-
Posts
8494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by resuruss
-
Dziękuje Agamo :loveu: Kilka słow : wystawa udana - kolejny malec z miotu W pokazał sie w ringu .Występ mysle " na plus" .Oba malce WO z ładnym opisem ,choc dla mnie bez rewelacji .Priorytet oceny zęby i ogonek w gorze ..no i standardowo duuuuzo biegania :evil_lol: Rotek jak Rotek w swoim zywiole ,zakwalifikował się do scisłego finału BiS Puppy wiec krok do przodu . Malwinka na poczatku chciała obszczekac wszystkie psy na wystawie ,ale po jakiejs godzinie stwierdziła ,ze to ja wykonczy i dała sobie spokój :evil_lol: Na ringu zachowywała sie względnie - sędziemu bardzo podobała się jej głowa - cała mamusia :loveu: Najzabawniejsze było jak biegajac juz na finałach robiłam z Rotim rundke na ringu głownym i biegnac obok siedzących sędziów usłyszałam ...: - ale ten grzywacz zapier..ala ,ale nie zarejestrowałam kto wydał tak dosadny osąd :evil_lol: Poza tym pani spijerka ciągle mowiła : teraz nagi piesek lewek budząc usmiechy na twarzy wystawców i sędziów. Pobiegalismy sobie tez na Najlepszej Parze - ale nic nie wybiegalismy . [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]Dzięki wielkie dla Nugatowej [/COLOR][/B]
-
[SIZE=3][COLOR=red]ONE TO REMEMBER DE GABRITHO zajmuje IV lokate na BiS JUNIOR [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Niestety na wyborze BoG grzywacz nie wchodzi do finału...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Wygrywa pudel ,za nim lhasa apso ,cawalier i jako IV pekinczyk .[/COLOR][/SIZE]
-
A ja nie wiem :hmmmm: skopiowałam wyniki z oficjalnej stronki [URL]http://kennet.skk.se/finalresultat/results_WDS.aspx?ras=993&visa=ALL[/URL]
-
To jest ekologiczne futro :grins:
-
:megagrin::megagrin::megagrin: hehe kurcze ,ale gdzie mu do kozy ???przeca bródki nie ma ;)
-
A co on nie grzywek ???:razz: Wszystkie fotoblogi z grupy IX zostały wedelegowane na podfora ras ;)
-
Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii buldozer :loveu: Najlepsza fota pt Walka tytanów nad nocniczkiem :evil_lol:
-
Polskie psy Klasa młodziezy : [COLOR=red]3:a[/COLOR][COLOR=red]Excellent[/COLOR][COLOR=red]5554[/COLOR][COLOR=red]KINGSTON PASTORAL, Ägare KURNATOWSKA ROMANA[/COLOR]:multi: Excellent5541ASTON MARTIN GATTACA, Ägare MALM PIA Very good5553KAIR NESJANA FCI, Ägare JOLANTA GLINSKA Very good5556LUCKY FOR SWEDEN SUB-O-DIVO, Ägare GRAZYNA BRONISZEWSKA [COLOR=black]Posrednia:[/COLOR] [COLOR=red]4:a[/COLOR][COLOR=red]Excellent[/COLOR][COLOR=red]5641[/COLOR][COLOR=red]V.S.O.P.NAPOLEON SAKLADIR, Ägare HELEN GRONGSTAD[/COLOR] Very good5631G ' TOP GUN TOP MODEL DE RAMA, G Broniszewska Championy: Excellent5698INT PL RU LTFINCHWW03EUW06 NABAB GERMANIKA, Ägare ADAM OSTROWSKI Suczki : Młodziez Excellent5579AVANGARDA ROINGOLD, Ägare EWA DOBROWOLSKA Very good5602NAOMI Z GANGU LYSYCH(FCI), Ägare JOANNA GRUCA Can not be judged5611SHADOW WHITE SONATA IN C MAJOR, Ägare KUSAL ANNA Posrednia: Excellent5854JABUCHNA MUSIOLEK NADOBNISIE KOCZK, Ägare LAILA SEHLIN Otwarta Excellent5878BRANDY BLACK DRAGON, Ägare ANNA OLEKSIK Excellent5919VALAQUENTA GERMANIKA, Ägare ADAM OSTROWSKI Championki Excellent5933INT.CHJEW'05CH.PLLTLV PERSPEKTYWA GERMANIKA, Ägare ADAM OSTROWSKI Very good5925PLCH GRZYWACZ CORVETTE, Ägare EWA DOBROWOLSKA
-
SUCZKI : Juniorklass: 1:aExcellent5607REJECT'S SIXTH ANGEL 2:aExcellent5580BED'YKINS A'INT A SAINT 3:aExcellent5601MÜSLIS DAYTONA 4:aExcellent5613SUANHO'S SHANAIA Unghundsklass posrednia 1:aExcellent5864SHELCOVIJ SHLEJF DONATA MISTIK 2:aExcellent5851DE LA MAHAFU'S EME'S LITTLE EBONY 3:aExcellent5859POAROTT SENSACJA 4:aExcellent5858POAROTT SAWA Open 1:aExcellent5904POAROTT MAKYTA 4:aExcellent5889KEEP THE FACE VON SHINBASHI Championklass [COLOR=magenta]1:a[/COLOR][COLOR=magenta]Excellent[/COLOR][COLOR=magenta]5922[/COLOR][COLOR=magenta]DKUCH SUCH BEDDI'S BONNIE BLOSSOM[/COLOR] BOB 2 Irina Poarott 3:aExcellent5923BIHCH DKCH SUCH CHINETTA'S COVERGIRL GINATRICOT 4:aExcellent5930FINUCH SUCH NIKITA Veteranklass 1:aExcellent5626FINUCH INTUCH KBHV-02 NORDUCH NORDV-03 NV-02 SEA FIRE'S LA RIOJA ALTA 2:aExcellent5623DK NORDCH NUCH SUCH EUGENIOS SHINING MOON OVER ROSCO
-
WORLD CHINESE CRESTED SPECIALITY 2008You may find more results on the [URL="http://www.ccclub.se/"][COLOR=#810081]website of the breed club[/COLOR][/URL] concerned.Judge: SKALIN BO, Finland - Dogs TÖRNBLOM JAN, Sweden - BOB, Bitches[B]Best Of Breed - BOB[/B] PORTINBO'S LILLE GUNDA, Bitch Owner: TONE BEKKÅSEN FISCHER, NO-2022 GJERDRUM, Norway Breeder: PEDERSEN BARBRO J & PER AUDUN, 5700 VOSS [B]Certificate (CAC) - Dog[/B] RIMABRA`S WALK ON THE TOP FOR US, Dog Owner: KJERSTI FAUSKE/ANETTE BÅLSRUD, NO-1266 OSLO, Norway Breeder: RITA BRANVOLL, 2016 FROGNER [B]Certificate (CAC) - Bitch[/B] RIDGECREST'S PRINCESS PRECIOUS, Bitch Owner: BERGSKÖLD SUSANNE, VÄSTERÅS, Sweden Breeder: BERGSKÖLD SUSANNE, VÄSTERÅS
-
[B]Results World Dog Show 2008[/B] [B]Stockholm 3 - 6 July 2008[/B] [B][I]All results are preliminary[/I][/B] [B]CHINESE CRESTED DOG[/B] JuniorklassPlaceringKatalognrHund & Ägare1: aExcellent 5560 ONE TO REMEMBER DE GABRITHO, Ägare GABRIELE THOMA, AT-2560 BERNDORF, Österrike2: aExcellent5551 HAPPY DANCING GOGO GADGET, Ägare WENDY & PATRIK VAN OOSTEN, NL-8028 PL ZWOLLE, Nederländerna3: aExcellent5554 [COLOR=red]KINGSTON PASTORAL[/COLOR], Ägare KURNATOWSKA ROMANA, PL63-020 ZANIEMYSL, Polen4: aExcellent5563 PAW-A-DEE HIT THE ROAD JACK, Ägare MALM PIA, RIMBO, Sverige UnghundsklassPlaceringKatalognrHund & Ägare1:aExcellent5638 SOLINOS I AM MR MIKIMOTO, Ägare HEGE JENSEN & ANNIKA FARSTAD, NO-1655 KETT, aExcellent5640 SUN-HEE'S SEE ME SAY WOW, Ägare LARISSA WESTERLUND, FIN-02980 ESBO, Finland3: aExcellent5627 ANGIE'S SIR JUNIOR, Ägare GUNN, CILLE OG CAMILLA LYNGSTAD, NO-6523 FREI, Norge4: aExcellent5641 [COLOR=red]V.S.O.P.NAPOLEON SAKLADIR[/COLOR], Ägare HELEN GRONGSTAD, NO7092 TILLER, Norge Open PlaceringKatalognrHund & Ägare1: aExcellent5658 MALDINIS J P GAUTHIER, Ägare LINNERBORG MAUD, VÅRGÅRDA, Sverige2: aExcellent5660 PREFIX UPTOWN BOY, Ägare ULLA KOTRO-KERVINEN, FI-02590 LAPPERS, Finland3: aExcellent5669 INT & FIN & EST & LV & LT & RUS CH EST JCH SUN DAN CHILL OUT, Ägare TIINA LÄNSIMÄKI, TIIA AITTAMAA, FI-33720 TAMPERE, Finland4: aExcellent5673NV-07 TRÖNDERPIA'S HERE I AM, Ägare SIGRUN OVERLAND, NO-7100 RISSA, Norge ChampionklassPlaceringKatalognrHund & Ägare1: aExcellent5701 DKUCH INT CH LUCH NORDV-07 NUCH SUCH PREFIX SINGAPORE SLING, Ägare AGRONIUS GUNILLA, STRÖMSNÄSBRUK, Sverige2: aExcellent5693 SUCH LIONHEART KING OF ALL, Ägare STOLT HELENA, LINKÖPING, Sverige3: aExcellent5696 SUCH MALDINIS ASTON-MARTIN, Ägare LINNERBORG MAUD, VÅRGÅRDA, Sverige4: aExcellent5680 NUCH SUCH DE LA MAHAFU'S ATOMIX, Ägare FURULUND MARTHA, ÅRJÄNG, Sverige VeteranklassPlaceringKatalognrHund & Ägare1:aExcellent5622INT NORD DKCH NUCH SUCH EUGENIOS INSPIRATION, Ägare LIV SLETTEN & BÅRD BERG, NO-1911 FLATEBY, Norge
-
O super!!Bardzo dziekuje :loveu:
-
Na jakiej stacji mam wysiasc zeby byc najblizej wystawy (PKP)
-
U mnie juz sie zmęczyły i padły : ułozenie następujące : Na klatce lezy Harys w budce ,obok Pasia na Siwym .. Na łozku lezy Vicek na Gizmie w dziwnej pozie Na podłodze Tosia na legowisku ,Bułka z Malwina i Rotek z Fisią ...nareszcie spokoj :multi:
-
Jak tak dalej będą szalec to rozpuszcze w jakiej toksycznej substancji :evil_lol::evil_lol: Leje deszcz ......malce nie wybiegane i mi dom roznoszą :evil_lol: a Zuzka za nimi biega i wrzeszczy ,ze sie bawia w pociag :diabloti:
-
[B][SIZE=5][COLOR=red]Odbiegne troche od tematu...[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Nasza forumowa koleżanka Sh_maniak dzis została mamusia :multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Kubus urodził się o 3.25 :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
-
No toz własnie :diabloti::evil_lol::diabloti: Na burze sie u mnie zbiera i jest tak duszno ,ze zaraz wykorkujemy tu :shake:
-
Szczekanie nie ma nic wspólnego z grzecznoscią...:eviltong:
-
Wcale nie ...Toska grzeczna jest :eviltong:
-
:lol::lol::lol::loveu: Strasznie lubie ta foteczke ,sprytnie sie Zuzka okryła Malwinka :loveu:
-
[IMG]http://upload.miau.pl/3/109061.jpg[/IMG]
-
Hahaha,dzieki ,powiem mu ;) A tak wogole to własnie ksieciunio zabiera sie za nowe wykonczenie dywanu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Z Rotkiem nie jest zle??? Jest strasznie ....ostatnio złapalismy sie na tym ,ze wracając z wystawy znosilismy go razem z wózkiem ze schodów .....normalny człowiek by wyjał psa i na łapach mu kazał isc ...ale ksieciunio był zmęczony... Ach...ja mam słabosc do niego ,bo prawie mi umarł na rękach jak miał zaledwie kilka dni ...Tyle walczyłam zeby przeżył ,więc teraz ma luzy jak zaden inny moj pies ...:oops:
-
Han chcesz Gizmaka ? Prosze bardzo: Sesja Gizmowa: [IMG]http://upload.miau.pl/3/109024.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/109030.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/109034.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/109038.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/109042.jpg[/IMG] Malawaszko!Do piwnicy to niedługo ja sie wyniose....Upał jak nie wiem co ,roztapiam się normalnie ,a moje kochane pieseczki musza leżec na mnie ,bo istnieje ewentualnosc ,ze im uciekne :evil_lol:
-
A Rotek coraz gorszy ....:shake: Rozpuszczony jak dziadowski bicz ,ale miło słyszec ,ze przynajmniej ładny jest :multi: