Ja jestem Michasia15 (naprawdę mam na imię Paulina). Pod koniec kwietnia będę mieć mojego Toffiego. Chciałabym wiedzieć wszystko o yorkach dlatego proszę na tematach założonych przeze mnie pisać różne ciekawostki , szczczegóły itp. :wink:
Czekam na mojego pieska , który już się urodził . Chciałabym jak najwięcej o nim wiedzieć , gdy zawita w naszym domu . Proszę was wszystkich o porady. Mam pytanie. Jak nauczyć szczeniaczka korzystać z kuwety? :P
Ja ustaliłam , że mój Toffi będzię spać na poduszce w nogach mojego łóżka , ale pewnie i tak ułoży się obok mnie. A jak śpią wasze yorki? A szczeniaki? Czy śpią przez całą noc czy może też w dzień?