W czerwcu planuje juz cos pokazac z miotu.Obiecałam włascicielce Malwinki ,ze ja wystawie w Polsce zanim pojedzie do domku ,wiec na pewno w szczeniaczkach debiucik miec bedziemy .
W niedziele zabieram Rotusia na wystawe .Niech sie uczy maluch :evil_lol:...tak mysle sobie ,ze moze wezmę Katię ,bo ona niezniszczalna jest i moze po wyprawie pojdzie spac