[quote name='Ania-Sonia']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Może więcej szczegółów! :evil_lol:[/quote]
nie znam - taki tekst znalazłam na zakrętce soku Tarczyn ;)
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]I będziemy miały dużo bokserków:multi: [/COLOR][/B][/quote]
domek z ogródkiem gdzieś w górach z widokiem na morze (nie koniecznie w Polsce ;))
[quote name='Ania-Sonia']Czy on został adoptowany przez bugsik (od kubka), a ten młody łaciatek to jego brat jest, czy coś mylę ? :lol:[/quote]
dokładnie tak :loveu: chłopaki mają się dobrze - co prawda Czarus lubi często w nocy na spacery wychodzić :evil_lol: ale poza tym ostatnio przytył 5kg - jeszcze troszkę sadełka mu brakuje, żeby zakryć zbędne na wierzchu kości, ale jest na dobrej drodze :p
[quote name='Donvitow']Na filipa czeka Dom jak pamiętam. To ja poproszę o jeszcze pare filmów. Działają świetnie dydaktycznie. Moja TZ zdecydowanie !!!:diabloti: słabiej puka się po głowie jak słyszy nasze z Karoliną dyskusje o .............. itd.[/quote]
na razie wyczerpał się zapas, ale przy kolejnej wizycie będę tylko filmy kręcić :evil_lol:
Kubo, Jakubie, Kubusiu ;) Jak patrzę na ostatnie fotki Fałdki od Was z domu, to widzę w jej oczach energię do życia, której na pewno nie miała na sggw - chyba nie chcesz, aby ta energia uleciała w kosmos?