[quote name='"Asiaczek"']O, widzisz, to powinnaś byc zadowolona a nie kwękać, że smycz nie taka...:lol:
I zrób fotkę smyczki i wstaw na DGM. Popatrzymy, ocenimy.;-)
[/QUOTE]
O tak wyglada:
[IMG]http://gallery.site.hu/d/11348714-1/IM000037.JPG[/IMG]
Nie udało mi sie jej tak wziac, zeby Hadar nie usłyszał, oczywiscie wyszedł, wiec jemu tez zrobiłam dwie fotki:
Siedzacy Hadar:
[IMG]http://gallery.site.hu/d/11348710-1/IM000034.JPG[/IMG]
Głaskany Hadar:
[IMG]http://gallery.site.hu/d/11348712-1/IM000035.JPG[/IMG]