Jump to content
Dogomania

Anka897

Members
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Anka897's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Wysyłam kolejne zdjęcia psiaka, może podbije czyjeś serce :)
 2. Anka897

  Maty węchowe

  A nie jest to tak, że pies się sam nagradza i wyrabia pewność siebie?
 3. Anka897

  Maty węchowe

  Czy Wasze psy mają maty węchowe? jeśli tak, to czemu je im zrobiliście albo kupiliście? I czy zdają egzamin? :)
 4. Mogę wysłać na priv zdjęcie ze mną, wtedy będzie odniesienie co do jego wielkości
 5. Bambo jest małym psiakiem, poniżej kolan, waży około 10 - 12 kg, przebywa w schronisku w Bielsku - Białej. Może mieć coś około 7 - 10 lat. Ogłaszam go na różnych stronach :)
 6. -Jaki jesteś Bambo? -Jestem małym, cichutkim psem. Ale za to bardzo wesołym! Uwielbiam się bawić, a kiedy dorwę zabawkę, to tak strasznie się cieszę! Prawie w ogóle nie szczekam. Lubię inne psy, ludzi. Co prawda nie jestem już pierwszej młodości, ale czy to wada? Mam tyle lat, że zdążyłem się już uspokoić i co nieco w życiu widzieć :) I dalej patrzę na świat przez różowe okulary. Tylko tak trochę mi tęskno… Za człowiekiem, który przytuli i pogłaska codziennie… Za swoim ciepłym kątem… Niczego więcej nie potrzebuję. Ile czasu jeszcze pozostało Bambo? Nikt tego nie wie. Jego marzeniem jest spędzić go ze swoim opiekunem, z kimś, kto pokocha go do końca! Jego radość życia jest tak duża, że z pewnością zrekompensuje nie pierwszą już młodość. Może być dobrym kompanem dla dzieci. Swoim opiekunom odwdzięczy się prawdziwą wiernością i miłością. I pokaże, jak potrafi się cieszyć i być szczęśliwym! W sprawie adopcji proszę dzwonić: 512 230 499
 7. Witam, mam pewien problem. Od niedawna mam młodą sunię, kundelka, około 3 letnią. Jest bardzo żywiołowa, wszystko ją ciekawi, jednak ma problem z zostawaniem samej w domu. Jak tylko wychodzę, drapie drzwi, skacze na klamkę i co najgorsze - szczeka i wyje. A głos ma bardzo donośny. Zdecydowałam się na kupno feromonów DAP w dyfuzorze, przyszły mi dziś, jak na razie nie widzę żadnej poprawy. I w związku z tym mam pytanie - kiedy można spodziewać się jakiegoś efektu? Z sunią ćwiczę zostawanie w domu, przerobiłam wychodzenie do innego pokoju, na klatkę, do sklepu... i nic. I czy feromony takie szkodliwe są dla ludzi - w szczególności dzieci? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
 8. Witam, mam pewien problem. Od niedawna mam młodą sunię, kundelka, około 3 letnią. Jest bardzo żywiołowa, wszystko ją ciekawi, jednak ma problem z zostawaniem samej w domu. Jak tylko wychodzę, drapie drzwi, skacze na klamkę i co najgorsze - szczeka i wyje. A głos ma bardzo donośny. Zdecydowałam się na kupno feromonów DAP w dyfuzorze, przyszły mi dziś, jak na razie nie widzę żadnej poprawy. I w związku z tym mam pytanie - kiedy można spodziewać się jakiegoś efektu? Z sunią ćwiczę zostawanie w domu, przerobiłam wychodzenie do innego pokoju, na klatkę, do sklepu... i nic. I czy feromony takie szkodliwe są dla ludzi - w szczególności dzieci? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
 9. Dzień dobry, chciałabym uzyskać poradę dotyczącą mojego psiaka. Otóż pół roku temu wzięłam sunię ze schroniska - bardzo łagodną i cichą. Jest bardzo ułożona, nie okazuje agresji. Tylko jedno mnie zastanawia. Potrafi nawet pół godziny wpatrywać się we mnie leżąc na swoim kocyku. Najczęściej wygląda to tak, że ja, pracując (na komputerze) jestem do niej odwrócona bokiem. Po jakimś czasie orientuję się, że mi się przygląda, takim łagodnym wzrokiem ( nie jest to na pewno wzrok agresywny). Patrzę na nią, ona nie odrywa wzroku, ja w końcu się odwracam, za chwilę znów na nią patrzę, a ona dalej. W końcu zwija się i idzie spać. Bardzo proszę o odpowiedź, co może to oznaczać, z góry dziękuję!
×
×
 • Create New...