Jump to content
Dogomania

esperanza

Members
  • Posts

    8494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by esperanza

  1. O rany co za kretynizm :roll:
  2. Nie przejmuj się, ludzie czasem osądzają nie znając sytuacji.
  3. Nic się nie zmieniło. Amsti nadal czeka na dom.
  4. Ogłoszenie już jest. Wszystkich chętnych do rozwieszania proszę o podanie maila.
  5. Sytuacja nie wygląda dobrze, Tofik czeka już zbyt długo. Powrót do schroniska to będize dla niego wielkie nieszczęście, bo tam znowu moze zostać pogryziony, a tym razem nie wiadomo, czy zdążymy my pomóc... Bardzo prosze wszystkie ciotki o sprężenie się w poszukiwaniach i wykorzystnie wszystkich dostępnych środków i możliwości, by Tofik wreszcie dom znalazł. Za chwilę zrobie mu kolejne ogłoszenie do rozwieszania, bardoz proszę o pomoc w rozklejaniu na terenie W- wy i nie tylko.
  6. Czy ktoś odwiedził sunię w wekend? Ona bardzo nie lubi suchej karmy, a jedzonko od KingiW zapewne dawno się skończyło...
  7. Załozyłam aukcję na allegro z koszulkami od jayo: [url]http://www.allegro.pl/item116695873_koszulki_cegielki_aukcja_charytatywna.html[/url] oraz wątek na inne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28521[/url]
  8. Ronja brawo :multi: Dziękujemy sponsorom :p
  9. Czy maluchy brązowej sunie z wybiegu, gdzie była Wąska zostały uśpione? Bo jesli nie, to coś mi się kojarzy że 5 ich było, co daje 14...
  10. Działajcie kochane. W niedzielę Klaudyna wiezie rotkę do Gdańska, to i małą by zabrała :cool3: Nie będzie mnie w wekend, więc nie mogę zająć się nadzorem sprawy.
  11. Są piękne 2 ON- ki, suka i pies. Suka była bardzo ruchliwa i nie dałam rady zrobić jej sama sensownych zdjęć- jest klasyczna, chociaż jak większość suczek drobna, młoda. ON facet jest wielki i piękny. Ma około roku. zdominowal go kurdupelek wielkości Calineczki :cool3: i siedzi na wybiegu samców. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4350/onsy2.jpg[/IMG][/URL] Nie wiem, czy mają tatuaże. Calineczka ma sie dobrze. Lena została adoptowana.
  12. Wieści z dzisiejszego dnia: Jest nowy szczeniak- sunia ON- kowata. Biedactwo skowyczy cały czas :-( [U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/3097/niunia2cd6.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/8566/niuniaem1.jpg[/IMG][/URL] Małe kluski z sunią Skarpetą mieszkają w boksie po Trolci. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5237/kluskihc0.jpg[/IMG][/URL] Według mnie rana Kolo niezbyt się goi. Nie widze zmian po tygodniu. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7190/koloao5.jpg[/IMG][/URL] Do schroniska trafił pies- agresor- warczy i chce się rzucać gdy ktoś przechodzi obok boksu, jest wielki. Z jaką rasą się Wam kojarzy? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/3765/agresortu0.jpg[/IMG][/URL]
  13. Tymcia jest naszym setnym psiakiem wydanym do adopcji :sweetCyb::tort::BIG: Ja ma troche zdjęć Sombry która obecnie wygląda fatalnie, ale niestety zdjęcia są zapisane w komputerze u rodziców. Dostęp będe maial w przyszlym tygodniu. Milady jutro prawdopodobnie pojade do schroniska. Postarm się zrobić Kastorowi zdjęcie i przesłać Tobie i przy okazji zrobię nowe foty Sombrze.
  14. [COLOR=Red]Jest dom tymczasowy w Gdańsku dla rotweilerki. Potrzebny transport. [COLOR=Black]Osoba, która ją przyjmie jest z rotweilerowego forum, nie ma samochodu. Bedzie organizowana zbiorka na sterylizacje, ktorą sunia przejdzie już w Gdańsku. Kto zawiezie rottkę? [/COLOR][/COLOR]
  15. Niestety nie :-( Brakuje nam pieniezy na spłate długo, nie mówiąc o leczeniu kolejnych psiaków.
  16. Wymiziałam Wąska. Biedactwo jest tak zestresowana, że kilka minut ja prosilam, by wyszła ze swojego boksu. Na spacerku na widok każdego człowieka kuliła się i probowała uciekać. Odstresowała się troszkę dopiero po pół godziny, ale i tak podczas powrotu do boksu schowała się do szafki z karmą. W lecznicy spotkalam się z KingaW, ktora przywiozła suni jedzonko. Szew po sterylce wygląda ładnie, tylko sutki ma strasznie wyciągnięte i potrzeba troche czasu, aż wszystko dojdzie do normy. Cieżko było jej zrobić zdjęcia. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/3888/waska3ks0.jpg[/IMG][/URL]
  17. To powstało małe zamieszanie. Najwyraźniej nie wszyscy zostali wpisani w adresatów maila :mad: Kochani pamiętacie jeszcze Rudego? Rudy jest kochanym, bardzo przyjaznym psiakiem i ma super dom, ale okazało się że biedak ma chorą trzustkę. Jest od kilku dni na specjalnej diecie, bo przez biegunki schudł 2 kg. Dobrze, że ma troskliwą opiekę :p A tutaj pozuje z córką Agaty: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2033/rudycc4.jpg[/IMG][/URL]
  18. Ja wystawię koszulki od jayo na allegro. Jestem w stanie się tym skutecznie zająć.
  19. Kastor nadal jest w schronisku. Postaramy się o nowe foty. Oby sie udało :p Cały czas myślę o innym staruszku. Sami zobaczcie, jak źle wygląda: [URL="http://img413.imageshack.us/my.php?image=segregatory085hj1.jpg"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/7449/segregatory085hj1.th.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze tylko info od Lary, jeśli jej się uda, sama opisze dzisiejszy wyjazd do schroniska- zabrała do siebie Pikolinkę, sunia szczeniaczek pojechała do Magdarynki. Skarpeta w schronisku już się oszczeniła, przybyła nowa sunia rotweiler około 5- letnia, bardzo przyjazna. Prace budowlane w schronisku chyba stoją, bo są tylko słupki bez siatki... Nasz wyżełek dzięki Larze jest juz w Milanówku wraz ze swoimi nowymi właścicielami.
  20. Ja odwiedzę Wąską jutro.
  21. Czy ktoś wybiera się do Wąskiej w najbliższym czasie?
  22. Wow :multi: Myśle, że karmę dałoby się załatwić, prawda? Z opłaceniem wizyt tez chyba jakoś damy radę :razz:
  23. Państwo chętni na czarnego mieszkają gdzies w W- wie, ale jeszcze nie pytałam dokładnie. Dzwonili do mnie o 21, więc psiak jeszcze nie zaklepany. U Owieczki jest oprocz czarusiowej karmy Nutra i dary z dni SGGW oraz mięso w zamrażarce, ale z przechowaniem mrożonki, to chyba trochę gorzej :razz:
×
×
  • Create New...