[quote name='katarzyna siotor'][quote name='Draczyn']:multi:Koniecznie przedstaw nam swoje psiaki[/QUOTE
chciałabym Wam pokazac moje pociechy , ale nie potrafie przesłac tych zdjeć wszystkich naraz pomóżcie to pokaże z checia grzywki[/quote]
Zdjecia umieszcza sie pojedynczo.Zaraz Ci skopiuje instrukcje obslugi.
Napisz z jakich hodowli masz psiaki.Ja tez startuje z moja sunia w szczeniakach,ale na Katowicach.