-
Posts
860 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ka-ka
-
[quote name='Vectra']czysta rozkosz :evilbat: hahahaha , mój TZ kilka razy wdepnął :evil_lol: pamiętam te słowa rozkoszy :diabloti: ku.. a , znów pierd ny ... kundel nasrał :evilbat: :evil_lol: :evil_lol: i ta mina :evil_lol: i zdziwiony , że ja zamiast mu współczuć , wyłam ze śmiechu :roll: :evil_lol:[/quote] no ja wyć nie mogłam, bo wiedziałam, że jeszcze Shelby muszę przyprowadzić..więc dzielnie udawałam, że głębooookooooo śpię i czekałam tylko, aż ten pi.... budzik zadzwoni :diabloti:
-
a miałaś jeszcze styczność z panem z Katowic? bo do mnie się nie odzywał :placz: P.S. właśnie przeczytałam coś, od czego włosy mi zdębiały...jak sobie przypomnę Shelby biegającą ufnie za dziećmi... [url]http://www.adopcje.org/aktualnosci1839.html[/url] [FONT=Courier New][SIZE=1][URL="http://www.adopcje.org/images/aktualnosci/spacer.gif"][IMG]http://www.adopcje.org/images/aktualnosci/medium/spacer.gif[/IMG][/URL]Trójka nastolatków z okolic Lublina w wieku 11, 15 i 16 lat, postanowiła zrealizować swoje makabryczne fantazje na bezbronnym szczeniaku rasy husky. Pod koniec mają br. zarejestrowali aparatem komórkowym przebieg swojej bestialskiej zabawy. Błąkającego się psiaka zauważył najmłodszy z dzieci. Wspólnie postanowili sprawdzić jak zwierze poradzi sobie wrzucone do wody. Gdy zabawa stała się nudna, podpalili szczeniaka oblewając go wcześniej denaturatem. Na koniec „eksperymentu” 15 – latek złapał płonące i wycieńczone zwierzę za kończyny i podrzucał nim, nadsłuchując przy upadku oznak życia. Ten wstrząsający film trafił w ręce policji w lipcu. Młodociani przestępcy nie byli wstanie wytłumaczyć swojego zachowania, wszyscy przyznali się do winy. Jak podają nasze źródła nie wykazywali żadnej skruchy, podczas przesłuchania zachowywali się nonszalancko. Rodzice nastolatków zaręczyli ze było to pierwsze takie zachowanie ze strony ich dzieci. Co takiego wyzwolił w swoich oprawcach niewinny szczeniak,że odebrali mu życie w taki okrutny i bestialski sposób?[/SIZE][/FONT]
-
[b]waszka[/b]...dopiero teraz zobaczyłam... [quote name='malawaszka']a ja Cie dalej lubiem :eviltong::diabloti: [/quote] cóż będę się rozwodzić nad oczywistościami...po prostu wiesz, co dobre :cool3: :loveu:
-
Shelby jest w trakcie odrobaczania... póki co, reaguje dobrze...jutro ostatnia dawka...jeśli nadal wszystko będzie OK, ze względu na to, że czas nas goni, w środę zrobimy szczepienie complex dzięki cioci [b]asher[/b], Shelby ma cuuuudną wyprawkę :loveu: wprawdzie ona najwyraźniej nie umie bawić się zabawkami (najpierw myślałam, że to tylko odnośnie piłek i gryzaków), ale to jest chyba takie ogólne ;) jednak biorąc pod uwagę jej zapatrzenie w Atlasa i to, że wiele zachowań (np. to, że z psami należy witać się bez lęku, przyjaźnie i miło :multi: ) szybko małpuje, może się uda...na razie goni..dopada..ale nie bardzo wie, co dalej [SIZE=1][b]asher[/b], łoś jest THE BEST...Atlas jest nim absolutnie zafascynowany i nosi go ciągle w pysku :evil_lol:[/SIZE] [B]DOMEK CORAZ PILNIEJ POSZUKIWANY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
-
niestety, Katowice milczą :placz: właśnie wróciłyśmy od kochanej pani vet, która podjęła się medycznej opieki nad małą weekend, to czas odrobaczania...jak wszystko pójdzie, to z braku czasu zastosujemy procedurę przyspieszoną i w środę zaszczepimy.i mamy już piękną książeczkę zdrowia :multi: ciekawe czy mała już kiedyś takie coś miała :eviltong: widzę, że naprawdę ze spaceru na spacer robi postępy..powoli jest coraz bardziej ufna do psów...i do ludzi...ufff.....i oebjmuje okolicę we władanie :p ojjjjj jamnik pełną gębą się z niej robi :evil_lol:
-
[quote name='PIKA'] :roflt::roflt:[/quote] [b]PIKA[/b]...Ty się nie śmiej...musiałam skutecznie doczyścić.... wyobraź sobie-poniedziałek, ten cholerny początek kolejnego tygodnia-Ty niby śpisz, a tak naprawdę zastanawiasz się, jak Twoje lokatorki (skądinąd bardzo sympatyczne, ale jedna alergiczka, a druga nie bardzo akceptuje psa w domu..podwórko tak, ale nie dom :p) więc sobie "drzemiesz" i zastanawiasz sie, jaka będzie ich reakcja, gdy przyjdą i okaże się, że oprócz pinczera miniaturowego w domu jest kolejny pies...przybłęda :diabloti: a tu słyszysz CIAP i żałosne: "O nieeee.....fuuuujjjjj" a potem jest tylko coraz gorzej, jak u Hitchcock'a... jedna wdepnęła kapciem...druga gołą stopą... a ja sobie niechcący z tymi kapciami moje ukochane jasne ciuszki wyprałam :diabloti: [B][I]TELL ME WHY I DON'T LIKE MOOOONDAAYYYYYYY[/I][/B] :mad: tia KOOCHAAAM PIESECZKIIIIIIIIIIIII :mad: :diabloti:
-
[quote name='PIKA']Mozesz wyprobowac na moim?? Ja bym cjhciala żeby żeby on byl znowu taaki maaalutki jak kiedyś :loveu: A z tymi rozumkami to jakas dziwna zaleznośc jest.. czym większy pies tym mniejszy rozumek :roll:[/quote] ja tam na Prestonowy nie narzekam :diabloti: poza tym Ty byś chciała pewnie nie tyle Intiego zminiaturyzować, co zmniejszyć w połączeniu z odmłodzeniem :razz: a ja wymyśliłam sposób na skuteczniejsze pranie dywanów...może opatentuję i na tym się dorobię :p bo trzeba prać szczotką/gąbką i nie tyle samym środkiem, co pianą z niego, nie? a piana ręcznie robioną jest tak naprawdę do d... więc ja dziś wymyśliłam.....robiłam [B]ROBOTEM KUCHENNYM[/B] :loveu: idealna, sztywna, gęsta... nic, tylko ciasto na niej zrobić :roll: ;) psy się trochę dziwiły, ale co tam... :evil_lol:
-
[quote name='asher'] No przecież ci tłumaczyłam! Nawet rozrysować ci chciałam, toś się darła, że nie, bo i tak nie zapamietasz :eviltong: No dobra, dobra, już ci piszę, wystarczyło pchnąć maila w tej sprawie...[/quote] się nie darłam...a rysować chciałaś na piachu...jak ja ten piach z informacją do domu bym zabrała :diabloti: tu napisałam, bo wiedziałam, że TU dojdzie :p ostatnio dostrzegam zawodność korespondencji mailowej :mad: a co do radosnej reakcji w sprawie Prestonowego rozumku.... [B]pogadamy[/B] :mad: :mad: :mad: :p [b]PIKA[/b].... są rzeczy, o którym filozofom się nie śniło... a jak to zrobić, wiedzą tylko najstarsi górale... nie mogę zdradzić... ostatnio pilnie poszukuję sposobu na wyhodowanie drzewka z pieniędzmi... kto wie, może właśnie dokonałam wiekopomnego odkrycia i będę sławna :evil_lol:
-
szczepienie-nie przed odrobaczaniem, żeby wszystko miało ręce i nogi a odrobaczanie trochę zajmie-prawidłowo: 3 dni z rzędu, przerwa dwa tygodnie i powtórnie jedna dawka... wtedy dopiero można odczekać.... i szczepić Katowice dostały wczoraj zwięzłego :p maila...ale na razie cisza :placz: co do bicia...[B]asher[/B] ......jakby nie było, suka bardziej boi się facetów... a pamiętaj, te moje męskie hormony :p :diabloti: a na serio, obserwuję ją na co dzień, nie mówię, że byłą tłuczona... ale sądzę, że za delikatny ktoś nie był... [B]asher[/B].... Ty mnie nie załamuj, Ty przekaż, że Stare Pudło (ach, jakie to pieszczotliwe :p ) czeka rozmowa... :shake: 4.sierpnia klientka wstawia do mnie kota na prawie 3 tygodnie... dwa psy i kot??? NIE DA RADY...współlokatorki mnie zabiją...zwłaszcza, że nie wiem, jak Shelby reaguje na koty...ale jej myśliwskie zapędy plus chwilowe zagrania...powiedziałabym dość podwórkowe :p każą przypuszczać, że niekoniecznie musi zapałać sympatią.... a ja JUŻ jestem uwiązana, bo początkowy okres wychowania jest najgorszy, wiadomo...przy 2 psach i kocie będę uwiązana na 10000000000%....zresztą dwa pokoje odpadają, to królestwo lokatorek...w tym momencie, NIE ZOSTAJE TU DUŻO MIEJSCA, jak na 3 zwierzaki !!!!!! [B]gayka[/B]...bardzo, bardzo dziękujemy :oops: :loveu: finansowo na razie dajemy radę. je toto mało, wyprawkę składamy po kawałku :razz: pomoc weterynaryjna zostanie udzielona po kosztach, przez vetkę, którą też Mała chwyciła za serducho... najważniejszy jest dom, dooom DOOOOOOOOM :roll: jak na Sabinę? przyzwyczaja się... początkowo była przerażona na widok dużych psów, dzięki Boorkom widzę poprawę na spacerach, trochę mniej się obawia innych psiaków trzeba pamiętać, że ze strachu ucieka, ale gdy nie ma gdzie, kłapie ząbkami... czasem z daleka szczeka, ale wybijam jej to z głowy coraz bardziej skutecznie...szkoda, że teraz muszę w tym względzie kontrolować DWA psy, któe się nawzajem małpują, więc mam z nimi trochę roboty :angryy: jak to mały pies...i jamnik...szuka wsparcia we właścicielu..więc najchętniej siedziałaby na kolankach u pańci i z tych kolanek robiła za strasznie wielkiego i groźnego psa... ale to też wybijam jej z głowy..chociaż przyznam, że jej jamniczy upór czasem mnie rozkłada na łopatki :evil_lol: gayka, a może chcesz odchowaną urocza sunię :D ;)
-
[quote name='malawaszka']jesteś boska :roflt: :eviltong::loveu:[/quote] och, dzięki, [B]waszka[/B]... wystarczyło skromnie powiedzieć, że miło, że się tak poświęcam, no ale skoro nazywamy już rzeczy po imieniu.... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;) P.S. zapomniałam-dzięki niezastąpionej cioci [b]asher[/b], Shelby dostała dziś piękną czerwoną obróżkę, dzięki której jeszcze więcej osób się ogląda :) jutro dokupimy smycz do kompletu... no i odrobaczymy małpkę KOMU KOMUUUUUUU................
-
kolejne wieści.... coraz bardziej przekonuję się, jak bardzo z charakteru Shelby jest...prawdziwym [SIZE=3][B]JAMNIKIEM[/B][/SIZE] :evil_lol: i coraz częściej widzę, że jej obawy, niepewność w nowych sytuacjach etc., to nie charakter, jako taki, tylko zapewne wyniki braku odpowiedniej socjalizacji oraz złego traktowania (sądząc po zachowaniu, przypuszczam, że poprzedni właściciel musiał ją bić) to mnie cieszy, ponieważ w jej przypadku [B]szybko daje się to naprostować[/B] :loveu: obserwując ją na dzisiejszym spacerze po polach i w lesie (bez smyczy), w którym miała do towarzystwa mnie i mojego podopiecznego-pinczera miniaturowego, nie mogłam się napatrzyć, jak kochanym domownikiem może być, jeśli dostanie szansę widać, że spacer w terenie, to jej żywioł...hasała, ile tchu...szczęśliwa, że stado ruszyło tyłki trochę dalej :razz: oczywiście, ptaszki, to to, co zabawnie jest pogonić, po czym należy się puścić w dziki pęd, podszczypując po drodze Atlasa (pinczera) ba! i trzeba brać z niego przykład...w pierwszym odruchu po spuszczeniu zaczęła biegać, jak szalona, szczekając radośnie na wszystko i wszystkich, a mnie przyprawiając o palpitacje serca ;) ale szybciutko zauważyła, że mnie się to nie podoba :mad: a Atlas już wie, że tak się nie robi :loveu: więc wkrótce się dostosowała...i przechodnie, rowerzyści etc. przestali być obiektem zaczepek... dzięki socjalizacji, psów boi się coraz mniej-i to tego lęku pozbywa się w takim tempie, że sądzę, iż dołączenie jej do drugiego psa z dnia na dzień będzie nastręczało coraz mniej problemów...zresztą, jak to młode, radosne psie dziecko...cieszy się, mając kompana do zabawy :loveu: ładnie przychodzi na zawołanie, chociaż, jak to jamnik, ma swoje ważne jamnicze sprawy i indywidualne spojrzenie na świat, więc zdarza się tak zająć interesującym zapachem, że słuch jej nieco słabnie ;) ale szybko wraca... poza tym widać, że [U]nie [/U]nauczyła się wcześniej, że wołanie nie jest równoznaczne z końcem spaceru... im częściej woła się ją bez potrzeby, tym chętniej przychodzi zdecydowanie-wychodzi z niej jamnicza, radosna, troszkę niesforna dama... młoda kobitka, której życie dało po nosie, ale mająca jeszcze w sobie dużo młodzieńczego animuszu :multi: no i [U]temperament psa myśliwskiego[/U], a jakże :loveu: naprawdę, byłaby uroczą kompanką... energii ma w sobie wiele, budowa ciałka jest całkiem sensowna, więc myślę, że chętnie towarzyszyłaby w porannym [B]joggingu[/B] albo [B]przejażdżce na rowerze[/B]... :loveu: :loveu: :loveu: komu, komu... czasu zostało niewiele..naprawdę, szkoda taki skarb dać na zmarnowanie na Paluch.... gdzie ją tam gdzieś wypatrzy wśród prawie 1.600 psów !!!!!!!!!! :placz: :placz: :placz:
-
[quote name='malawaszka']w końcu dopasowało się ciałko do rozumku :errrr::scared:[/quote] coooooooooooooo?????????????? TY[B] MAUPO[/B] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz dopiero się przyznajesz??? tutaj tiriririr....kiziu miziu jaki słodki misiu..... az wyszło szydło z worka....już Ciem nie lubiem :mad: :p :angryy: :placz: :placz: :placz: [SIZE=5][B]ASHER[/B][/SIZE]..... ktoś mi miał wytłumaczyć, jak się robi odnośniki...jak mam reklamować pilną sprawę SHELBY, skoro nie wiem, jak się robi odnośniki :mad: P.S> widzę, że ujawniłaś już światu wizerunek mego wielkiego (duchem) podopiecznego :-P
-
lepiej niech się dom dla niej znajdzie, bo niedługo sąsiedzi zaczną mi kręcić kółka na głowie... w ramach przyzwyczajania do zostawania samej (wiadomo, błąkała się, przerażona, młodziutka, to teraz tez trochę strachu ma, jak sie wychodzi,m ale nie wycie, tylko popiskiwanie-no ale praca, to praca . ma być jak najgrzeczniejsza ), kombinuję," zakradam się pod dom na paluszkach, czytam sobie książki do pracy magisterskiej na klatce schodowej pod własnym mieszkaniem...hmmm....a czasem do niego wpadnę zrobię "FEEEEEEEEEE" i wypadam... no to się chyba kwalifikuje na czubkowo
-
[b]anetta[/b]...wklejam, bo tak sobie pomyślałam, że może znasz akurat kogoś, kto lubi psiaki typu przegubowego ;) i byłby zainteresowany [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10551433[/url] HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP :placz: pozdrawiam cieplutko :loveu: a utytłany w błocie Masaj-URROOOCZZZEEEE :diabloti: to dobrze, że nie tylko ja czasem mam ten problem :p ;)
-
co do samej Shelby :loveu: ach...to jest właśnie plus DT, można się dużo o psie dowiedzieć myślę, że dla kogoś, kto chciałby ją do bloku (co byłoby najlepsze), dovrą wiadomością jest, że Shelby świetnie, bez kompletnie żadnego protestu znosi kennel oczywiście, na razie trzeba ją tam raczej wsadzać i przypilnować, zanim się zamknie drzwi ;) ale potem-żadnych protestów. idzie spać :loveu: jest w niej coś, co niezwykle mi się podoba-połączenie spokoju...oraz szczenięcej energii..... kiedy nic się nie dzieje, Shelby po prostu idzie spać... może tak przespać pół dnia ;) ale wystarczy zaświergotać, zawołać ją do siebie, albo żeby ją zaprzyjaźniony pies zaczepił...i dostaje "motorek" achhh ten motorek jest uroczy-uwierzcie mi-MAŁO JEST PSÓW AŻ [B]TAAAAAAAAK SIĘ CIESZĄCYCH z powrotu właściciela[/B].... to jest ISTNY DYNAMIT...nie sposób za nią wzrokiem nadążyć :lol: nie pomyślałam, że jamnikowate są aż tak skoczne i potrafią np. bez trudu wskoczyć na głowę siedzącej na podłodze osobie :diabloti: co do upodobań smakowych. ma teraz do dyspozycji: Eukanubę dla szczeniąt z jagnięciną, Royala Mini, Hill'sa dla szczeniąt z jagnięciną oraz Nutrę Gold z jagnięciną zdecydowanie preferuje RC Mini... chociaż resztą też nie wzgardzi, ale raczej tymi szczenięcymi, najlepiej zroszonymi olejem :p jednym słowem-tłuste żarełko :lol: wymaga jeszcze trochę pracy, ale szybciutko się uczy :multi: :multi: :multi: będzie z niej pociecha :loveu: dziś na dworze po raz pierwszy dałam jej luz, chociaż zostawiłam przypiętą smycz...achhhh jak miło pobiegać z Atlasem, a już zdecydowanie jej ulubioną rozrywką jest gonienie wróbli :mad: ale na zawołanie wraca...nawet, jeśli nie na pierwsze zawołanie, to wystarczy niskie "NIE, Shelby do mnie!" i już piorunem leci :cool1:
-
jeśli to dobry domek i ktoś miałby szanse czasem dowiedzieć się osobiście, co u suni (mnie z Warszawy będzie ciężko :lol:), myślę, że coś by się dało zorganizować... wprawdzie może być ciężko z transportem samochodowym :roll: chociaż trzeba by poszukać także po innych forach, może uda się dokleić do kogoś ;) a jak nie-jeśli dom okaże się dobry, to zrobimy zrzutkę i nawet pociągiem mogę ją dowieźć :evil_lol: tylko najpierw musiałaby chyba w metrze poćwiczyć jazdę tymi potworami :lol: przekaż, proszę, namiary na mnie. sprawa pilna, naturalnie, aczkolwiek chciałabym pogadać z tą osobą, to chyba zrozumiałe ;) ale uffff byłoby SUPER :multi:
-
[img]http://img242.imageshack.us/img242/4505/s7300416maehb0.jpg[/img] [img]http://img242.imageshack.us/img242/8298/s7300405maesn3.jpg[/img] [IMG]http://www.fotosik.pl/pok...1fdc40dd7f.html[/IMG][img]http://img297.imageshack.us/img297/4142/s7300406maekf1.jpg[/img] [img]http://img168.imageshack.us/img168/8697/s7300407maemv3.jpg[/img] [IMG]http://www.fotosik.pl/pok...1fdc40dd7f.html[/IMG]
-
[img]http://img262.imageshack.us/img262/130/s7300417maepz2.jpg[/img] [img]http://img262.imageshack.us/img262/8834/s7300418maern4.jpg[/img] [img]http://img262.imageshack.us/img262/4461/s7300431maezo4.jpg[/img] [img]http://img262.imageshack.us/img262/6058/s7300432maeiw9.jpg[/img] [img]http://img242.imageshack.us/img242/2804/s7300435maeww3.jpg[/img]
-
[img]http://img242.imageshack.us/img242/3621/s7300414maenm8.jpg[/img] [IMG]http://www.fotosik.pl/pok...1fdc40dd7f.html[/IMG][IMG]http://www.fotosik.pl/pok...1fdc40dd7f.html[/IMG] [IMG]http://www.fotosik.pl/pok...1fdc40dd7f.html[/IMG][IMG]http://www.fotosik.pl/pok...1fdc40dd7f.html[/IMG] [IMG]http://www.fotosik.pl/pok...1fdc40dd7f.html[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3716/s7300411maejo9.jpg[/IMG]