Jump to content
Dogomania

Gosik71

Members
  • Posts

    464
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gosik71

  1. Dzięki za stawki sheltie. Trochę było z Polski i powygrywały :P Jaka jest ta różnica czasowa?
  2. A czy ja mogę prosić o stawki sheltie?
  3. [quote name='AiMiN']Oprócz zgłosznia co jeszcze należy im przesłać? Czy obowiązują tam również zaświadczenia od weta?[/quote] Ksero rodowodu też trzeba dosłać, albo go przefaksować.
  4. Kto wie czy można zgłoszenie przesłać faksem> Nr jest podany, więc myślę że można, ale jak mi nie przyjmą...
  5. Świetnie, zdaje mi się że męża kierowcę trzeba będzie trzymać na "ręcznym"
  6. My na Litwę pojedziemy pierwszy raz, czy to prawda że niekid\edy trzeba kogoś przekupić po drodze? Takie słuchy też do mnie dochodziły... Wszelkie info nam się przyda... Jakieś namiary na noclego w Wilnie, ceny oriewntacyjne itd. Już dziękuję!!!
  7. [b]dorotal[/b] masz rację, w zimie siedzieć tam tydzień... A swoję drogą stronkę mogliby podać anglojęzyczną...
  8. [quote name='Asiaczek']Tak jest. Dajcie popalić konkurencji. Jak dobrze pójdzie, to ja w tym czasie będę w Grazu. Pzdr.[/quote] My Ci też w Graz życzymy powodzenia!!!! Co do zgłoszeń, wcześniej dziewczyny pisały, że można na polskim druku z ZK - ja tak będę wysyłac.
  9. Nie jest tak źle, w Polsce można championat zrobić w pół roku, a w niektórych krajach, np. Węgry zajmuje to rok, czyli nie należymy do najgorszych.
  10. :laola: Bardzo się cieszę że znowu razem zrobimy wojaż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrów mamę!!!!!!!!!!!!!! No to wysyłamy zgłoszenia Dianko!!!!! :terazpol: Damy popalić konkurencji na Litwie!!!!!
  11. Kurcze czy zawsze nam tak muszą wszystko utrudniać? Miejmy nadzieję, że nie zmieniły się te przepisy "na gorsze".
  12. Litwa jest w UE - można jechać na dowód.
  13. Ale to chyba trzeba mieć jakiegoś dorosłego championa, a nie młodzieżowego, żeby tam za jednym CAC-em zdobyć championa? Już mi się to miesza!!!!!!!!
  14. Gosik71

    Wystawy 2006

    Czemu ten temat jeszcze nie jest przyklejony???? Ciągle go muszę szukać :evil:
  15. Dzięki :P Zaraz ściągam zgłoszenie :P
  16. Chyba Zwycięstwo kraju też tam będzie przyznawane jak się nie mylę... Na ich stronie nie umię znaleźć zgłoszenia... Czy mogę wysłać na zgłoszeniu ściągniętym od nas ze strony ZK?
  17. [quote name='Artik&Shapali']A ja z chęcią pojade do Wilna, tylko,że nie mam transportu. Jest ktoś taki kto przygarnie mnie ze średnim psiaczkiem?[/quote] Dostałam Twoją PW - niestety nie mogłam odpowiedzieć, bo pisało że nie ma takiego użytkownika :evil: W piątek dam Ci znać, bo zastanawia się jeszcze moja koleżanka, jeśli ona nie pojedzie, miejsce w samochodzie będzie dla jednej osoby z psem. Tylko problem będzie natury technicznej... bo my napewno z Tychów nie pojedziemy przez Gdynię :P
  18. To już wiemy chociaż nazwiska.... które mi nic nie mówią. Kto zna tych sędziów co są wypisani na I grupę? Pomocy!!! Nie wiem czy psa głosić!!!!!
  19. Grunt to instynkt samozachowawczy :roll:
  20. To cwaniaczka no!!! :wink:
  21. Dokładnie tak samo. Mąż nieraz namwiał mnie na prawko, ale jestem nieugięta. Może głupi upór, ale nic na to nie poradzę. Ale za to jak gdzieś jedziemy, jestem niezawodnym pilotem.
  22. [b]Asiaczek[/b] nie martw się, nie tylko my taką fuchę mamy :P
  23. No pewnie. Przeca piloci tych wycieczek też muszą być :wink:
  24. Aha, no to wszystko jasne :P Niezła artystka z Ciebie :wink:
  25. My jeszcze nie, mam zamiar to zrobić na początku grudnia. Mam nadzieję że się załapię...
×
×
  • Create New...