-
Posts
2015 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiunia02
-
Niestety Izis ale pudło. Nasze dwie suczki odeszły to prawda, jak sama zauważyłaś w wieku 5 i 6 lat. Tylko, jeśli chcesz już wysnuwasz podejrzenia to rób to z głową, a nie pisz co Ci ślina na język przyniesie. Kledoika (Bialutka) była jedną z najładniejszych (naszym zdaniem) suk na polskich wystawach. Boje się stwierdzić, że teraz (bo byłaby za stara), ale 2-3 lata temu pokonałaby KAŻDĄ Twoją sukę i niejedną piękną sukę nie tylko w Polsce. Była po prostu piękna, zjawiskowa i do tego BIAŁA, a śnieżnie białych suk jak na lekarstwo. Teraz szukamy jej następcy i jedynie co nam zostaje to import (ale na razie środków brak). Pomyśl więc proszę jakbyśmy musieli być popaprani (w sumie wg Ciebie to norma), aby pozbywać się tak PIĘKNEJ suki !!!!!!!!!!!!!!! Pewnie chodzi Ci o to że kupiliśmy od p.H.Janikowskiego Done, ale to jest jedna suka, a nam tragicznie odeszły dwie, masz na to jakieś wytłumaczenie? Może wytłumaczysz też skąd przez rok u nas pusty kojec? Przecież powinna w nim być juz nowa Akita, jak u Ciebie niestety, ale my nie mogliśmy długo pozbierać się po takiej starcie. Niestety Kleodike i Kleopatra odeszły niespodziewanie, do teraz nie wiemy czemu. Po drugie zauważ ze Dona juz u nas była więc po co pozbywać się Kleopatry? Masz na to jakąś teorie spiskową? W transporterach u Nas nie mieszkają. Wytłumacz mi jeszcze może jedną rzecz, mioty to Kleopatrze to naprawdę udane skojarzenia: - Fujimaru Pa-Lis - piękny Pies i tego nikt nie zaprzeczy (3/16 World Dog Show), Ch. Pl., jak tylko wygrywał Rasę stawał na pudle na BOG, nawet w wieku 8 miesięcy na podwójnym bo na Junior i Dorosłym. Tutaj trzeba zaznaczyć, że w rękach prywatnej osoby, nie hodowcy. - Fumiko Pa-Lis – Ch. PL. - Chikaka Pa-Lis - chyba nie muszę przedstawiać? - Fuji Pa-Lis - Ml. Ch. Ukrainy, Ch. Ukrainy - Chokai Pa-Lis - Mł. Ch. Pl., Ch.Pl Wytłumacz mi jak ułomnym trzeba być, aby myśleć ze sukę dającą takie OKAZY pozbyło się z premedytacją? Wytłumacz mi także, dlaczego trzymamy jeszcze Billego (Tai Mir Iw Bill), kryliśmy nim raz, a mamy go 10 LAT!!! Przecież juz go powinno nie być wg Ciebie, bo jest nie rentowny!!! Może teraz dotrze do Ciebie, bo wiem, ze jak Ci powiem, ze darzyliśmy je uczuciem to nic nie da, bo Ty czegoś takiego nie pojmujesz, dla Ciebie pies to sposób na łatwy i szybki zarobek, co widać z powyższej dyskusji. Co do trzymania psów. Tak trzymamy je na działce, każda ma 16 m2 kojca, ocieplaną budę i CODZIENNE przebywają z nimi ludzie i to nie tylko rodzice i my, ale hodowcy którzy odwiedzają mojego tatę. Oprócz kojców jest 250m2 wybiegu dla psów, drugi dla jamniczków i szczeniaczków i do tego 1200m2 pozostałej działki. Po działce zawsze biegają dwie akity tak samo po wybiegu. ZAWSZE!!! Jakbyś otworzyła oczy i zobaczyła zdjęcia, to zobaczysz ze psy często wyjeżdżają z nami (Poznańska Malta, Okolice obornik - bo tam mamy drugą działkę, weekendy nad morzem i w Czechach). W domu 59 m2 mam jedną Akitę – Akumę i jamnika. I tak uważam, ze lepiej by mu było na działce, bo nawet nie wiesz jak się cieszy gdy na nią [U]codziennie[/U] jedzie i spędza na niej cały dzień, gdy ja i mój misiek jesteśmy w pracy. Nie masz dzieci wiec nie wiesz jak to jest, ale mój Akumek jedzie na hodowle, tak jak małe dzieciaczki do przedszkola i po pracy mamuśka odbiera swoje maleństwo. Na pewno jest mu lepiej niż jak by siedział sam w domu. Weź też pod uwagę, że Nas jest sześcioro i nie mieszkamy wszyscy razem wiec obowiązki odnośnie psów każdy z Nas ma trochę inne.
-
[quote name='Izis']No tak mydło i powidło. Zmiana gustu średnio co 7 lat. Może za kolejne 20 traficie na rasę przy której już pozostaniecie. A może to już akita? No to zdradź info gdzie Pa-lis odchowuje mioty? Bo skoro nie w domu to gdzie? Na jakiejś pustej parceli?[/quote] Akity mamy od 1995 roku to już jest więcej niż 7 lat :) Jak już zdążyłaś się dowiedzieć psy hodujemy od 1981 roku a ja urodziłam się w 1985 wiec raczej nie miałam wpływu na to, co hodował mój tata w tamtych latach. To, że szczeniaczki są w słomie, to nie znaczy, że są pod gołym niebem. Kobieto opamiętaj się !!!!!!!!!!! Popierając twoją ideę to: Nasza hodowla, Roal, hodowla Halne Wzgórze, Czandoria, Omono Gawa i zagraniczne Kensha, z Bambusoveho Haje oraz Kajitsu No żle hodują akity, a [B]twoja hodowanie czyli trzymanie w transporterach jest OK. [/B]Dla Ciebie wygodniej, ale może byś pomyślała o psach. A ciekawa jestem jak odbywają się twoje przeglądy miotu, bo raczej jak Kierownik Sekcji widzi szczeniaczki z bagażnika samochodu to jest w stanie ocenić warunków ich wychowania. Skoro twierdzisz, że masz ogródek to czemu nie pokażesz zdjęć z niego, chyba możesz poprosić kogoś żeby Ci zrobił kilka zdjęć skoro nie masz aparatu. Tyle kasujesz i nie możesz sobie kupić za 300 zł. Wszystkie zdjęcia zamieszczone na twojej stronie to zdjęcia z pokoi lub z wystaw. A jeszcze jedna sprawa, na taki ogródek trzeba dojechać a z tego co wiem, to nie posiadasz prawo jazdy, więc jak tam się dostajesz Miejską Komunikacją??
-
[quote name='Izis']Ależ wierzę w ten staż jak najbardziej i dlatego zastanawia mnie właśnie wiek waszej najstarszej suczki hodowlanej. Podobnie jak to że szukacie źdźbła w oku bliźniego a belki w swoim nie widzicie. Zastanawia mnie tylko na co odeszły siostry "K" rok po roku (5 i 6 lat tak na oko miały te suczki hodowlane). Ich córka będąca wizytówką hodowli miała kiedyś miot może? Rozumiem, że suki z jakichś powodów zostały wycofane z hodowli ale żeby od razu obie odeszły gdy przestały być potrzebne... Jak ktoś umie czytać to wszystko na stronie Pa-lis znajdzie to prawda. Dobrze mieć zakochanego w psach rodzica który ma dużo czasu. Moje psy też nigdy nie są same.[/quote] Chikaka nigdy nie miała szczeniaczków i bardzo nad tym ubolewamy, ale niestety nie zawsze się wygrywa z naturą, może jeszcze nam sie uda. Pewnie bijeś do tego, że jest po sterylce, ale na twojej nieszczęscie nie jest. Niespodziewane odejście Kleodike, a po roku Kleopatry było dla Nas wielkim szokiem i OGROMNĄ stratą hodowlaną, była to najcudowniejsza suczka jaką mieliśmy i dodatkowo BIAŁA, niestety pierwsza i jak narazie ostatnia nasza w hodowli. A ras nie mieliśmy dużo bo oprócz akit, mieliśmy Foksterriery i Owczarki Francuskie - Briardy i epizod z charcikiem i oczywiście nie w takich ilościach jak ty sobie wyobrażasz. Obecny stan naszej hodowli jest jak narazie najwiekszy w historii. My odkąd siegam pomięcią mamy dwie rasy i zawsze jest z nich jest duże wieksza od drugiej. A odnosnie Foksterrierów to nasz importowany psiak był super reproduktorem i jeszcze kilka lat po tym jak odszedł od Nas w podeszłym wieku mielismy telefony o szczeniaki po nim lub po jego córeczkach. Ponawiam to co napisał moj brat: [B]ZAPRASZAMY DO POZNANIA[/B] !!!!!!!!!! na naszą hodowlę, gdzie przyjmujemy naszych wszystkich klientów.
-
[quote name='Izis']Wani widzę macie ogólne jakieś problemy. Polecam odwiedzić tego lekarza do którego mnie kierujecie bo jeśli ktoś 70 metrów od 40 nie odróżnia to naprawdę ciężki przypadek. Dobrze, że nie zaprosiłam Was na działkę bo też byście mi ją zmniejszyli pewnie optycznie o połowę.[/quote] 70 m to i tak mało, na tyle psów i dodatkowo tyle miotów. Ale przynajmniej pierwszy raz się Pani przyznała, że trzyma Pani psy w mieszkaniu, już jest postęp.
-
[quote name='Izis']O super. Opowiedz nam o swojej hodowli z [URL="http://www.allegro.pl/item590966846_akita_inu_suczka_pregowana.html"]28-letnim[/URL] stażem. Będzie skąd czerpać wzorce. Ile ras już hodowaliście? Ile lat ma Wasza najstarsza suka hodowlana? Jak często psy widzą świat? Pamiętam jaki problem był z IGUCHI na wystawach jaki wystraszony był. Ale jak widać już jest super [IMG]http://photos04.allegroimg.pl/photos/128x96/590/96/68/590966846_6[/IMG] wystawia się ładnie i tatusiem został jak widać po szczeniaczkach na allegro. Chętnie poczytam bo przecież mój najstarszy miot skończył dopiero 5 lat to ojej daleko mi do hodowli z długoletnią praktyką. Ale pewnie za parę dni wrzucę ogłoszenie o szczeniętach na allegro - to już będzie jakiś postęp :-)[/quote] Super, jeszcze nie jest ale jest już dobrze. Jeśli nie wierzysz w 28-letni staż hodowlany to zadzwoń sobie do związku i zapytaj o datę wpisania do rejestru hodowli Pa-Lis. Nie musi być to Związek Kynologiczny, możesz sobie zadzwonić do Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza bo tam też nas znają od wieków. Nasz tatko kocha zwierzęta i poświęca im całe swoje życie bo jest rencistą i całe dnie spędza z nimi na naszej hodowli. Zapraszamy do Galerii Pa-Lisków na dogomani lub na naszą stronę, gdzie są zdjęcia naszych psiaków. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f703/galeria-pa-liskow-121055/index2.html[/url]
-
[FONT=Times New Roman][SIZE=2][COLOR=Black]i jeszcze [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][COLOR=#800000][SIZE=2][COLOR=Black]17.06.2007 w Szczecinie dostała ocene DOBRĄ !!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/FONT]
-
IZIS A co to ta bebesjoza ??? Chyba babeszjoza ?? Wani: długo trwało leczenie i kiedy to miało miesjce ?? (w jakim wieku?) Nawet jeśli jest to spowodowanie zaniedbaniem Wani to nie jest to pierwszy i ostatni szczeniak z tego miotu np. Etsu - owczarkowate uszy, czy też Eriko gdzie ma kołnierz połączony z urajiro na szyi, to chyba też nie jest zgodne ze wzorcem. Moze, tak jak twierdzi Wani, warto po takim miocie poszukać do tej suczki innego psiaka. IZIS: skoro nie chcesz kryć obcymi psami to mo[COLOR=black]że Utsukushii, który ma wzorcowe małe ucho, nachylone lekko do przodu. [U][B][URL="http://www.akita.pl/utsukushii.htm"][/URL][/B][/U][/COLOR]
-
[quote name='wani']Margok mysle, ze Twoje watpliwosci sa nie do konca uzasadnione. Na forum jest wielu milosnikow rasy... Mysle, ze kochaja oni wszystkie akity, ale w glowie maja ideal/wzorzec i wedug niego oceniaja psy nie znajac na przyklad ich charakterow. Powiem tak... wszystkie psiaki sa mi bliskie, ale niektorych hodowcow bym (delikatnie mowiac) skrzywdzila za to co robia przeciwko rasie. Ich interesem jest glownie zarobek, a nie dobro rasy. Jestesmy dawno w tyle, jesli chodzi o podejscie do tematu. Powinnismy czerpac wiedze i wlasciwie podejcie od zagranicznych hodowcow...[/quote] Dokładnie. Zdarzają sie pytania np. takie: Dlaczego młode akity z hodowli ...... mają chude długie pyski i uszy jak owczarek niemiecki, a ten Pani jest taki misiowaty (nie gruby) ?? i co Margok ja mam twoim zdaniem wtedy odpowiedzieć ??? Hodowcom powinno zależeć na jakości, a nie ilość sprzedanych szczeniaków. Lepiej, żeby się urodziły 2 a piękne niż 8 przeciętnych.
-
Ponawiam swoje pytanko. [B]A co tam u TADY ? zobaczymy go chociaż raz w dorosłej klasie ?? [/B]
-
Nic ciekawego wiec nie muszę się fatygować. Kobieto ty sobie nawet nie wyobrażasz jak niektórych irytujesz, a mnie rozbawiasz do granic możliwości. Jak tylko wchodzę na to forum to buźka mi się tak śmieje, że to masakra.
-
[quote name='Izis']MUSHA gratuluje zrównania poziomu do reszty. Zauważ iż poza stwierdzeniem faktu jej niskiego wzrostu nawet nie zaczęłam wymieniać WAD Twojej suki i nie mam takiego zamiaru bo mało mnie to bawi... życzę dalszych sukcesów na wystawach i w hodowli. Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem tekstu to nie biłbyś piany bez potrzeby... [SIZE=1]Nawet nie wiedziałam, że po moim domu biegają 3 interchampiony z zadupia dolnego.[/SIZE][SIZE=1] Fajnie ;-) Jeden z nich jest nawet w dolnej granicy wzrostu dla samca akity tylko, że JA nie boję się do tego przyznać. W dodatku nie boję się też badać własnych psów czego jak ognia unika większość polskich hodowli. [/SIZE][/quote] Kona 61 cm, Chikaka 59 cm to chyba jest przyznanie się do wzrostu, wiec o co Ci chodzi ??????????????????????????? Wierze w to, że gdyby Ryuu był w twoich rękach od początku to prawdopodobnie by nie miał intera, ale że jego zycie to do niedawna ciągła tułaczka od hodowcy do hodowcy i był wystawiany tu i tam to się uzbierało. Ma Intera i fajnie, a że przykładem na to, że Akita to Symbol Wierności nie jest to inna kwestia, z resztą tak jak większośc twoich akit. [B] A co tam u TADY ? zobaczy go chociaż raz w dorosłej klasie ?? [/B] A tak na koniec IZIS: zycze Ci nowych championów z twoim przydomkiem bo te ostatnie powoli się starzeją, a czymś reklamować się trzeba bo gaduche to ty masz, ale trzeba czymś te teorie poprzeć.
-
Chikaka była mierzona nie raz i nikt jej nie zarzucił, że jest za niska. W twojej obecności Chikaka była mierzona np. w Sopocie w 2004 roku gdzie dostała CACIB i NSwR i to przez [B][B][B][B][B][B]Angelike Kammerscheid-Lammers[/B][/B][/B][/B][/B][/B] więc to coś chyba znaczy.[B][B][B][B][B][/B][/B][/B][/B][/B]Najciekawsze jest to, że nasza Chikaka i Mushy Bu są złe i mają tytuły jakie mają, a twoja cudowna, perfekcyjna Lika nie ma żadnego. [B][B][B][B][B][/B][/B][/B][/B][/B]
-
[COLOR=DarkRed][COLOR=Black]Dostałam taka wiadomość na pocztę (to jest tekst pierwotnej odpowiedzi IZIS)[/COLOR] "Witaj Asiunia02, Izis odpowiedział właśnie na Twój post w temacie - Katowice 20.21-22.03.2009r. MWPR CACIB - w Wystawy na Dogomania Forum. Link do tematu: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f704/katowice-20-21-22-03-2009r-mwpr-cacib-133033-new/]Katowice 20.21-22.03.2009r. MWPR CACIB - Strona 4 - Dogomania Forum[/url] A tutaj znajduje się wiadomość, która właśnie została zamieszczona: *************** ---Cytat (Orginał przez Musha)--- Witam Jednak się mylisz jeśli masz na myśli moją sukę a to ona wydaje się być najniższa ze wszystkich Polskich suk z tym tytułem Kona była dwa razy mierzona na wystawie fakt że wyszły różne wymiary (60cm.oraz 60,5cm)ale oba były bardzo blisko wzorca czyli 61cm. ---Koniec Cytatu--- [B]Zapominasz chyba ze ja Twoją sukę widziałam na żywo... 61 cm to ma moja Lika, której interka prawie pod brzuchem się mieści ;-)"[/B] A to jest tekst edytowany: IZIS: Musha to raczej nie jest koncert życzeń... [/COLOR] [COLOR=DarkRed];-) nie zapominaj iż sukę Twoją widziałam niejednokrotnie na żywo więc daruj sobie bajki... [/COLOR] [COLOR=DarkRed][COLOR=Black]I teraz moja odpowiedz: Kona i moja Chikaka są bardzo do siebie podobne (oczywiście pod względem wzrostu), a skoro Chikaka ma 59 to Bu -"Kona" może mieć 61, wiec chyba z Izydową miarką lub też wzrokiem jest coś nie tak. Jedno jest pewne, że 58 to jest dopuszczalna wysokość wg wzorca, a 52 czy też 48 za nic w świecie nie da się podciągnąć, a takie akity też istnieją, ale za to na długość mają dużo ponad normę. Zamiast w zwyż poszło w szerz, zdarza się i tak. [/COLOR] [/COLOR]
-
61 +- 3 cm więc wszystko pasuje, ale 10 cm mniej to już jest inna sprawa. Chikaka również mierzona kilka razy, jedna z niższych suk, ma 59 cm.
-
A jak to wygląda z Res. CAC w Czechach ?? (oczywiście z klasy championów) Słyszałam dwie wersje i sama nie wiem jak to jest naprawdę.
-
Ja tą suczkę widziałam na wspomnianej wystawie w Drzonkowie i owszem była duuuużaaaa ale nie było widać, żeby była w ciąży. Ogólnie suczka jest mocnej budowy i dłuższego włosa, wiec jak na tamten dzień to nic nie zaobserwowałam, ale jednak już dwa tygodnie mineły a to w przypadku ciąży psiaka duzo czasu. Czas pokaże co tam postanowią w Związku (zielonogórskim prawodopodbnie). A co do słów [B]Wani [/B]to: [B] żaden pies nie powinien lądować w klatce, tylko osoba, która nie ma warunkach na trzymanie wiekszej ilości psów nie powinna tego robić i tyle !!!!!!! ja nie uznaje klatek, hodowli w mieszkaniach, a tym bardziej hodowli dużych psów. Dla takich hodowców ogromne gratulacje !!!!!! BRAWO za wyobrażnie !!!! [/B]Prawda jest taka, że nie wiemy jak to się stało i wcale nie musiało się to stać w domu, ale na 15 hektarowym ogrodzie. Oczywiście jest to wina człowieka i nie ma co tu go tłumaczyć.
-
To, że byli u Was to wiedziałam, ale myślałam, że to zdjęcie zrobili już w domku, bo dostałam je trochę czasu później :)
-
I jeszcze jedno aktualne zdjęcie naszej jedynej pręgowanej suczki Hachiko [URL=http://img8.imageshack.us/my.php?image=hachiko.jpg][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/9886/hachiko.jpg[/IMG][/URL]
-
Dawno mnie tu nie było, a w miedzy czasie nasza rodzinka się powiększyła :) Rodzicami naszych pociech są Iguchi i Doncia O to zdjęcia niektórych z Naszych nowych wnuczków :) [COLOR=Blue][B]Machiko[/B][/COLOR] - jak narazie miniaturka Donci :) [URL=http://img13.imageshack.us/my.php?image=akit09p1.jpg][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9066/akit09p1.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=Blue]Masujiro[/COLOR][/B] - podobizna dziadka - Akumy [URL=http://img13.imageshack.us/my.php?image=akitapalis4.jpg][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7267/akitapalis4.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Blue][B]Miyoshi [/B][/COLOR] [URL=http://img25.imageshack.us/my.php?image=akitka0922.jpg][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6575/akitka0922.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=Blue]Masaru [/COLOR][/B]- zdjęcie zrobione już w swoim nowym Domku na Litwie, gdzie mieszkam z małym Halniaczkiem. [URL=http://img25.imageshack.us/my.php?image=malutkipalis1.jpg][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/5305/malutkipalis1.jpg[/IMG][/URL] Moja ulubienica[COLOR=Blue][B] Megami [/B][/COLOR]- mieszkanka Niemiec [URL=http://img25.imageshack.us/my.php?image=megami1.jpg][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9426/megami1.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=Blue]Mito[/COLOR][/B], które wyjechał dość daleko bo aż do Mołdawii [URL=http://img14.imageshack.us/my.php?image=mito2g.jpg][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4515/mito2g.jpg[/IMG][/URL]
-
A masz może jakieś zdjęcie mojego wieprzyka, czyli Kidori ??
-
Klasa pośrednia 1. KOKAINA Halne Wzgórze - lokata 1, CWC, NDSwR [URL="http://img21.imageshack.us/my.php?image=sukiposr.jpg"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4285/sukiposr.jpg[/IMG][/URL] Klasa otwarta 1. [COLOR=Red]Kidori Pa-Lis[/COLOR] - lokata 1, CWC [URL="http://img10.imageshack.us/my.php?image=kaga1.jpg"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7766/kaga1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img10.imageshack.us/my.php?image=kaga2.jpg"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2/kaga2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img10.imageshack.us/my.php?image=kaga3.jpg"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3820/kaga3.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=navy]SUKI[/COLOR] Klasa młodzieży NEKO Co Ty na To - lokata 1, Zw. Mł, NJwR [URL=http://img10.imageshack.us/my.php?image=sukimllok1.jpg][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/637/sukimllok1.jpg[/IMG][/URL] Neko i AKASHIA GO Sensakura FCI - lokata 2 [URL=http://img10.imageshack.us/my.php?image=sukiml.jpg][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3213/sukiml.jpg[/IMG][/URL] [FONT="][URL=http://img12.imageshack.us/my.php?image=sukimllok2.jpg][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8883/sukimllok2.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
-
:oops: [COLOR=navy]Psy [/COLOR] klasa młodzieży 1. SEKAITEKI Halne Wzgórze FCI - lokata 1, Zw. Mł. [URL=http://img10.imageshack.us/my.php?image=pregus.jpg][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1263/pregus.jpg[/IMG][/URL] I razem z SONY Yamabushi - lokata 2, [COLOR=red]oc. dosk.[/COLOR] [FONT="][URL=http://img10.imageshack.us/my.php?image=psym.jpg][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3973/psym.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
-
Ja niestety tez super zdjęć nie mam, w szczególności Kidori i Kokainy :) Ale co mam to wstawię.
-
[B]Staweczka:[/B] s. Leos Jancik - Czechy [COLOR=Navy]Psy [/COLOR] klasa młodzieży 1. SEKAITEKI Halne Wzgórze FCI - lokata 1, Zw. Mł. 2. SONY Yamabushi - lokata 2 Klasa pośrednia 1. MASARU Odzew Świata - nieobecny 2. TENKEITEKI Halne Wzgórze FCI - lokata 1, CWC ???? Klasa otwarta 1. ATO Złota Śnieżka - lokata 1, CWC, NDPwR, Zw. Rasy [COLOR=Navy]SUKI[/COLOR] Klasa młodzieży 1. AKASHIA GO Sensakura FCI - lokata 2 2. NEKO Co Ty na To - lokata 1, Zw. Mł, NJwR 3. SEYKO Yamabushi - lokata 3, Klasa pośrednia 1. KOKAINA Halne Wzgórze - lokata 1, CWC, NDSwR Klasa otwarta 1. Kidori Pa-Lis - lokata 1, CWC [COLOR=DarkRed]Tym samym nasz mały grubasek ukończył Championat Polski. [/COLOR] Zdjęcia później.