Jump to content
Dogomania

esperanza

Members
  • Posts

    8494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by esperanza

  1. Właścicielka nie może dalej zajmować się sunią, a osoba, której ją oddała nie radzi sobie z temperamentem Lakri, wiec musimy znaleźć nowych opiekunów.
  2. Czas poprosić o przywrócenie wątku do psów szukających domu :-( Owieczko zmień proszę tytuł, bo Nitka vel Lakri musi znaleźć nowy dom.
  3. Taki kochany psiak, a ciągle nie ma szcześcia :shake: Brak jednego oczka wcale mu nie przeszkadza, ale potencjalnym chętnym pewnei tak...
  4. Poczekajmy na badania i wyniki Misia, moze jemu karma będzie potrzebna.
  5. Czy ten pies przypadkiem nie był juz wcześniej w schronisku? Kojarzę takiego i miał łapę poranioną wnykiem.
  6. Oj Felu, ja nie wiedzialam, zę tych psów chorych jest aż tyle :-( Kochani, pomocy!!!
  7. Dużo zdrowia dla koteczki życzę :p Dobry domek zapewne wkrótce się znajdzie.
  8. Lara ja już poprosiłam Magdarynkę o wstawienie psiaka na allegro. Prosimy o ogłoszenia, gdzie się tylko da.
  9. W schronisku jest jeszcze bardzo dużo pianki ocieplającej- takiej w typie styropianu i mamy możliwość załatwienai kolejnej partii. Warto to wykorzystać, bo tam pianka tylko leży i się kurzy. Budy bardzo się przydadzą do tych nowych kojców, których i tak uważam, ze jest za mało :roll:
  10. Matką jest ta ON- owata suka :razz: Mam nowe obrożki i kilka par szelek dla psiaków, jeszcze tylko trochę smyczek i kagańcy potrzebia :cool3:
  11. Jestem autorka zdjęcia Leona. W poniedziałek idziemy z Ronja na policję, ciotka KingaW będzie nas wspierać.
  12. Fela ja pokazywałam zdjęcie tego psa Januszowi i mi powiedział, ze pies padł. Maćka trzymaj prosze rękę na pulsie w sprawie Tymci. Choroby nie można lekceważyć, a bez surowicy bądz preparatu z krwi małej trudniej będzie ją zwalczyć. Od jutra rano do piątku wieczorem będe poza W-wą i raczej bez dostępu do komputera, ale oczywiście pod telefonem, iwęc w razie czego dzwońcie i pamiętajcie prosze, ze nie mamy domu tymczasowego dla Leona :roll: a 12 sierpnia juz blisko
  13. Kacha_wawa współczuję. Niestety złodziei jest masa i zwykle okradają nie tych, którzy mają dużo pieniędzy.
  14. To trzymam kciuki, by wszystko dobrze poszło.
  15. Biedna koteczka. Wandul a jakie są rokowania? Da radę z tego wyjść? Kociaki nie będą dla niej zbyt dużym obciązeniem?
  16. Miś staruszek ma podejrzenie nowotworu. :placz:diagnoza jest bardzo ostrożna i by ją potwierdzić, bądź odrzucić, trzeba zrobić USG lub RTG z kontrastem. Ma podwyższoną temperaturę, ostatnio kłapał z bólu, gdy próbowano dotknąć jego tyłu. Ola- wetka podała mu antybiotyk i środki przeciwbólowe. Kochani co z tym zrobimy? :???:
  17. Podczas robienia drugiego zdjęcia Sombra kończyła ziewanie :cool3:
  18. Specjalnie dla Was :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/6108/sombra3qi0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4941/sombra4ao1.jpg[/IMG][/URL]
  19. Kacha wawa nie przejmuj się. Miło było Ciebie poznać. Małej przyda się szkolenie, by sobie za dużo nie pozwalała, ale na szczęście radosny i przyjazny z niej diabełek. Panie i panowie, oto tymczasowi mieszkańcy lecznicy na Tatrkiewicza: Sombra bardoz smutna, potulna sunia. Nie chciała ze mną iść na spacer. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/605/sombra3qr9.jpg[/IMG][/URL] oraz maluchy od zbieracza. Psiaki ciągle się miedzy sobą gryzą :roll: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6381/maluchyhh5.jpg[/IMG][/URL]
  20. Jest jeszcze Czarnuszka- zdjęcie możesz ściągnąć ze strony schroniska. Jo37 może jutro wcześnie rano pojechać do schroniska po szczeniaki od zbieracza. [COLOR=Red]Kto z nią pojedzie? [COLOR=Black]Powrót do Warszawy musi być na 9 rano. Jeśli nikt się nie zdecyduje, pzepadnie nam okazja. [/COLOR][/COLOR]
  21. PW do Maćki juz poszło :cool3: Jo37 na wątku zbieracza także oferuje transport dla szczeniaków na jutro o 6 rano. Kto chętny pojechać? :cool3: Miejsce na Tatarkiewicza jest.
  22. Maćko trzymam kciuki za Grasa. Mam nadzieję, że szybko z tego wyjdzie. Zaraz prześlę Ci te foty Misia, które posiadam.
  23. Cały czas pamiętam o naszym Leonie, tylko nie wiedziałam kiedy Agata wyjeżdza. Pomocy! Maćka, Magdarynka, Lara, Owieczka mogłaby któraś z Was go przyjąć?
  24. Kochani pomóżcie w szukaniu domu dla Tofika. Ten pies zasługuje na dobry dom.
  25. Miś wygląda coraz gorzej. Leżał dziś cały czas, nie mając siły by się podnieść. Mam wrażenie, że on umiera powoli z wycieńczenia. Jego skóra jest pokryta warstwą pchlich odchodów, bez przerwy łażą po nim muchy, a blady siusiak wogóle się nie chowa i leży nieosłonięty na piachu. Miś praktycznie nie ma zębów. Wczesnie odganiał inne psy od miski, teraz pozwala Dropsowi kraść jedzenie sprzed nosa. Zajdł trochę namoczonej suchej karmy i połozył się zmęczony na boku. Ma znaczne ubytki mięśni w tylnych łapach. Wystająca trzecia powieka jest blada, a oczy zaropiałe :-( Nie możemy go tak zostawić...
×
×
  • Create New...