-
Posts
1449 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beria
-
[quote name='KaRa_TC'] [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/opm18.jpg[/IMG] [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/opm19.jpg[/IMG] [/QUOTE] Sharon się nie dopchała do piaskownicy :mad:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Niby nie widzi, a jaki ma zmysł orientacji w terenie :crazyeye: On tak za węchem wędruje :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oby Suzi trafiła do takich ludzi jak Kropka ;) Lucy, spróbuj dać ogłoszenie o Suzi do Dziennika Zachodniego, tam jest dział Zwierzęta - Oddam i prawie zawsze udało się znaleźć dom po ogłoszeniu.
-
[quote name='malawaszka']hahah prawdziwe oblicze Gertrudy :lol:[/QUOTE] A ja sypiam z takim potworem :mad: Ale na łóżku wygląda tak [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/31/53b5d601cbdfd29e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/68/344e182003ab7525.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/68/3388a3d69109000e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/68/a6b180a1700520f8.jpg[/IMG][/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] spod byka :loveu: [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2324/12maj292gp.jpg[/IMG] [/QUOTE] Boluś - macho :cool3: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Teraz kiepsko z czasem, nie dam rady wziąć Miśki. Praca, u mnie jeszcze nauka i budowa. :shake: A samej Miśki z Gerdą po operacji bałabym się zostawić w mieszkaniu, nie ufam Gertrudzie :mad: Miśka dostanie zastrzyki :roll: A wieczorem zaświeciło słoneczko i byliśmy tutaj :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/31/d12904da6ae7ea66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/68/d8c09d86c4c070a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/68/93f1bdb49dcc5003.jpg[/IMG][/URL] Biegacz :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/31/03802cf7ab7316c3.jpg[/IMG][/URL] I wyleniałe po deszczu dmuchawce :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/68/87a03c7b574cf115.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/31/0567c79b4fc12c5a.jpg[/IMG][/URL] Gerda zdobyła bramkę :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/68/427ad656056c6480.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/68/8e76aad237558b19.jpg[/IMG][/URL] A to zdjęcie kompletnie nie wyszło, ale bardzo mi się podoba :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/68/ef1d54af2169a326.jpg[/IMG][/URL]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:nie ale mogą foty wyjśc takie no .....nieudane :evil_lol:[/QUOTE] Nie martw się Alu, zawsze można podpisać, że to przeróbeczki i fotomontażyki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Brawo :klacz: :klacz: :klacz: Dalej będzie tylko lepiej ;)
-
[quote name='Alka'] super wyrzut :p [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/2240/img35735hw.jpg[/IMG] [/QUOTE] To nie Tuffi biegnie za piłką, ale piłka goni Tuffiego :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zalewać mogą, ale za kasę, to też bym gryzła :mad:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ja tam lubię piwko i "wściekłego psa" :eviltong: :eviltong: :eviltong:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no to skąd kompleksy jak Was z 4 stron taki ładny??? :razz: :p [/QUOTE] Z 4 stron do d.... i dzialka za mała, ale to zawsze lepiej niż bloki :razz: A Gerdzie się podoba, nawet się tak zwłóczyła już, że jak tylko widzi, że zbieramy się do wyjścia to smycz w pysk łapie i tańczy twista zarzucając zadkiem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
Nawet jak jest stara, żylasta i okresowo nafaszerowana końskim nawozem :razz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A nasz z 4 stron :evil_lol: :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] nasz dom z perspektywy mrówki :evil_lol: [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1633/8maj731an.jpg[/IMG] [/QUOTE] Śliczny :loveu: Mam kompleksy :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
Pewnie tak, jeśli Zmoroszelmy częstują się WSZYSTKIM :roll: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Pewnie ze sie ciesze :multi: :multi: :multi: [B]Alu - [/B]namiot mamy :) I w domku jakby co to tez sporo miejsca ;) [B]Wasiu -[/B] na fotce to znajomy ale TZ gra na organach i na gitarze ;) Rzadko ale jak wypije to mu nie przeszkadza brak wprawy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B]PIKA , beria -[/B] przyjezdżajcie :) Tylko potffforki zostawcie w domu bo mi Szelme zjedzą:diabloti:[/QUOTE] Gerda nie zje Szelmy :razz: Jest za malutka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
:thumbs: :thumbs: :thumbs:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Pająki ponoć przynoszą szczęście :roll: Ja wywalam przez okno :evil_lol: Z 7 piętra :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu, ale będziesz maiła gości :multi: Cieszysz się :eviltong: -
Rozmawiałam z rodzicami, teraz nie zdecydują się na sterylkę :shake: Wiem, że rekonwalescencja nie trwa długo, ale teraz naprawdę jest problem z tym mamy złamaniem. Gotowanie, sprzątanie, pomaganie mamie - wszystko na głowie taty. Ona nie jest w stanie zrobić sobie sama kanapki. Jak mam czas, to gotuję coś bardziej skomplikowanego dla nich z czym tata nie da sobie rady, albo zwyczajnie jadę i pomagam. Ostatno mamie zachciało się placków ziemniaczanych, więc pojechałam zrobić :roll: Mama przez to złamanie jest wściekła na cały świat :roll: To naprawdę nie jest dobry moment, a ja nie dam rady pomieszkać u rodziców kilka dni, żeby zająć się Miśką. Nawet się cieszę, że Gerda ma jeszcze ciążę urojoną, bo mogłam się nią zając w weekend majowy, a teraz to ciachnę ją dopiero z końcem czerwca.
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']A nie wiem ;) Zależy ile piwa wypije i czy sztywni nie bedziecie :eviltong: [B]Haniu!![/B] Musiałaś sie naszukac tej fotki :evil_lol: Ona ma chyba z rok :evil_lol: A dla wszystkich - TZ [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/gwalty120.jpg[/IMG] Plus zastawa :evil_lol: Marniutka bo ktos zostawił na chwile psy sam na sam z nią :evil_lol: [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/gwalty119.jpg[/IMG][/QUOTE] O matko, Pysia, gdzie masz tą działkę :razz: Ja też przyjadę !!! Wkręcimy się na waleta do Ali namiotu :eviltong: Mój Tz nie zagra, ale może śpiewać :evil_lol: -
Zdążyly niestety, Grzegorz wkroczył do akcji i psy się rozłączyły. Pierwszy zastrzyk ma dostać 3 dni po, następny za 2 dni, a dalej nie wiem :shake: Dzwoniliśmy do weta. Nie wiadomo, czy na pewno będzie w ciązy, ale nie bedziemy ryzykować. Łatwiej upilnować sukę z cieczką mieszkając w bloku, niż we własnym domu :shake:
-
[quote name='Pysia'] TZ to nie wiadomo co w tej pracy z tymi piłkami i butelka robi :evil_lol: [/QUOTE] O tym samym pomyślałam zwłaszcza, że MS blisko :roll: Mój Tz też pewnie będzie miał zapas butelek ... :popcorn:
- 78403 replies
-
Kara to nie są oczy przerażonego psa, ale baaardzo głodnego psa, który czeka na michę :cool3: Nigdy jej nie karmię przed spacerem :razz: A poza tym jestem wściekła :angryy: :angryy: :angryy: Rodzice pojechali do lekarza na kontrolę z ze złamaniem mamy. (Zmienili jej gips na taki lżejszy, ale będzie go nosić jeszcze 6 tygodni :roll: ) Na zamkniętym placu została Miśka z cieczką, a jakiś pieprzony dziad przegryzł drewnianą deseczkę w płocie i dobrał się do Miśki :angryy: Szczęście w nieszczęściu, mój TZ przejeżdżał koło domu rodziców, zawrócił i wywalił gnoja. A na balkonie sąsiedniego domu stała stara, wredna sąsiadka i ze stoickim spokojem wszystko obserwowała. Mogła przynajmniej krzyknąć na gnoja :angryy: Jak stale siedzi w oknie to musiała widzieć, jak dziad żarł płot :angryy: Ale dooopy nie ruszyła, za to jak sarenka pobiegła do mojej mamy, żeby ją z uśmiechem poinformować "będziecie mieli szczeniaki" :angryy: Nie mogę sobie darować, że zostawili Misię samą na placu :shake: Ale ona woli siedzieć na dworze niż zamknięta w domu. A Małyszek odwrotnie :roll: Skontaktowaliśmy się z wetem, Miśka dostanie na razie zastrzyki, a ze sterylką musimy poczekać, aż mamie zdejmą gips :shake: Teraz kicha zupełna :shake: Mama nawet sama się nie ubierze :shake: Wszystko robi tata i ciężko byłoby z dodatkową opieką nad psem po operacji. Czekam na koniec ciąży urojonej mojej suczy i ją ciachnę. Misiunia moja biedna [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/30/ebb590de02a8f49a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/67/d41596c2071b5c40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/67/fc2f351079814bba.jpg[/IMG][/URL] Spotkanie z Gerdą - Misia ma grzebień na grzbiecie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/67/96c8cc870389ea70.jpg[/IMG][/URL] Ale za chwilę dziewczyny zgodnie współpracują [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/67/80d114b6d1880130.jpg[/IMG][/URL]