[quote name='Artik&Shapali']A ja z chęcią pojade do Wilna, tylko,że nie mam transportu.
Jest ktoś taki kto przygarnie mnie ze średnim psiaczkiem?[/quote]
Dostałam Twoją PW - niestety nie mogłam odpowiedzieć, bo pisało że nie ma takiego użytkownika :evil:
W piątek dam Ci znać, bo zastanawia się jeszcze moja koleżanka, jeśli ona nie pojedzie, miejsce w samochodzie będzie dla jednej osoby z psem.
Tylko problem będzie natury technicznej... bo my napewno z Tychów nie pojedziemy przez Gdynię :P