Jump to content
Dogomania

Ali26762

Members
  • Posts

    3463
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ali26762

  1. [quote name='swallow'] [URL=http://imageshack.us][img]http://img286.imageshack.us/img286/2728/dogozadyma23ji.jpg[/img][/URL] [/quote] Urzekło mnie to zdjęcie! Wszystkie są suuuuper, ale to jest po prostu WIELKIE! Masz rekiny, nie psy, [b]swallow[/b], strach się bać :D :D :D
  2. Chociaż jestem od "braci mniejszych", ale witam serdecznie na erdelowym topiku [b]Pana Api[/b] :)
  3. Witam serdecznie w ten ostatni dzień listopada :) Dziś mija siedem miesięcy jak nasze Słonko ukochane zawitało do domu :) Jak to szybko zleciało... [b]Ibolya[/b] - suuuuper fotki welszowego jamniora :D Śliczna jest Neska, fajnie, że masz dwa psie urwisy, mam nadzieję, że będziesz nam pisać o obu :) Nieśmiało zauważam, że jesteś w posiadaniu welszowego dywanu... :D
  4. [b]vigorowi[/b] i wszystkim Andrzejom życzę pomyślności i spełnienia marzeń! [URL=http://imageshack.us][img]http://img395.imageshack.us/img395/3626/whiskeyrs8po.jpg[/img][/URL]
  5. O matko z córką! Przed chwilą zeszłam śmiertelnie po przeczytaniu przykładowego meldunku przed egzaminem PT1: ''' Pies "Miś z Kudłatej Doliny" w wieku 10 m-cy, rasy pluszowy miś, prowadzony przez Jasia Fasolę zamieszkałego w Londynie, zgłasza gotowość przystąpienia do egzaminu PT-1 po raz 66. Psa wołam imieniem "Teddy". Ma on lekko odprutą prawą przednią łapkę. ''' Przykład pochodzi ze strony pana Jacka Lewkowicza, który będzie egzaminował nasze psiury... :D :D :D :D :D
  6. Na dobranoc wkleję fotkę Derylka z ulubioną, ostatnio, zabawką - obrotowym fotelem. Skubany ma radochę i cieszy jak nie wiem co, jak wskoczy z impetem, a fotel zaczyna jeździć w kółko jak karuzela :D :D :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img472.imageshack.us/img472/6551/20051128derynafotelurs6ah.jpg[/img][/URL]
  7. Hej [b]Wind[/b] :) To na pewno sytuacja przejściowa, jestem tego pewna! Czardasz mieszka niedaleko od Ciebie, a Derylka osobiście przedstawię Ci na wiosnę :D A jak Majutek? Zdrowa już psineczka? Jak zniosła podróż na południe i z powrotem?
  8. [b]PARSONRK[/b] - ale fajne terierki :)
  9. [quote name='Ibolya']Fajnie, że Wam się moje fotki podobają. [b]Ali[/b] - mój Bodryś właściwie zawsze jest uśmiechniety i skory do zabawy, a do zabawy z piłeczką to już gotów w dzień i w nocy. My teraz na spacerki wychodzimy na króciutko, bo Bodrysia siostrzyczka (jamnik wielorasowy) Neska miała w piątek zabieg sterylizacji i nie chcemy jej na długo zostawiać samej w domu.[/quote] Te uśmiechy naszych Klonów Szumiących to chyba rodzinne są :D I upodobania do piłeczek. Deryl dzisiaj sam niósł piłę do domu ze spaceru (zabieramy zawsze dwie takie same i rzucamy na zmianę - jak piechol przyniesie piłkę i upuści koło mnie, wyrzucam natychmiast drugą). Bodri ma siostrzyczkę? Napisz coś o niej, proszę, może jakieś fotki Neski wkleisz? Chętnie poznamy welszowego jamnika wielorasowego :) Mam nadzieję, że po zabiegu Neska dobrze się czuje i szybko wraca do zdrowia i dobrej formy. Wymiziaj ją od dogomaniaków, wygłaskaj. No i Czardasza oczywiście też :)
  10. [b]borsaf[/b] - uciekasz mi i nic a nic nie poczekasz ;) GRATULACJE Z POWODU 1000 POSTA !!! :popcorn: Fotki Regonika i Maxia odlotowe !!! I Ty mówisz, że zdjęć nie potrafisz robić? Od tej pory już nie dam sobie podobnej ciemnoty wcisnąć :D
  11. Albo w sobotę, albo w niedzielę. Jeszcze dokładnie nie wiadomo.
  12. Witam wiosennym popołudniem :) [b]Ibolya[/b] - fotki Bodrysia rewelacyjne! A już to jak siedzi między dwiema dziewczynami i cieszy - po prostu boskie :D :D :D Dziewczyny zdegustowane, a on zadowolony i rozchachany od ucha do ucha :D Nie, no nie mogę się na tę fotkę napatrzeć :D :D :D A ja z moim rozchachańcem wróciłam z dłuuuugiego spaceru połączonego z rzucaniem piłek. Po umyciu brody i łap w wiaderku, po zjedzeniu smakowitej kanapki z pasztetówką, po krótkiej szarpaninie z kurakiem pies padł jak kawka i śpi :D Nie ma to jak wymordowany terier - od razu jakiś taki nienaturalny spokój w domu panuje... :D
  13. [b]coztego[/b] Ty wyłącz tę Dogomanię i usiądź jednak przy książkach może, co? Dogo nie musisz oddawać... Poza tym jeśli zrobisz coś pożytecznego teraz, to później już nie będziesz musiała i będziesz mogła z nami spokojnie pogadać:) Wykorzystaj, że frekwencja na forum jest niewielka, bo jedni spacerują z grzańcem, drudzy oddają się życiu rodzinnemu w niedzielę, ja udaję się krokiem marszowym do kuchni zrobić sobie coś na rozgrzewkę po szkoleniu i może jaki obiad wycuduję przy tej okazji... ;) :D
  14. Hej hej :) Fotki Czardasza rewelacja !!! A jaki Deryl był podobny do niego jak był mały - widać, że bracia :D [b]Ibolya[/b] - jeszcze raz Wam serdecznie gratuluję sukcesu w Kielcach! Aż serce rośnie jak rodzina wygrywa :) My już po ostatnich zajęciach. Pogoda się strasznie skiepściła, mam za oknem takie samo mleko jak [b]bos[/b], na szczęście chociaż ciepło się zrobiło. Czarno widzę nasz egzamin, bo prawdopodobnie będzie połączony z egzaminem PT i całe PT-kowe towarzystwo zostanie oglądać nasz egzamin. Przy tym całym zamieszaniu, przy takiej ilości psów to nie spodziewam się, żeby Deryl ćwiczył poprawnie :( Ale nic to, zobaczymy.
  15. [b]gugu[/b] - co do namordnika to nie mam pojęcia, bo Bery nie nosił i Derylek też nie nosi tego ustrojstwa. Natomiast nosek Deryś też ma jaśniejszy... Jak go przywieźliśmy, to stwierdziłam, że w ogóle ma mocno czekoladowy nos, a nie czarny (Bery miał aż wpadający w niebieski - jak włosy Japończyków), w dodatku z jaśniejszą plamą przez środek. Latem nosek się "opalił" i był równy, a teraz znowu ta plama wylazła. [b]aga_o[/b] mówiła, że Czika ma to samo, na fotkach [b]zadziornego[/b] widziałam też taki efekt... Ponoć to zjawisko nosi nazwę "zimowego nosa".
  16. [quote name='Madziara']znaczy inkognito siedzisz :P[/quote] Inkoguto chyba :D :D :D
  17. [quote name='INA']...musiałabym 2.3 miesiące uczyć się do egzaminu a to jest narazie niemożliwe ..bo korzystamy z dojazdu na szkolenie ---- ":grzecznościowo" :roll: i jak przyjdą te prawdziwe zapowiadane zimowe dni - to bedzie juz problem...ale potem wiosną na pewnie będziemy chceli zrobić egzamin...Niestety ja ciągle po górę ....obiecuje że jutro foty będą jutro wyrażniejsze bo jedze mój osobisty - specjalnie aby porobić foty 8)[/quote] Super, nie mogę się już tych fotek doczekać :) [b]INUŚ[/b] jak daleko masz na plac, że dojazd stanowi aż taki problem? Nie wiem, ale przeoczyłam te informacje chyba. Zima to niezbyt dobra pora na szkolenie, choć oczywiście pies powinien pracować w każdych warunkach. Ale wiadomo jak to jest zimą - dzień krótki, problem z dojazdem, zimno, niczego się nie chce... Jeżeli masz możliwość teraz pochodzić tak sobie, a na wiosnę zacząć jakiś kurs, to tak zrób. Wykorzystaj teraz ile dasz radę, każde zajęcia będą już procentować. Poza tym nauczysz się ćwiczyć poza placem i zawsze będziesz mogła wykorzystać praktycznie swoją wiedzę na spacerach, żeby nie wytrącać psa z rytmu :D A na wiosnę oboje będziecie już baaaardzo zaawansowani :)
  18. [b]INA[/b] nie przejmuj się, mnie też długo strofowano, że robię coś nie tak i mieszam sama psu w łepetynie, nawet dzisiaj, a przecież w swoim życiu przeszłam już 4 kursy z Beruszkiem :D Rób swoje, nie zrażaj się, wszystko wejdzie Ci w krew samo, nawet nie wiesz kiedy. Ja cały czas powtarzam, że to JA chodzę na kurs i uczę się uczyć psa - on mi tylko towarzyszy, żeby mi się nie nudziło samej, no i żeby od razu można było wypróbować nowe umiejętności :D :D :D Fotkę na Galerii widziałam, może nie widać szczegółów, ale widać za to jaką fajną parę stanowicie, widać, że Viguś idzie wpatrzony w oczka pańci, równiutko - ślicznie! No i macie piękny plac. Taki równiutki :) Będzie dobrze, zobaczysz. Na razie to pierwsze koty za płoty, jeszcze kilka zajęć i sama zobaczysz jak nagle wszystko zacznie trybić jak w szwajcarskiem zegarku i wtedy dopiero będziesz miała satysfakcję, a i my razem z Tobą :) Pytasz o moje plany po zerówce - najpierw trzeba ją zdać na doskonałą i dopiero wtedy można iść dalej :) Sędzia ma być fajny (wg opinii [b]zachraniarki[/b]), ale bardzo surowy (wg opinii osoby, która chodzi z nami na kurs i zna go osobiście na stopie koleżeńskiej), więc nie wiem czego mogę się spodziewać przy moim nierównym psie, który z takim samym prawdopodobieństwem może ćwiczyć extra, jak i kłaść ćwiczenie po ćwiczeniu :D Ale generalnie od marca startujemy dalej, a do marca zimujemy jak misie w gawrze :D
  19. Witam :) Dzisiaj były przedostatnie zajęcia na zerówce i ostatnie z [b]zachraniarką[/b]. Jutro weryfikować nasze i psie umiejętności będzie Michał, czyli władza zwierzchnia :) Po zajęciach, na których nasze psiaki nawet nieźle ćwiczyły, pojechałyśmy z [b]Gosią&Luką[/b] odwieźć [b]zachraniarkę[/b] do straży pożarnej i oczywiście wykorzystałyśmy okazję, aby wpuścić nasze psiaki na strażackie przeszkody :D Oto kilka fotek: [URL=http://imageshack.us][img]http://img381.imageshack.us/img381/7733/zdjcie004rs8bl.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img381.imageshack.us/img381/5701/zdjcie005rs9bw.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img514.imageshack.us/img514/594/zdjcie010rs0dr.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img381.imageshack.us/img381/9366/zdjcie012rs4az.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img381.imageshack.us/img381/8516/zdjcie006rs2ek.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img381.imageshack.us/img381/2692/zdjcie007rs1tr.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img381.imageshack.us/img381/1289/zdjcie008rs1xr.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img514.imageshack.us/img514/782/zdjcie009rs7gz.jpg[/img][/URL] Później poszłyśmy jeszcze na "dorosłe" przeszkody - i Deryl i Luka dzielnie spisały się na zawieszonych na łańcuchach deskach, ponadto Deryś wdrapał się na podest po drabince z poszerzonymi szczebelkami i dzielnie zszedł z podestu tą samą drogą. Pierwszy raz z wyraźną obawą, za drugim razem dziarsko i ochoczo. Luka za to spisała się świetnie na "gruzach" - nic a nic się nie bojąc wciskała się pomiędzy betonowe kręgi i płyty, zwiedzała szczeliny :D Widać było, że zwierzaki miały radochę, a my cieszyłyśmy się jak dzieci, że one się cieszą i że nie boją się pokonywania przeszkód, nawet tych ruszających się, które widziały pierwszy raz na oczy :)
  20. [quote name='borsaf']Witam, Fotek nie daje, bo jestem miernym fotografem. Mam dla mnie najpiekniejszego psa na świecie, ale co do jego fotek to już nie jestem tak bezkrytyczna. Zresztą, fotki takiej szkociej zgrai biją na głowę moje foty.[/quote] Już Ty się nie tłumacz. Szkocia zgraja szkocią zgrają, a Regon Regonem. Jakby co to możemy pikietę zrobić, albo nawet zastrajkować, jak fotek nie będzie :D A na jakość jest rada - w tym wypadku ilość :D W cyfrówce nie ma problemu z filmem, więc można trzaskać fotki na morgi i hektary, a z dużej ilości zawsze się te kilka na Dogo wybierze :D
  21. Aaaaaa! No tak :D :D :D
  22. Jejuuuu, jaki cudny Regonik ze stonogą :D [b]borsaf[/b] nie bądź taka i dziel się swoim Regonem z nami, a nie tak skąpisz fotek! Masz takie fajne zwierzątko w domu i chowasz dla siebie tylko... :( ;)
  23. [quote name='zadziorny']Popatrzcie tylko jaka była rozanielona w jego objęciach :evil: :evilbat: 0X:[/quote] No to jedno z dwóch - albo [b]bos[/b] jest taki męski, albo czuła Jazona :D :D :D
  24. [b]bos[/b] powiedz, że żartujesz. Miałbyś sumienie rozpocząć taką hodowlę u progu zimy ??? :o
  25. [b]scottieserwis[/b] - fotki Twoich pupilków bardzo mi się podobają, jak zresztą i pupile :D Wcale nie jest ich za dużo, wstawiaj więcej, od tego jest galeria :D
×
×
  • Create New...