[quote name='Natalia_W']No to jeszcze troche mojej pracy tworczej :wink:
[img]http://republika.pl/liceumsu/images/tajne.3.jpg[/img]
[url]http://republika.pl/liceumsu/images/tajne.2.gif[/url][/quote]
Natalio przyznaj sie prosze, jak zrobiłaś tą ramkę. Masz gotową ramkę czy to zabawa warstwami w PS? Jeśli warstwy, to jaki styl - może jakiś gradiencik radialny, czy coś innego?