-
Posts
3672 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teqquila
-
[B][quote name='Imbirka']zgłupiała kobieta, w taki deszcz bedzie Tysia gdzieś ciągać... :mad::razz::razz:[/QUOTE] siedzielismy w domku hehehe nie szwedałysmy sie !! ja bym nie dała Tyskowi zmoknac hehe a jak tam twoj weekend?? :evil_lol: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Hej Tequilko:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] Czesc Jaluszko :loveu: [quote name='Izabela124.']hejka Widzialm fotecki, fajowskie, a najlepsza gdzie kotek atakuje bigla hihi[/QUOTE] hehe kotek atakowal parwie tyz i Tysia hehe a igla to caly czas kotecek atakuje [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: utopiliśta się z Tyśkiem w tym bagnie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] eeee tam od razu utopilismy hehehe :evil_lol: [quote name='ewka i haker']hej a wy gdzie??:razz:[/QUOTE] w domku :eviltong: [quote name='tygra']cześć Tyśki :)[/QUOTE] Siemaeczko [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Hej no meldować sie - martwie się jakimś grypsem mi tu u mniew blogasku piszesz - gdzie ty mój tłumaczu:placz:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] hehe ju jestem na Twoje zawolanie !! [/B]
-
[B]mialo byc kochana ja i ty + bimbrowa ad morzem w wakacje toz to tlum edzie dopiero hehehehe:diabloti:[/B]
-
[B]kochaa ja i ty + imrowa hehehe :diabloti:[/B]
-
[B]hihi powrocilam ale na chwilke tylko :evil_lol: i tak patrze do Ciebie a nie ma Cie :evil_lol: my tyz bedziemy nad morzem w wakacje hihi :evil_lol: Witanko [/B]
-
[B]hehehe pizza niam , pycha!! nie wiem kiedy babcia zrobi gołabki hehehe ale ja bede robila kiedys wołowinke w sosie grzybowym tom was zaproszem :) zdjecia beda w pon bo zaraz lecimy na spotkanko boksiowo -biglowe hehehe Witam wszystkich[/B]
-
[B]dobra ja muszem leciec juz niestety bede jutro <papapa> pizza byla pycha [/B]
- 78403 replies
-
[B]hehehe tom jak Tysik tyz po pizzie ma biegunke :evil_lol: tom my siem podzielimy czescia Ozzulka hehehe[/B]
- 78403 replies
-
[B]wstydziocha z Ciebie hehehe czemu mam nie wiedziec :P bo jak Tobie bedzie milo to i mi bedzie mili hehehe[/B] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1910/cimg0177qx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/958/cimg0178qd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8021/cimg0179nn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3470/cimg0180jy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8751/cimg0182jn4.jpg[/IMG]
-
[B]nie poznalam o ja goopia ze to rekawicka jest hehehe[/B]
-
[B]aha no bobra jak sobie tak mowisz :evil_lol::evil_lol: ALa co z ta piza bo my glodni jezdesmy :evil_lol:[/B]
- 78403 replies
-
[B]lolo jakie sliczne zdjecioszki a co on tam w pasce meci <skarpetke ??> a bobasek do cioci tekilki siem smieje :multi::loveu::loveu:[/B]
-
[B]a kto powiedzial ze to przeprosinki :evil_lol:[/B]
- 78403 replies
-
[B]ja zawsze dobrze slysze hehehe :evil_lol: i wszystko :diabloti:[/B]
-
[B] tacy tacy nie dobrzy bom sie podzileimy z Toba bo Ala 2 pewnie zrobi wiec bedzie duzo :evil_lol:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No patrzta ją łache zrobiła.....:razz: Łooooooooooooooooooooooooooooo :crazyeye: [url]http://img179.imageshack.us/img179/540/cimg0173or1.jpg[/url][/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] [B] ja lachy nie robiem kcialam by wam milo bylo bo Cie moja kicia zje hehehehe[/B]
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No ładnie a mówiłam że cyganka :mad: [/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] [B]ja nie mowilam ze cyganka je pokaze hehehe:evil_lol:[/B]
-
[B]naprawde :loveu: nie bedziemy tacy :evil_lol:[/B]
- 78403 replies
-
[B]jasnem slyszaja ja jak mowi Ali na ucho :P :eviltong::eviltong: [/B]
-
[B]apple i Ala dla was fotaski [/B] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/540/cimg0173or1.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/2998/cimg0172hg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/3370/cimg0174nq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6858/cimg0175xo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/582/cimg0176sz5.jpg[/IMG]
-
[B]trza miec sile przebicia hehehe no bobra nie bedziemy tacy damy Ci troszke[/B]
- 78403 replies
-
[B]Ty cesz mnie wyhusiac z pizzy bo kto inny :evil_lol:[/B]
-
[B]co fcale nie jak tak my z Ozzulkiem czekamy zapytaj sie Ali :eviltong:[/B]
- 78403 replies
-
[B]hehe ja tyz tu jezdem i mnie nie wyhusiacie z pizzy :eviltong:[/B]
-
[B]my juz czekamy przy piecyku wiec sie spieszkaj :evil_lol:[/B]
- 78403 replies