[quote name='Gośka']W takim razie spodobało mi się jeszcze bardziej :lol: :wink: A sędzia zyskał u mnie kolejny DUŻY plus, nie dość że z szacunkiem do wystawców to w dodatku i do naszych zwierzaków :D
Mój Bili ma też super opis od p.Ostrowskiego :wink: i ja już kombinuję gdzie by tu resztę towarzystwa zgłosić do niego żeby też mieć jakiś fajny opisik :lol:[/quote]Gośka a byłaś w Chorzowie?Zacytuj opisik,co? :wink: