Bułka teraz wygląda jak husky :evil_lol:
A Madze przypominała takiego misia z okresu komunizmu - ciałko misia z buzią lalki :evil_lol:
Wogole Maga jak weszłą i zobaczyła Bułke to w szoku jaka Bułka mała jest :loveu:
Hehe,teraz doczytałam ,ze mnie tu faworyzujecie za ujecia ;)
Nic specjalnego nie robie....co poradze ,ze moje psy to odmiency :evil_lol:
Ale miło mi sie zrobiło ;)
Dokładnie !Dada !Achhhhhhhhhhhhh,juz miałam wychodzic na zakupy ,ale zajrzalam i :mdleje: :mdleje: :mdleje: :loveu: piekne foty ,kon :loveu: ,psiaki szczesliwe ,a Joyek robił tak samo jak Pasi przy koniu ;)
I Gizmo ,ktory całe zycie marzy o plazy pod palmami i z braku laku musiał sobie palme z ogona zrobic
[IMG]http://img512.imageshack.us/img512/6206/dsc09994rs6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9362/dsc00020je6.jpg[/IMG]
Tu uhahana Pasi .Juz lezała plackiem na trawie i nie mogła sie ruszyc po bieganiu ,ale ogon ciągle merdolił :loveu:
Dzieki. No klony same wpadły w swoje sidła :evil_lol: ,ale z nich polewałam.Jak sie zderzyły to az zadudniło :evil_lol: ,ale w takim ferworze polowania nawet nie poczuły :evil_lol:
:roflt: :roflt: :roflt:
Dzis klony miały w zabawie niecny plan zaatakowania Bułki z dwoch stron.....a ,ze Bułka cwana bestia zatrzymała sie w dobrym momencie
[IMG]http://img110.imageshack.us/img110/4003/dsc00002st8.jpg[/IMG]
Dudek !!Sliczniasci machowie :loveu:
Molka swietny zaprzeg :multi:
Widac ,ze Twoje kulturalne są ....bo moje Zuzke wywalały z wozka i sie same woziły ;)
:loveu: :loveu: :loveu:
Maxik w porownaniu do kudłatego rodzenstwa taki chudzinek wygląda ;)
A w sumie takie same sa ,bo macałam i Apke i Alpenka :loveu:
[quote name='Dudek']już dodałam
mam tylko pytanie
CLP czy LCP??? (czy chodzi tu główki kości udowej)?[/quote]
Tak chodzi o aseptyczną martwice kosci udowej .Pomyliłam kolejnosc literek :oops: :lol:
Siwemu mozesz dodac ,ze ma czyste łokcie ,bo przy rtg klaty wyszły w dobrym ustawieniu ,niecelowo ,ale zawsze zdjecie jest