Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Aaa to Dyzia trzeba "dotrzec" żeby się udało Dyziu staraj się,lepszego domu nie znajdziesz
  2. [quote name='chowano']z myślą o Joli, żeby biedna się nie na pracowała na darmo:-)[/QUOTE] Dzięki za troskę:-) Trzymam żeby dziewczynka zaakceptowala Dyzia i za Wasze wspólne szczęśliwe długie życie:-)
  3. [quote name='chowano']wydaje mi się, że nie trzeba;-)[/QUOTE] Czy ja dobrze rozumiem??:-)
  4. Pomieszało mi się.Dyzio nie pojechał do nowego domu??
  5. Zapraszam na ciuchowisko- [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251293-Masa-ciuszków-kilka-butów-na-dogi-SDA-do-10-03-do-20-godz"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251293-Masa-ciuszków-kilka-butów-na-dogi-SDA-do-10-03-do-20-godz Zrobiłam ogłoszenia dla Jasia-zapisz Allu do 20.03 [/URL]
  6. Bardzo współczuję..
  7. Trzymam,żeby udało się zdiagnozowac i skutecznie leczyc
  8. Aniu,przelałam 454,-wpłyną pewnie jutro,potwierdź proszę tu- [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250437-RZEMYKOWE-SZALE%C5%83STWO-bransoletki-zegarki-paski-na-dogo-SDA-do-03-02-do-20godz[/url]
  9. [quote name='tu_ania_tu']jak to drugi miot? skąd to wiesz?[/QUOTE] Nie pamiętam,gdzieś mi się rzuciło w oczy.. edit- [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=781149401899547&set=pcb.781149818566172&type=1&theater[/url]
  10. Dla mnie nie do przyjęcia.. Ale dla mnie wiele rzeczy jest nie do przyjęcia np.rozmnażanie krótkonożnej mamusi Bandosa,nie widzę sensu.A tu drugi miocik
  11. Bardzo ładny gest,
  12. :-) Alluś,zrobiłam dla Tolusia,zapisz do 02,03
  13. Fajne,dzięki:-) ukradnę do ogłoszeń
  14. Fakt:-)a jaką ma elegancką obróżkę:-)
  15. Niezbyt:-) Maciek zrób choc jedno w statyce,w zbliżeniu,Niech Jaś podniesie głowę,wybystrzy się trochę
  16. To dobrze,zrób jakieś bardzo piękne,będą do ogłoszeń
  17. Pamiętam,zaczęło się wielkim szumem,a skończyło niczym
  18. Ślicznie wygląda:-) ogłoszenia zrobiłam
  19. Zrobiłam większosc ogłoszeń dla Dyzia,jutro dokończę Allu zapisz do 01.03
  20. O mamo,jaki słodki Toluś.. że też nikt nie chce takiego fajnego,aktywnego,radosnego,przyjaznego pieska..
  21. [quote name='tu_ania_tu']napisałam maila z prośba o kontakt.[/QUOTE] I??jest odpowiedź??
  22. Niewielu by utrzymało,dlatego tak ważne jest nauczenia normalnego chodzenia na smyczy,bez siłowania się Ja spokojnie wychodziłam z trzema dziewczynami dożymi-razem jakieś 220 kg:-)prowadziłam towarzystwo głównie paszczą;-)
  23. Zrobiłam i dla Jasia,zapisz Allu do 25.02
  24. Dla Jasia dostałam,dzięki,wezmę się,ale nie wiem czy dziś
  25. Zrobiłam ogłoszenia dla Aragona,zapisz Allu do 25.02
×
×
  • Create New...