Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='jbk'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/89504ba8c8aef659.jpg[/IMG][/URL][/quote] moja ulubiona:loveu::loveu::loveu:od tej kawy jestem uzależniona :roll::roll::roll: czesc Aluś:loveu:
  2. :loveu:witaj ty moja moja moja moja :roll:
  3. [quote name='jbk']Skromna jestem niesłychanie, najpiękniejsze mam ubranie, moja buzia tryska zdrowiem, jak coś powiem to już powiem...... że tak sparafrazuję znany utwór literacki :diabloti:[/quote] [CENTER]to cała ja :B-fly::B-fly::B-fly: [/CENTER]
  4. [quote name='jbk']No to tym bardziej musisz ze mną :)[/quote] :drink1::drink1::drink1::drink1::drink1:
  5. [quote name='jbk']Ależ Jabłuszkowa dobrze wie, że ja łażę za nią, wiesz, fanka musi za idolką ;)[/quote] :splat:aaa zapomnialam przeciez ty jestes jej grupis
  6. [quote name='jbk']Dlatego chciałam czerwony :)[/quote] myślisz ze da rade zrobic takie na specjalne zamowienie?? :roll::roll:
  7. [quote name='Iza i Avanti']Następna chce gustowny kaftanik dostać! :mad: [IMG]http://www.dlapacjenta.pl/sklep/images/img_bg/kaftan1_d.jpg[/IMG][/quote] nie przepadam za białym kolorem :roll::roll::roll:
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]przyszłam zobaczyć kto za kim chodzi :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dżoana za japkową ale nic nie mow ;)
  9. [quote name='jbk']Pomijając fakt, że się z tym zgadzam, to Twoja samokrytyka mnie ZABIŁA :)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: no wiesz... ja to z natury jestem skromna :roll:
  10. [quote name='jbk']Bo ja tak kulturalnie śledzę Jabcokową, zasłaniam się gazetą dla niepoznaki ;)[/quote] nie martw sie ... nic jej nei powiem ze ja śledzisz ...;)
  11. [quote name='jbk']No. Od razu lepiej. To możemy iść na piwo. Parzyście :)[/quote] kiedy ja nie mam z kim:placz::placz::placz::placz: facet robote do domu juz przynosi bo pracownica jego sie połamała, kolezanka w szkole , sąsiadow nie ma :placz:i chyba mame bede musiala zawieść do koleżanki :cool1:
  12. [quote name='jbk']A widziałaś gdzieś mój język??[/quote] nooo właściwie to nie :roll:
  13. [quote name='jbk']Na mnie i moje białaski! Jak będziesz tak mówić, to każę Cię zalizać na śmierć :)[/quote] ten no okej okej przepraszam :diabloti::diabloti::diabloti:
  14. [quote name='jbk']A ja chodzę za Tobą ;)[/quote] z wywalonym językiem??:evil_lol: Japkowa ale ty głoopia jesteś :eviltong:
  15. [quote name='jbk']Wygodnie, nie musi brudzić palców ;) [B]ja nie sięgam :roll::roll::roll:[/B] EWKA!! Uważaj! :diabloti: [/quote] na co?:diabloti:
  16. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ty nie bądź taka madra:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a niby dlaczego ?:eviltong:
  17. [quote name='zuzolandia'][I][B]jaaaaaaaa jo te kopanie to juz chyba ze 2 lata oglundom :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: trening czyni mistrza :evil_lol:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie ma :p ale są pierniczki w czekoladzie i Milka z orzechami :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :mdleje: uwielbiam pierniczki
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Ja młodego nauczyłam nocnikowania latem czyli już po skończonym roczku ...z tym że dziecko z września :p po prostu zakładałam tylko majty na doopalona ... jak sie zlał to pokazywałam gdzie sie siq robi co by suche było i załapał :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooo o tym samym mowilam ... to sie boją ze dywany perskie im zasikają :roll::roll::roll:
  20. [quote name='zuzolandia'][I][B]A una robi tyz cosik inkszego czy jeno kopie w ziemi ???[/B][/I]:evil_lol::evil_lol:[/quote] narazie kopie....ale od czegos trzeba zacząć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='zuzolandia'] [B]EVAXON-[/B] brata??? hmmmm a przystojny??:eviltong::eviltong: moze wyrwiemy go na jakies piwo do pubu hihihi :evil_lol::evil_lol:.....i moze zostawimy młozdziez i wynajmiemy go za przewodnika po london city :diabloti:[/quote] :lol::lol::lol::lol::lol: ten no :evil_lol: ponoc podobni jestesmy a ja jestem sliczna :loveu: .....
  22. [quote name='deer_1987']tylko do szkoly sie pojdzie i juz 4 strony nadrabiania tu.. :D[/quote] to po co tam chodzisz???:diabloti::diabloti:
  23. [quote name='zuzolandia']prawde powiedziawszy nie sądze zebym tak sama od siebie kiedykolwiek do Londyna poleciałą ale ze szykuje sie kolejna szkolna wycieczka i niejako ten london został na mnie wymuszony :evil_lol::evil_lol: no to lece :eviltong: [/quote] ja mam tam brata chwilowo wiec tak w ramach odwiedzin chcialam jechac i przy okazji zwiedzic jakies sklepy czy cos :roll::evil_lol:
  24. [quote name='NUTELLASTELLA']Jak torpeda pewnie, bo co to dla niej takie "patyczek". :evil_lol:[/quote] a to zalezy jak patyka złapie ... jak złapie po środku to dosc szybko biegnie ... ale ona lubi ciągnąć po ziemi patyki :roll::roll::roll::roll::evil_lol:
×
×
  • Create New...