[quote name='irysek']to, to juz nie fair, ja czytam regularnie o poczynaniach tej gowniary, a jesli watek bedzie mial aslo dostepu na pewno niczego wiecej sie nie dowiem.[/quote]
Ale kto powiedział, że Ty byś nie miała tam dostępu? Chodziło mi o to, żeby ona tam dostępu nie miała.
A tak w ogóle, to może trzeba ją wpisać na Czarną Listę, ale nie po nicku, tylko po imieniu (nazwisku?) i miejscowości?