Dziewczyny, najmocniej przepraszam... nie mogę wziąć malucha. Okazało się, że za kilka dni będziemy mieli 3 psiaka ( Mamy mojego TZ z powodu wyjazdu) i TZ 4 psów w kawalerce już nie zdzierży( mamy swoje 2).
Strasznie przepraszam... mogłabym go wziąć po 7.10 ale mam nadzieję, że do tego czasu znajdzie prawdziwy domek. Może zmieńcie tytuł, że tymczas nadal jest poszukiwany.
Bardzo chciałabym pomóc w szukaniu domku, jeśli będziecie wiedzieć coś więcej o jego zdrowiu to mogę wystawić chłopaka na allegro i dać go na Żółte Strony. Plus kontakt do osoby, która zajmie się jego adopcją.
Jeszcze raz przepraszam za zrobienie nadziei.