Nata do porownania o rase stawalo wiecej psow,nie bardzo rozumie Twoja uwage.
JA tylko podalam wiadomosc ,ze wygral mlodziez.
Od wygrania mlodziezy do wygrania rasy jest bardzo duzo ,zwlaszcza na wystawie rangi klubowej czy miedzynarodowej.
Maluszek jest synkiem mojej NANAY.To jej drugi miot,z pierwszego jest MAXI.Mam hodowle mopsow i shih tzu,ale mioty bardzo nieliczne.
Carotino przy Twoich zdolnosciach komputerowych bedziemy mialy relacje rozwoju malutkiej na biezaco.
Wspolczuje Aniu-k,szczescie ze tylko tak sie skonczylo.
Ciesze sie ze chociaz Tobie podobaja sie pieski.
Wlasnie wrocilismy od weterynarza z maluchem,byl drugi raz odrobaczany.Jutro konczy szesc tykodni.
Sprostowanie do opisow zdjec:na fotce nr 6 to dwa mlodziezowce:piesek i suczka z hodowli Na Przyklad.
Na ostatnim zdjeci
u to Caramel,Dali i ktorys z mlodziezowcow.
Ja opisze
1CHAMPION OD MARYSI
2Na przyklad JANG
3CH PL MONTE CARMELLO z Tangulskiej Gory
4CH PL LOBO Elmork
5CH BLR LOVELY TREASURE SIPOLY
6?
7ALEXIA AT ACTE Astarte Gold
LOVELY TREASURE
NA przyklad JANG
Agnieszko czy dostalas zdjecia?
Czy doszly zdjecia Agnieszko?
moze Ci je opisze1NANAY obcieta po porodzie 2BOLS 3MAXI 4MAXI 5NANAY przed porodem 6maluch 4tygodniowy 7ZYZIO 8MAXI 9CH PL LOBO Elmork 9 10 11 12 13 14 CH PL MONTE CARMELLO z Tangulskiej Gory 15MAXI I NEMO szczenieta po CH PL FOR YOU Xizang ale po roznych matkach