Jump to content
Dogomania

Yaki

Members
  • Posts

    592
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yaki

  1. No i Zyzio oczywiscie.
  2. Jezeli sie udalo przeslac to moze Agnieszka wstawi? Tam sa championy z Grudziadz,dwa szczenieta i moje shitzaki po domowemu.
  3. Agnieszko ja nie potrafie przeslac zdjec,ale jak przyjdzie corka to ja p oprosze.Nie mam ich duzo ,bo maz wiecej kamerowal. Zyzia mam ladne zdjecie ze stolika sedziowskiego.Pozdrawiam.
  4. Witam,nam sie niestety nie powiodlo.Rase wygral CH PL MONTE CARMELLO z Tangulskiej Gory .Pies zachwycajacy w ruchu.
  5. Jeszcze raz gratuluje a zdjecie Zyzia z wystawy w Grudziadzu mam jeszcze4 ladniejsze tylko nie umie wstawic
  6. Rodzice ,gratuluje Tobie iHani i wspolczuje z powodu utraty szczeniaczka tez przezylam taki przypadek.
  7. Yaki

    MOPS+off

    Nikka Tobie tez chyba trzeba gratulowac mopsa z temperamentem?Nie potrafie wstawiac zdjec, poprosze pomocnika ,ale po wystawie w Grudziadzu.
  8. Yaki

    MOPS+off

    Mam mopsy i shih tzu,ale w tym roku wystawialam tylko shih tzu.Moze w Szczecinie wystawie mopsika w szczenietach.
  9. Yaki

    MOPS+off

    Taki temperament to wielki plus u mopsa nie spotykany czesto,a bardzo wysoko ceniony przez sedziow.
  10. Yaki

    MOPS+off

    Wanilia jest przepiekna na pewno czeka ja wielka kariera ringowa.Z przyjemnoscia bede jej wypatrywala na ringach.
  11. Czy ktos wie jak poszlo naszym shitzakom w Berlinie?
  12. Przykra sprawa Carotino,mi sie to kiedys przydarzylo z mopsica i od tej pory robie usg po 30 dniu od krycia.
  13. Nie mam zdjecia Billego,ale jest zloto bialy jasny.Nie wpadaj w panike ,przygotuj psa i odwaznie na ring.Nie denerwuj swojego psa.Bedziemy trzymac kciuki.
  14. W klasie mlodziezy w sukach startuje jeszcze ich miotowa siostra.
  15. ONLY YOU FOREWER Wygral z moim BOLSEM w Glogowie ,a BILLY THE KID COCA Bast to miotowy brat Bolsa
  16. Moja sunia wazy 4 kg i podaje jej 3 tabletki lewitanu.Zjada bardzo chetnie jak nagrode.
  17. Malemu Kendie,mu przy checi na paskudztwa radze kupic w aptece Lewitan bo to objaw niedoboru witamin z grupyB.Tez mialam ten problem z moja sunia i pomoglo.
  18. Wszystkim milym Paniom i ich rodzinom Wesolych Swiat,a shizaczkom duzo spacerkow,samych doskonalych ocen,lokat i tytulow.
  19. Psy Bohemii Acro wystawia czasem sama pani Podzemska.
  20. No coz nasza wina,ze zadnej z nas nie przyszlo do glowy podpowiedziec Ani ,zeby zapisywala numery startowe.Cieszy chociaz wygrana Magnata -to polbrat mojego Bolsa,po tym samym ojcu.
  21. Patrzac na pieknie wypielegnowana siersc psiakow z niektorych hodowli mam wrazenie ze to jednak dzielo cudotworcow.Zazdroszcze Ci Aniu bo dzisiaj duzo takich pieskow bedziesz mogla podziwiac.Yokusiowi wszystkiego wesolego.
  22. Niestety Bols nie wystapi w Katowicach,przygotowuje go na Grudziadz.
  23. Tak Bols w ubieglym roku byl na wystawie w Slupsku,Koszalinie i Szczecinie w szczeniakach ,a w Poznaniu w mlodziezy.
  24. Carotino czesciowo pomieszalas bo do Katowic Bols nie byl zgloszony,ale CHAMPION juz idzie w mlodziezy
×
×
  • Create New...