ja tam wlasciciele. Byla skrajnie wychudzona, cala w ranach i strupach :angryy::angryy::angryy::angryy: I panicznie bala sie ludzi :( Teraz juz wyglada dobrze i jest zdrowa, poza otarciami na kuperku i zapaleniem pecherza - bo w schroni przebywala w takim boksie na dworze, w ogole nie ocieplanym ani nic...:shake:
  19. [quote name='Alicjarydzewska']Kasiu to trzeba koniecznie jeszcze to futro ...pomacać :razz: chcialoby sie, ale jak...? :niewiem:
  20. Debe, patrz jakie cudo zabralam w piatek z Palucha... [IMG]http://images3.fotosik.pl/31/rgjapnqyul809uso.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/31/d4zclq5dvwhs36dh.jpg[/IMG]
  21. Witaj Haniu :buzi: [quote name='an3czka']"Żywe" futro:eviltong: nawet sobie nie wyobrazasz, jak bardzo zywe... ;) [quote name='sota36']Witaj Tekluniu i Tenku - ale mam do nadrobienia!!! Widze, ze futerko robi sie dluuuuuugie!!!!! tez mialam takie wrazenie dopoki sobie nie popatrzylam na Gutka... przy nim Tenek to wrecz łysol ;)
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B][COLOR=DarkRed] [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/294/pnd13mr.jpg[/IMG] [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/536/pnd49pt.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/I][/quote] Ozzi wyglada tu, jak jakis obronca drzew... taki co to sie przywiazuje do drzewka lancuchem, zeby go nie scieli... :lol:
  23. [quote name='sota36'] za kazdym razem , jak go widze to nie moge sie nadziwic tej ilosci futra... [quote name='sota36'] no bo kto mi sie oprze???? ja na pewno nie! :lol: a przedzialek - rewelacja :)
  24. Monika, ja rozumiem ze masz mature i rozne takie, ale zeby tylko 1 post dziennie w swojej galerii zamieszczac? To po prostu nie wypada... ;) A z Nodusiem bedzie dobrze, bo musi byc!!!!!!!
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B] [IMG]http://img333.imageshack.us/img333/1295/biegiem5zq.jpg[/IMG] [/B][/I][/quote] a dokad Ty tak znikasz, he? ;) swietna fota - Ozzulcowa pupencja jest bardzo skoczna :lol:
×
×
  • Create New...