Jump to content
Dogomania

Ewelinaa

Members
  • Posts

    878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewelinaa

  1. [quote name='PositiveThought']ach ^^ bo mi się takie piękne cudo marzy i jestem ciekawa, jakby to było... ach, marzenia...[/quote] nie ma co się martwić czy duży z małym się zaakceptują , mam znajomych mają 2 afgany + jamnika i wzrost żadnemu nie przeszkadza :D:D:D:D:D rozumieją się świetnie !!! Nie wspomnę o wybrykach i zabawach :D:D:D Pozdr.
  2. [quote name='PositiveThought']ale ślicznotka :loveu: prawdziwa dama ^^ sorry za off, macie charty afgańskie, naprawdę? jak tam one się dogadują z yorkami? :oops:[/quote] Powiem tak YORKI I MALTAŃCZYK zadzą w domu
  3. to już nie szczeniaczek ale 9 m-c pannica SUZI Karmazynowy Błękit [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/69/2a3b0a9208b5c075.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/118/48b417d869abd33a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/69/472dfe338333098d.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiam
  4. BIS vet [IMG]http://vanti.eu/wystawy.psy/070316-katowice/fotki/467.jpg[/IMG] [IMG]http://vanti.eu/wystawy.psy/070316-katowice/fotki/471.jpg[/IMG] BIS JUNIORY [IMG]http://vanti.eu/wystawy.psy/070316-katowice/fotki/476.jpg[/IMG] [IMG]http://vanti.eu/wystawy.psy/070316-katowice/fotki/477.jpg[/IMG] BOG IX [IMG]http://vanti.eu/wystawy.psy/070316-katowice/fotki/486.jpg[/IMG]
  5. kilka wyszperanych fotek pudelków z katowic [IMG]http://vanti.eu/wystawy.psy/070316-katowice/fotki/439.jpg[/IMG] [IMG]http://vanti.eu/wystawy.psy/070316-katowice/fotki/441.jpg[/IMG] [IMG]http://vanti.eu/wystawy.psy/070316-katowice/fotki/442.jpg[/IMG] [IMG]http://vanti.eu/wystawy.psy/070316-katowice/fotki/443.jpg[/IMG] [IMG]http://vanti.eu/wystawy.psy/070316-katowice/fotki/445.jpg[/IMG] [IMG]http://vanti.eu/wystawy.psy/070316-katowice/fotki/446.jpg[/IMG]
  6. Dzikękujemy za fotorelację ! Fotki jak zwykle super !
  7. [quote name='pumilo']Chciałam pokazać Łosia "teraz", 4 tygodnie po wszystkich najokropniejszych chwilach. Włosów ma trochę mniej, ale żyje i dziękujemy wszystkim za trzymanie kciukasów! :multi: [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/6690/sg1s0437znn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/4309/sg1s0438zzpq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/6088/sg1s0439zzxk4.jpg[/IMG][/quote] Piesio przesłodki !!!!!!!!!!!! A co mu się stao ze piszesz o okropnych chwilach ???
  8. [quote name='Agappe']nie wiecie czy pojawi się katalog przedwystawowy?[/quote] ja myślę że nie będzie wykazu ja w tamtym roku dzowniąc , dowiedziałam się co do stawki (w klasie) :( mam nadzieję ze się to zmieni :)
  9. hehehe widocznie ten hodowca lepiej się zna niż pan/pani ze sklepu zoo.. hehehe śmiechu warte
  10. :multi: :multi: witamy cię [B]Oleniek[/B] na forum ! Pozdrawiamy Ewelina i pudliczki
  11. Kilka nowych zdjęć Czarusia który czeka nadal na nowy domek Czaruś - move
  12. to ja dodam kilka swoich :) nasza Suzika [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/52/627372a78be35b3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/52/16a1e89d9bf7ac9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/54/314aca488685b8b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/52/4f30b86f63b98ca3.jpg[/IMG][/URL]
  13. cudo !!!! Piękny kolorek
  14. średniego brązika to tyko imp.
  15. kilka nowych foteczek "Czarusia" [URL=www.fotosik.pl][img]http://images11.fotosik.pl/44/efd3829994eba981.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images13.fotosik.pl/37/7c3793d8ea96f359.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images20.fotosik.pl/10/dc1a0210d3d20783.jpg[/img][/URL] pozdrawiamy
  16. po długiej nieobecności z powodu braku dostępu do internetu wszystkim pudlarzom skłądm spóźnione życzenia Noworoczne samych sukcesów w 2007 roku . i kilka foteczek maluszków. pozdrawiam. [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bcb92e6903b3dbbb.html][IMG]http://images14.fotosik.pl/51/bcb92e6903b3dbbbm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82aa51edad1375f6.html][IMG]http://images4.fotosik.pl/294/82aa51edad1375f6m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/04fc4e6cab75be2c.html][IMG]http://images11.fotosik.pl/27/04fc4e6cab75be2cm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0fe6d8197e6c4e59.html][IMG]http://images14.fotosik.pl/51/0fe6d8197e6c4e59m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b10a00a36fc4c4b.html][IMG]http://images11.fotosik.pl/27/2b10a00a36fc4c4bm.jpg[/IMG][/URL]
  17. ten rudasek to pudelek toy :) jego kolega :D:D
  18. tak :) ale od prawej to sunia :)
  19. maluchy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/271/0507935e7cd5a77d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/271/d16a36225cb2e84d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/272/c2479471078d9dfd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/228/a33b8538635e8387.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/272/2e6a808f2b8e26c4.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='mateo_']Witam !:lol: Mam pytanie, czy spuszczacie swoje pupile (afgany) na terenie otwartym? Niestety mam z tym problem, i swojego moge tylko na zakniętych spuszczać, bo inaczej mam problem aby go znaleźń. :roll: Z góry dziękuje za odpowiedzi :))[/quote] U mnie to jest mniejwiecej tak : nauka od malego najpierw dluga smycz duzy teren do biegania + smakolyk :). Ja swojego uczylam od malego, trzeba miec duzo zaufania do sowojego pupila, choc ja mialam kilkaa chwil zwatpienia .... naszczecie do czasu. Swojego samca spuszczam na otwartej przestrzeni suki nie poniewaz od malego nie byla uczona biegac na wolnym terenie, po drugie nie mam ochoty po raz kolejny gonic ja samochodem hihihihih. Kilka razy jako szczenie nawial mi za gromada psow biegnacych za sunia z cieczka myslalam ze mi serce wyskoczy, nie wiem jakim cudem go dogonilam chyba wlaczylam jakies turbodopalacze hehehe, mniejsza o to nauczylam go kilku komend na ktore do teraz wraca min moj slynny "gwizd" hihi. Raz mialam przypadek kiedy to nawial mi za kuropatwami ale wystarczyl moj gwizd ku mojemu zdziwieniu momentalnie narocil i przygiegl, od tamtej pory nie boje sie go spuszczac :) mam do niego duzeee zaufanie ! A to jeden z przykalow przywolywania afgana :D:D [URL]http://www.zippyvideos.com/8583719074122586/000_6819/[/URL] Pozdrawiam Ewelina i Afgany
  21. a to nowe fotki malucha juz widzi na jedno oczko i troszke na drugie :D:D [URL=www.fotosik.pl][img]http://images3.fotosik.pl/256/853b251a35e35b76.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images1.fotosik.pl/266/62722dc9f46fe1a8.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images2.fotosik.pl/257/7b6329a5bdda2ff7.jpg[/img][/URL]
  22. a dzis nasz malec powoli zaczyna owierac oczka i spogladac na otoczenie :D:D:D wkrotce nowe fotki !!!
  23. [quote name='IraKa']Ewelina zaglądnęłam z ciekawości na waszą stronkę, bo wierzyć mi się nie chciało jak usłyszałam w Pozaniu o waszych wyczynach ale okazuje się że to prawda:cool3: I zamierzam otwarcie napisać co o tym myślę : [B]gratuluję udanej, masowej produkcji szczeniaków[/B] :shake: To ma być hodowla?! :angryy: Krycie trzech suk spokrewnionych ze sobą tym samym psem w tym samym czasie to kpiny jakieś. Żenujące jest, że chwalisz się tym na forum !!!!!!!!!!!! Za dwie suki trzecią poryliście gratis, promocja była? Jestem ciekawe jakie zdanie na ten temat mają inni właściciele i hodowcy. Może nie słusznie krytykuję hodowle Karmazynowy Błękit ?[/quote] Tekst jest skopiowany sprawa bedzie oddna do sądu na temat mojej produkcji jak twierdzisz po to mam zrobione suki hodowlane ze w kazdej chwili moge je kryc a jesli stanowie zagrozenie dla inny do tak mi sie za przeproszeniem obrabia "tylek". Nie produkuje bezrodowodowych zwierzat ja [B]Pani Barylska hodowla Mailjan. [/B]Ktora wypuscila 8 szczeniat bez metryk bo jej nie przyznali, kryjac suke nieragulamionowo I TO SIE NAZYWA HODOWLA ???? Za kazde krycie place i nikt nie bedzie nam wysuwla takiech wnioskow "gratis krycie". P. Huhrak kryja co roku do 9 rok. zycia wsztstkie suki co roku i tam nikt nie ma pretensji. Oni kryja zawsze tym samym psem wszystkie suki ? I tu jakiegos problemu nie widzisz, do Finlandi nie jezdza. To sie skonczy sadem dla ciebie i innych ktorzy brali w tym udzial. A ja wiem doskonale kto to byl. [SIZE=7][B]IRAKA[/B] [/SIZE][SIZE=2]zapraszam na rozmowe telefoniczna bo i tak spotkamy sie w sądzie ![/SIZE] I zobaczymy kto mial racje czy ja jako hodowca mam prawo do 8 r. zycia dopuszczac psy majac suki hodowlane czy ty masz racje. Zobaczymy kto wygra i jak zostaniesz osmieszona. W innych hodowlach kryja co roku i nie ma problemu tylko w PUDLACH ????!!!!!!!! Moj tata juz ci tego nie popusci za wysoko uderzylas DOSYC TEGO. Tak dla twojej swiadomosci i tak na zas zostawiamy sobie wszsytkie nardzone suki i to dopiero bedzie reprodukcja !!!
  24. kto otrzymal Zw.Swiata w sukach i psach jakie byly wyniki maltanow ?
  25. czy ma ktos jakies wiesci ?
×
×
  • Create New...