-
Posts
2928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BooBC
-
Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.
BooBC replied to BooBC's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
Nie wiem ... jak wam pasuje ;) Pogoda jest już ''agilitowa'' :multi: :multi: :multi: Co do tunelu z licytacją .... dojdzie do ok. 30zł ... jestem prawie pewna ;) . -
Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.
BooBC replied to BooBC's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
A ja tak pytałam to zawsze mówili że nie :diabloti: :evil_lol: :diabloti: . -
Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.
BooBC replied to BooBC's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
To podziel się informacją ... gdzie dają za 30 (2 metry) :cool3: ? -
Mój Tomek :loveu: :eviltong: :evil_lol: :loveu: Foty :evil_lol: :eviltong: :diabloti: .
-
Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.
BooBC replied to BooBC's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
Slalom jest zamienialny na hopki ... mniej hopek i jest slalom ... czerwono-niebieski ;) . -
Łał !!! Mój Tomek wrócił :-o :lol: :cool3: . Buziaki :loveu: :loveu: :loveu: .
-
Ja bym wzięła ringówkę ... ponieważ są ludzie którzy wystawiają w obroży i smyczy ... a na JH to mało profesjonalne ... ja się nie załapałam na zgłoszenie ... można się zgłosić na miejscu ? :roll:
-
Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.
BooBC replied to BooBC's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
Tiaaa ... zrobić zrobi ... ale jak :evil_lol: :diabloti: :evil_lol: . -
Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.
BooBC replied to BooBC's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
Super :D :D :D . -
Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.
BooBC replied to BooBC's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
Ale świetnie Wam idzie ta walka ... i widać postępy :) . Musze przekazać Wam zadowalającą nowinę ... już od 2 dni mamy temperaturę tak zwaną ''do wytrzymania'' !!! :multi: Niech jeszcze troszeczkę spadnie i spotkamy się na agilitowym spotkaniu III !!! Pozdrawiam Karolina & Boo. -
A wiecie co zrobić żeby się odtwarzało ... mam xp, mam tą najnowszą wersje Media Playera i firefox'a ... a mimo wszystko mogę sobie tylko posłuchać, bo dźwięk mam a obrazu nie :-( .
-
Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.
BooBC replied to BooBC's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
Mam nadzieję, że się ochłodzi ;) -
Synchronizacja super :lol: :loveu: :lol: Co do TV to poprosiłam mamę żeby mi nagrała, ale zobaczymy co z tego będzie. ;)
-
sunprince wielkie dzięki :loveu: Szkoda, że początek się nie otwiera. :( A byłby problem wysłać mi go na e-mail ? :) Pozdrawiam. Karolina & Boo.
-
A jakieś wspólne ktoś ma ? :) . Ewa extra foty, czego ty od tych zdjęć chcesz :) ;) :) .
-
2009? Gratulacje :D :D :D.
-
Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.
BooBC replied to BooBC's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
Nic nie jest jeszcze przesądzone ... przypomnijcie sobie wystawę w Szczecinie w ubiegłym roku (sobota) ... normalnie jesień :evil_lol: . -
Dziękuję :Rose: :sweetCyb: :Rose: . Ja mam: Paulę & Wenę (freestyle 1) Bordera z młodych lub startersów - ale nie wiem kto to (freestyle1) Martynę & Kosmę (freestyle 1) Martę & Figę (freestyle 2) i koniec zabawy w operatora kamery. A fotek 0 :eviltong:
-
Zyniek przesadzasz. To, że Tymon jest świetny to wiadomo ale razem jesteście nie do pokonania :D :D :D . sunprince bardzo dziękuję ... czekałam na ten freestyle bardziej niż na swój :loveu: .
-
Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.
BooBC replied to BooBC's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
Sonia ... ale zrozum, że tylko Boogie i Vigo startowali w zawodach. Na zawodach jest weterynarz. I trening a zawody to całkiem co innego. !!! Jestem ciekawa co Kama by powiedziała na trening w taki upał ... myślę, że nie byłaby zadowolona. -
Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.
BooBC replied to BooBC's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
Ja nie mam nic przeciwko co do niedzieli ! ;) -
[quote name='ZynieK']:p:p Tymon chyba z Bartkiem powinno być :painting::megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] Do mnie nic nie docierało ... po tym jak Boogie zajęła III miejsce, więc proszę mi wybaczyć :eviltong: ;) :lol: . Czekamy na więcej fot by Łukasz :) .
-
Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.
BooBC replied to BooBC's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
Myślę, że poczekamy aż każdy sam się wpisze ... może komuś taka forma nie odpowiadać lub zwyczajnie nie będzie pasował termin ;) Ale dziękuję za poparcie w sprawie spaceru nad rzekę zamiast ćwiczeń agility :loveu: :loveu: :loveu: . -
[quote name='ŁukaszK']wielkie dzieki dziewczyny za uznanie... :) staralem sie zeby bylo atrakcyjnie dla publicznosci... ;)[/quote] Było super extra ! Jesteście moimi idolami !!! :eviltong: :loveu: :eviltong: KreVetka rządzi !!! Foty fantastyczne (jak zwykle :eviltong: ). Mogę przekleić na www?
-
Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.
BooBC replied to BooBC's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
Powiem tak: Jeżeli utrzyma się taka pogoda jak jest teraz agilitowego spotkania III NIE BĘDZIE !!! Jakąś wiedzę o agility mam ... dużo dowiedziałam się na seminarium od Magdy Ziółkowskiej i chcę Wam tą wiedzę przekazać ... robicie duże postępy więc myślę, że to co wam mówię to wam pomaga, ale nie jestem na tyle kompetentną osobą aby podjąć się 'prowadzenia' 'zajęć' w taką pogodę ... jest straszny upał ja po prostu sobie nie wyobrażam. Mój border wczoraj był tylko wciągu dnia na siku 2 razy ... dopiero wieczorem byłam na dłuższym spacerze ... bo jest zwyczajnie za gorąco ... a nie widzę nas skaczących w taką pogodę !!! Jednak mam inny pomysł ... jako, że wiedziałam, że prędzej czy później nastąpią takie upały ... proponuję wybrać się nad rzekę (w miejsce gdzie woda jest do kolan [aby rodzice sie nie martwili - JEST NAPRAWDĘ PŁYCIUTKO, aby pochodzić po wodzie z psami, więc samemu też polecam wziąć sobie strój). W między czasie mam zestaw gier i zabaw dla psa i jego przewodnika (gry obejmują umiejętności zostawania psa gdy przewodnik coś robi, zostawania bez ruchu, zostawania na komendę oraz wiele innych). Myślę, że byłyby to gry z nagrodami (drobne upominki - naprawdę drobne ... tak dla zabawy ;) ) . Ale na agility jest za gorąco ... i uważam, że byłaby to dla psów męczarnia, a ja swojego psa nie męczę ;) . Chyba, że pogoda się zmieni ... ale jeśli nie to poczekamy do chłodniejszych dni ... nie wiem co wy na to. Data 28 czerwca byłaby nadal aktualna. Nie wiem co wy na to. Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam Karolina & Boogie.