[IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa2/5716f63c.jpg[/IMG]
[IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa2/e3cc17a4.jpg[/IMG]
[IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa2/dea08a0d.jpg[/IMG]
a wczoraj byłam w Gnieździe Piratów na koncercie ;)
[IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa2/0e32abc9.jpg[/IMG]
[quote name='netti1']
a tu razem z Sonią śpią,Tosia zawsze nogi tak zakłada do snu na szyję
[/quote]
:loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol: rewelka!!
[quote name='Ania-Sonia']I chyba Małysza dziś dzielnie wspierał??? :razz:
[/quote]
tiaa.... doopką się na niego wypiął, ale pomogło ;) oj, jutro to się będzie u mnie działo - kibicowanko itp :roll: majsakra :evil_lol:
[quote name='netti1']chciałam pokazac nowe fotki Tosi z Sonią ,ale nie wiem jak z telefonu na kompa przegrac.[/quote]
najlepiej przez kabelek, albo bluetootha ;)