Maupa, ale trzasnęłaś posta, no, no :-)
A Debi piękna jest...pamiętam ją jak dziś...pan mówił - no ona głucha jest...i pukał w szybę samochodową, a tam na siedzeniu spała mała, biała kulka i oczywiscie miała wszystko gdzieś...
a do Ciebie przyjechała na tymczas :crazyeye:, pamiętasz ?