-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='NUTELLASTELLA']Taak, Tigra jest baardzo delikatna i nie krzywdzi innych. :diabloti: Baardzo wrażliwa jest na dworze. :evil_lol: Jak ona z tym mogła biegać? :-o:evil_lol::evil_lol::lol::lol:[/quote] delikatniejszego psa nie znam :loveu::evil_lol: eee no brala w pyszczek i sruuuuuuuuuuuuuuuu:evil_lol:
-
[quote name='NUTELLASTELLA']Postaram się tu zaglądać częściej! :cool3: serio? :crazyeye: łoo. współczuję. ;) ale jak to się stało? :-o[/quote] heh no Tigra jest typem zwierzaka które mysli ze wszyscy i wszystko musi zejsc jej z drogi :roll::roll::roll: ja niestety tym razem nie zdążyłam odskoczyć na bok bo patyk był za długi a ona z nim biegała :evil_lol:
-
:loveu:czesc dziewczyn:multi::multi::multi::multi: wpadłam na ciacho :lol: śliczna Ganja:loveu:
-
[quote name='NUTELLASTELLA']Witam! :multi: Ja tu po raz pierwszy... ale wiele razy dyskutowałyśmy u Agi w galerii. ;) Słodka Tigra! :loveu: [URL]http://images40.fotosik.pl/68/3e9bde817485e208.jpg[/URL] jaki dłuuuuuuugi badyl! :evil_lol::loveu: [SIZE=1][COLOR=darkgreen]zapraszam również do siebie. ; )[/COLOR][/SIZE][/quote] aaa witamy witamy :loveu: i czesciej zapraszamy a co do patyczka to mam pięknie zbity piszczel przez niego :loveu::roll:
-
ja do londynu od pol roku sie wybieram i sie wybrac nie moge :angryy: wiecznie cos... albo praca albo szkola albo brak kasy :roll::roll::roll:
-
[quote name='Iza i Avanti']I co tera goopa rżniesz? :cool3:[/quote] [CENTER]:eggface:ze kto ??? ze niby ja??:niewiem: :evil_lol: [/CENTER]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]witamy w domu wariatów:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juz sie czuje jak u siebie :loveu::loveu::loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/7641c164a3ff9d1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/8bc0faeb07bbfd84.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/37aed403cf1ac4b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/a648ee873bdcf659.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/1c1669949bc73da3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/3e9bde817485e208.jpg[/IMG][/URL] i wiecej fot nie mam :roll:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/b58b01f0ab59f9ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/a6da941d41e6704a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/e6b40617f7b02702.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/ad616d7f4e68f065.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/046ee3ae87e11cf6.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/7a1541e8baf79190.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/5a2e7a72c0993008.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/e4c141e8f65096d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/adf177872ab56082.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/4ca7242d03160d53.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER]:siara::evil_lol: [/CENTER]
-
[CENTER]:siara::hand::hand::hand:[/CENTER]
-
[quote name='Iza i Avanti']No dobra... To ja jestem starawa... :roll:[/quote] jak to mowia.... stara ale jara :grin::loveu::loveu::loveu::evil_lol::scared:
-
[quote name='Iza i Avanti']A my jesteśmy piękne i trochę starawe :evil_lol:[/quote] :evil_lol: eee tam japkowa prawie moja rowiesniczka :evil_lol:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No wiesz.....tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll:a szkoda:roll:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dobra...ale tak po cichu żeby Effa nie slyszała......:roll: Bo pomysli że jesteśmy złośliwe cucUs:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :cool1: a nie jestescie?? ja jestem eszcze piekna i młoda :roll::roll::roll::roll:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ty się smiej:evil_lol:....pogadamy za [COLOR=Red]pre lat[/COLOR]....wtedy my z Izą się będziemy śmiały...poczekaj:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mam nadzieje ze to pare to wiecej niz 2 :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
prosiaczka na ruszcie raz poproszę :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Iza i Avanti']Ja dywanów nie mam... Ale Zuzeł już na swoich siuśkach po panelach się ślizgała :p[/quote] :grin: nie zazdroszcze wam dziewczyny :evil_lol:póki co ubawiłam sie po pachy :evil_lol: bo chwilowo nie mam w planach potomka :roll:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:loveu:witaneczko -
a na golasa je puscic posikaja sie pare razy i zaczna wspołpracowac z nocnikiem :p
-
[quote name='bonsai_88']Poprawka... samojedka długie językiem w nosie :eviltong:[/quote] to sa samo[B]jebki [/B]:diabloti:
-
[quote name='Darianna'][CENTER]:hand::hand::hand::hand::hand:[/CENTER] [/quote] [CENTER]:hand::hand::hand::hand::hand:[/CENTER]
-
[url]http://images37.fotosik.pl/56/7e95347b4905ba26.jpg[/url] aaaaahahahahah samojebek dłubie językiem w nosie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: czeeesc:loveu::multi:
-
:loveu:czesc jabłeczniku :loveu: