Dzięki za info, suce bym nie dał doskonałej, ale nie byłem sędzią, a powiedzcie jak wasze akity zachowują się jak sedzia podchodzi z reką, bo tego obawiam się najbardziej, słyszałem ze za to jak warknie dyskwalifikacja od razu
A teraz zdjęcia
[img]http://www.hotofoto.pl/images/piotr32/w4.jpg[/img]
[img]http://www.hotofoto.pl/images/piotr32/w5.jpg[/img]
[img]http://www.hotofoto.pl/images/piotr32/w2.jpg[/img]
[img]http://www.hotofoto.pl/images/piotr32/w3.jpg[/img]
[img]http://www.hotofoto.pl/images/piotr32/w1.jpg[/img]
Witam wszystkich w saczy tak jak wspominałem były 2 akity
1. CHINO Suteki, pręgowany - Klasa młodzieżowa
2. MIDORI Turzycowa dolina, czerwona - Klasa młodzieżowa
i były 3 DJP 2 psy i suka