Agnieszko mamy 10 stacjonat + te które ty weźmiesz (ale może je postawimy tak z boku aby każdy mógł poskakać jak będzie miał ochotę ;) ), 1 koło, 1 skok w dal i 1 tunel :D
Jeśli układasz tory to zrób tak aby stacjonaty były cały czas w tym samym miejscu, aby nie tracić czasu na przestawianie ich - zmień po prostu kolejność skakania (tunel i koło można przestawiać bez problemu, z hopkami wiesz że jest problem i ze skokiem w dal tak sobie ;) )
Pogoda w tym momencie jest BOSKA !!! Chyba pójdę dziś na stadninę i zobaczę czy są konie ... i sobie troszkę poskaczę :D