Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Zrobiłam ogłoszenie dla Buni.,Allu zapisz do 20.01 3 [URL]http://www.gumtree.pl/[/URL] 4 [URL]http://www.milosnicyzwierzat.pl/[/URL] 5 [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] 6 [URL]http://www.petworld.pl/[/URL] 7 [URL]http://www.darmobranie.pl/[/URL] 8 [URL]http://www.oddam-psa.pl/[/URL] 9 [URL]http://tuwstawiaj.pl/[/URL] 10 [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] 11 [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] 12 [URL]http://alegratka.pl/[/URL] 13 [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL] 14 [URL]http://www.lento.pl/[/URL] 15 [URL]http://hiperogloszenia.pl/[/URL] 16 [URL]http://www.pupil.com.pl/[/URL] 17 [URL]http://cwirek.pl/[/URL] 18 [URL]http://tudodaj.pl/index.html[/URL] 19 [URL]http://warszawa.olx.pl/[/URL] 20 [URL]http://ogllo.pl/[/URL] 21 [URL]http://owi.pl/[/URL] 22 [URL]http://mamoferte.pl/[/URL] 23 [URL]http://www.malineo.pl/index.php[/URL] 24 [URL="http://www.znajdy.pl/glowna"]http://www.znajdy.pl/glowna [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adin.pl"]25.www.adin.pl[/URL] [/U][/COLOR] [/URL][URL="http://olx.pl/"][COLOR=#000080][FONT=arial][/FONT][/COLOR][/URL][URL="http://owi.pl/"][COLOR=#000080][FONT=arial][/FONT][/COLOR][/URL] [URL="http://sloniu.pl/"][COLOR=#000080][FONT=arial][U]26.sloniu.pl[/U][/FONT][/COLOR][/URL][URL="http://www.znajdy.pl/glowna"] [/URL]
  2. Jacy jesteście ładni:-) najmłodszy rośnie jak na drożdzach:-)
  3. :loveu: wreszcie dostatek pręg:-)cudni są
  4. Absurdalny zarzut,bez względu czy dotyczy hasła,fiskusa,czy czegokolwiek innego
  5. Okropne..i smutne,że coraz jakby łatwiej przychodzą decyzje o rozstaniu
  6. [quote name='tu_ania_tu']Stasiek pojechał. Cieszymy się po cichu, zobaczymy czy nowy dom da rade z oszołomem[/QUOTE] Super!!powiedz coś więcej,proszę
  7. A co to zmienia??tak,czy inaczej suka adopcyjna
  8. [quote name='Norel']Było by super :) Ania-kojarzysz o której suce z adopcji Behemot pisał że jest mnożona?:cool1: Czy nie wszystkie adoptowane obowiązkowo są sterylizowane?[/QUOTE] Powinny Oregonowa,o ile dobrze pamiętam,inne??
  9. [quote name='tu_ania_tu']Stefan pojechał :) Cos sie na horyzoncie dla DREAMA szykuje. Gość jest z Katowic, poznał juz Dreama i Dream bardzo fajnie na niego zareagował[/QUOTE] Świetnie,bardzo:-)
  10. [quote name='Alla Chrzanowska']Coś z Małgosią wykombinujemy:)[/QUOTE] Ładnie wykombinowałyście:-) ja już dostałam,dziękuję,wydrukowałam,kolorowy,dobrze wygląda.Po Świętach będę obdarowywac ;-)
  11. Zrobiłam ogłoszenia dla Tolusia-zapisz Allu do 15.01 3 http://www.gumtree.pl/ 4 http://www.milosnicyzwierzat.pl/ 5 http://www.cafeanimal.pl/ 6 http://www.petworld.pl/ 7 http://www.darmobranie.pl/ 8 http://www.oddam-psa.pl/ 9 http://tuwstawiaj.pl/ 10 http://www.pineska.pl/ 11 http://www.morusek.pl/ 12 http://alegratka.pl/ 13 http://e-zwierzak.pl/pl/ 14 http://www.lento.pl/ 15 http://hiperogloszenia.pl/ 16 http://www.pupil.com.pl/ 17 http://cwirek.pl/ 18 http://tudodaj.pl/index.html 19 http://warszawa.olx.pl/ 20 http://ogllo.pl/ 21 http://owi.pl/ 22 http://mamoferte.pl/ 23 http://www.malineo.pl/index.php 24 http://www.znajdy.pl/glowna 25 www.adin.pl [FONT=arial]26 sloniu.pl[/FONT] 27 www.hodowcy.com.pl
  12. Dziękuję za zaproszenie,zapiszę,w wolniejszej chwili poczytam Bardzo mi przykro,ale w tym roku finansowo nie jestem w stanie pomóc
  13. [quote name='tu_ania_tu']jesteśmy uprawnieni do zbierania 1% Ania,kiedy będzie jakiś plakacik??ja się rozliczam do końca stycznia,w związku z tym u księgowej będę na początku,zostawiłabym plakat,żeby i ew,inni swój 1%mogli przekazac
  14. I co??będziemy ogłaszac??jeśli,to tekst poproszę
  15. Będzie.. Poprosimy od czasu do czasu o foteczkę i wieści z domu
  16. I tu zaproszę- http://www.dogomania.pl/forum/threads/249553-Skarpetki-sztucce-r%C4%99kawiczki-poszewki-i-masa-innych-r%C3%B3%C5%BCnosci-na-SDA-do-28-12-g
  17. Bezwzględnie:-)lubię jak idzie na marne:-) trzymam mocno:kciuki:
  18. Zrobiłam ogłoszenia dla Stefana-zapisz,Allu,do 08.01 3 http://www.gumtree.pl/ 4 http://www.milosnicyzwierzat.pl/ 5 http://www.cafeanimal.pl/ 6 http://www.petworld.pl/ 7 http://www.darmobranie.pl/ 8 http://www.oddam-psa.pl/ 9 http://tuwstawiaj.pl/ 10 http://www.pineska.pl/ 11 http://www.morusek.pl/ 12 http://alegratka.pl/ 13 http://e-zwierzak.pl/pl/ 14 http://www.lento.pl/ 15 http://hiperogloszenia.pl/ 16 http://www.pupil.com.pl/ 17 http://cwirek.pl/ 18 http://tudodaj.pl/index.html 19 http://warszawa.olx.pl/ 20 http://ogllo.pl/ 21 http://owi.pl/ 22 http://mamoferte.pl/ 23 http://www.malineo.pl/index.php 24 http://www.znajdy.pl/glowna 25 www.adin.pl [FONT=arial][/FONT][FONT=arial][/FONT] [FONT=arial]26 sloniu.pl[/FONT][FONT=arial][/FONT][FONT=arial][/FONT][FONT=arial][/FONT][FONT=arial][/FONT] 27 www.hodowcy.com.pl
  19. Aniu,przelałam-583,30-jak wpłyną,potwierdź proszę tu- http://www.dogomania.pl/forum/threads/248564-Dziś-koniec!!-WIELKA-OBNIŻKA!!D-G-Nike-orteza-psia-na-dogi-SDA-do-22-11do20godz i tu http://www.dogomania.pl/forum/threads/248942-Niezwykłej-urody-robione-ręcznie-kartki-świąteczne-)na-dogi-SDA-do-04-12-do-20 i tu http://www.dogomania.pl/forum/threads/249102-Prawdziwe-cuda-)ozdoby-świąteczne-i-róże-z-liści-na-SDA-do-08-12-do-20-godz i jeszcze tu http://www.dogomania.pl/forum/threads/249000-Bluzki-sukienki-płaszcze-na-dogi-SDA-do-06-12-do-20godz
  20. (*)............................
  21. ................ Zaproszę http://www.dogomania.pl/forum/threads/249452-G%C5%82%C3%B3wnie-ciuszki-na-dogi-SDA-do-22-12-do-20godz
  22. I ja dziś??nie mam czasu latac po fejsach
  23. Dziewczęta co z ogłoszeniami tych,które ogłaszane nie są?? [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Plan ogłoszeń Aragon - [/FONT][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/FONT] Sam -[/FONT][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman]Staś Klopsik - [/FONT][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3]jest ogłaszany[/FONT][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3], ponowić ew. po 24.12 [/FONT][/FONT][/FONT] Vipo - [/FONT][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3]jest ogłaszany[/FONT][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3], ponowić ew. po 22.12 [/FONT][/FONT] Dream - [/FONT][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3]jest ogłaszany[/FONT][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3], ponowić ew. po 15.12 [/FONT][/FONT] Tolek - [/FONT][FONT=Times New Roman]jest ogłaszany[/FONT][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3], ponowić ew. po 20.12[/FONT][/FONT] [FONT=times new roman]Kropka - Stefan -[/FONT]
×
×
  • Create New...