Co do slalomu w grupie całkowicie początkującej i tej średniej to myślę że może w jednym z przebiegów tylko .
A Diana .... można zrobić tak że ja z Boo w zaawansowanej, a Elwira w średniej ?
A co do tych biegów: bez rąk, bez mówienia, to konieczne ? Ja bym chciała sobie zrobić taki trening przed zawodami, a na zawodach nikt mi nie zabroni krzyczeć i pokazywać ;) .
[quote name='Marysia&Pysia']mi starczy na semi z tomkiem ale na inne rzeczy nie pojade:placz:
tak więc stańmy przed galaxy i zbierajmy 1 groszówki:cool3::lol::lol:[/quote]
Jestem za :lol: :cool3: .
Open na pewo ma slalom, Ty z Figo robisz prawie w lini prostej, więc myślę, że nawet ten czas nie będzie doliczany, ale to zależy od Diany :) , ale chodzi tu o A0 :) . Bo sama wiesz że u nas większość jedzie tunelową, ale Aga i Wojtek na tu tam :)
Co do dysplazji siostry Figi ... to źle ... bo i Boo i Pysia są pół siostrami Figi ... więc albo po matce, albo po ojcu, z tym że moim zdaniem ani po mamie, ani po tacie ... może nabyte <chociaż czytałam gdzieś, że nabytej nie ma> :-(.
Trzymam za Was dziewczyny kciuki :loveu: .
Marysia wydałaś mnie :eviltong: .
[CENTER][url=http://www.fastdogs.prv.pl/galeria7f/index.html][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Red]>> TU WIĘCEJ <<[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Red]:))[/COLOR][/SIZE][/FONT][/url]
[/CENTER]
Ale u nas w klubie tylko połowa uczy się tunelową metodą ... reszta na tu tam ... więc po co im mieszać :) Możemy zrobić tak, że w 1 z torów dam slalom. Hmm :) ? Ale liczę, że w openach będzie slalom. Powybija się Bogusiek po 10 :evil_lol: . Zrób w jednym torze 2 slalomy po 6 tyczek :modla: .
Jeśli chodzi o związane ręce i mówienie o przechodziłam to na plaży :cool3: :evil_lol: .
Jeśli chodzi o tory o będą na tyle poste że każdy będzie wstanie je przebiec .
No to jeszcze raz :D
[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2738/13145916oi6.th.jpg[/IMG]
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/226/95386851gf2.th.jpg[/IMG]
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2/74441758jo9.th.jpg[/IMG]
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5168/57366654rp1.th.jpg[/IMG]
[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/587/97894769aw4.th.jpg[/IMG]