Jump to content
Dogomania

Genia

Members
  • Posts

    726
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Genia

  1. Ja zawsze jestem gotowa do pomocy i udzielam rad ma tyle ,na ile tylko potrafie , Sunia jest piekna i ma duze szanse na wystawach ale tu juz trzeba bardzo zadbac o wlos, Ciekawa jestem kto jedzie do Sopotu.Wiem,ze Agnieszka z Bajka i Akim. Ja moze wybiore sie do Wroclawia i Poznania. I to juz koniec w tym roku wystaw miedzynarodowych. :fadein:
  2. Wyniki wystawy w Warszawie. Psy KL. Mł-Branco Masinial -ZW. MŁ--BOB !! Kl. posrednia Mindoling Sengge -zloto -CWC.bardzo ladny opis jednak sedzia stwierdzil,ze jest za chudy i mimo wagi 12,5 kg kazal mi odstawic royala canin i zywic samym miesem wolowym-nie patrzec :D :D :D na wage tylko go podtuczyć. Kl. Otwarta -Apollo Sam Magnetyzm -nie wiem co dostał. Kl. ChampionOw -brat miotowy Trango z Dobrego Towarzystwa Gulden z Dobrego Towarzystwa .Zloto ,CWC ,CACIB. !! /ciekawe czy Aera to czyta / Sunia po Akirze bardzo sie podobala i dostala rewelacyjny opis i najlepsze szczenie !!-debiut i taki sukces ! Tym bardziej ze sedzia byl bardzo surowy . Kl. Ml.- Atena Sam Magnetyzm bardzo dobra. Kl, Otwarta Akira Hoksa Rex-bardzo dobra -no niestety ale wlos byl bardzo krotki .
  3. Widze,ze wszystcy jeszcze odpoczywaja po miedzynarodowej w Warszawie. Bylo bardzo goraco . Ringi na wysuszonej calkiem murawie. Ale bylo bardzo sympatycznie. Nie dojechala tylko Artemida Sam Magnetyzm z Plocka. Dziewczyny robily zdjecia grupowe naszych pociech ale nie wiem czy beda umieszczone na naszej stronie. :D .
  4. Gratulacje dla Agnieszki i BAJKI ! W tak silnej konkurencji zdobycie tytułu na wystawie Miedzynarodowej - Zwyciezca Wystawy W klasie junior /BEST IN SHOW-BIS/ terierowi tybetanskiem- to nie lada sukces !! Oby tak dalej - :klacz: tym bardziej ,ze suka jest naprawde piekna !!!
  5. Chyba jeszcze za wczesnie. A jakiej rasy pieska chcesz wystawic ?
  6. Witaj Lucynko ! Ciesze sie bardzo,ze pojawilas sie na forum . To bedzie jej pierwsza wystawa i w klasie szczeniat wiec nie masz sie co martwic. Pomozemy Ci i pokazemy jak powinno sie pokazac psa i na co zwrocic uwage przy wystawianiu . Wszystkie maluchy z Akacjowej Doliny maja gesta ,prawidlowa siersc i tutaj wystarczy kapiel w dobrym szamponie polecam f-me 1allsystems i odzywka super -rich dla ciezkiego wlosa A jedzeniem tak bardzo sie nie martwcie-ta rasa doskonale reguluje sobie pobor bialka -i jezeli jedza np. surowe ziemniaki i inne owoce i warzywa to uzupelniaja sobie diete tym co ich organizm w tym momencie najbardziej potrzebuje. . Zarlokami bialkowymi staja sie np, wtedy kiedy suki sa w ciazy. Zmiataja wszystko to- co im sie wrzuci do miski. Czekam na zdjecia naszej nowej dziewczynki.!! :P
  7. W Warszawie jest zmiana sedziego na Leos Jancik-Czechy :o . Czy ktos z Was zna go ??
  8. ENI -gratuluje Tobie i Oli. . Branco to naprawde piekny pies.! :P
  9. Lapki ale super zdjecia malej !! anii !!! To moj pies Miki byl tez w Olsztynie i Apollo Sam Magnetyzm. Miki jest czarny z bialym krawacikiem i koncowki lapek ma biale i ogonek. No .coz jestem bardzo zadowolona bo sedziowal wybitny hodowca i sedzia p. Adam Ostrowski. I oprocz wspanialego opisu moj maly dostal zloto i BOB-a .! :D
  10. Na szczescie nie jest to czeste ale sie zdarzaja takie sytuacje . To jest fakt. :P
  11. Nefesza -Skandale sedziowskie sa lepsze -prawdziwa rzeczywistosc wystaw i zachowania ludzi,ktorzy zyja tylko z psow !! Przeczytajcie co sie dzialo w Krakowie na miedzynarodowej 26.06, Wlos staje deba !!!-str. 95 I kto sie teraz ze mna nie zgodzi,ze byly i beda uklady-nawet to sie rymuje z nazwiskiem sedziny. :o
  12. Zgadza sie wystawcy -ktorzy tylko i wylacznie zyja ze sprzedazy psow sa czasami no powiedzmy to niegrzeczni wobec sedziego- zbyt nerwowi. :o Zdarzaja sie niekulturalne ataki slowne i awantury.
  13. Tak oczywiscie ale wiem,ze uklady tez sa i beda.
  14. Sa znajomosci i uklady-byly i zawsze beda -dlatego champion championowi nie rowny-nawet przy malej populacji danej rasy zdarzaja sie tez byle jakie Interchampiony Wzorzec doskonale okresla wady i zalety danej rasy. Wszystko jest dobrze jezeli wygrywaja piekne psy. Ale jak sie nie wkurzac jak wygrywa pies slaby a ten piekny jest 2. A wystawy kosztuja -czyz nie zal wyrzucic w bloto te pare zlotych bo sedzia nie zna sie na rasie ? Mialam taki przypadek,ze wchodzac na ring do oceny -pani sedzina spytala sie uprzejmie -przepraszam a jaka to rasa ??! :lol:
  15. Wiele osob nie rozumie tych wszystkich osiagniec i tytulow przyznanym na wystawach naszym psom. Mialam taka sytuacje,ze po wyliczeniu parominutowym o osiagnieciach rodzicow moich szczeniakow padalo pytanie -no dobrze ale czy te szczeniaki sa z rodowodem? I co tak drogo ? :o
  16. W Warszawie zadebiutuje w kl. szczeniat ich siostra Debi-Diona z Akacjowej Doliny. Zgloszono 8 TT. Psy Kl.Ml-Branco Masinial Posr-.Mindoling Sengge Otw,-Apollo Sam Magnetyzm Championow -Gulden z Dobrego Towarzystwa Suki Kl. Szcz.-Debi Ml.- Atena i Artemida Sam Magnetyzm Otwarta - Akira Hoksa-rex :D
  17. Wlasnie LUCKY i LADY pochodza z Niemiec a wlascicielka mieszka w Lodzi. Z krycia w Niemczech zostal jej caly miot. Cena w Polsce 2000,- zl za szczeniaka jest nie do przyjecia Ludzie wola dac 300 .- zl na bazarze za psa bez gwarancji pochodzenia. I bez zadnych szczepien. :evilbat:
  18. Ki-wi Ja tez mialam klopoty-pewnie cos zmieniali albo usuwali obrazliwe teksty ! Maly jest sliczny !. Juz w piatek na str. internetowej oddzialu ma byc podana infor. o stawce zgloszonych psow. :fadein:
  19. Kto jedzie na Miedzynarodowa do W-wy ?? :P
  20. No wlasnie Agnieszko ! Obiecujesz,ze w przyszlym tygodniu -tygodnie mijaja i nic My mimo ,ze wzielismy aparat zapomnielismy z tego upalu o zdjeciach :oops: .
  21. Wrocilismy wykonczeni. Pogoda typowo wloska-potworny upal. Aki -CWC,CACIB ,BOB Miki -CWC res. CACIB Branco- Zw. ML /Oli pies/ Bajka- Zw. Ml -najlepsza suka Nie dojechali tylko Czesi :D
  22. Witajcie !! Bedziecie moze na wystawie w Krakowie w sobote ? My bedziemy przy ringu III. Zapraszam. :)
  23. Ale piekne ujecia !! Chyba Mazurki juz nie rozpaczacie po odejsciu poprzedniego psa?
  24. A wiecie dlaczego ? Pewne linie przenosza gen calkowitej slepoty i TT w wqieku ok. 3-5 lat traca wzrok !! 8)
  25. [quote name='EwikB'][quote name='Ki-wi'] Wracjac do tematu badan..to kto moze sie wziasc za to aby byly one obowiazkowe i jeszcze raz ponawiam pytanie(bo chyba mi nikt nie odpowiedzial) Czy Wy wasze psiaki badalyscie np.na HD,PRL,LL???? :roll:[/quote] W Polsce żadne z tych badań nie jest wymagane i jeszcze trochę czasu upłynie aby hodowcy z własnej woli robili te badania, ale mam nadzieję że idzie ku lepszemu... My 9 lipca 2005 zorganizowaliśmy spotkanie ze znanym i cenionym specjalistą okulistyki i będziemy badać oczy naszych psiaków pod katem dziedzicznych chorób oczu, planujemy też zorganizować pogadankę i wykład na temat tych schorzeń pozdrawiam Ewa[/quote] Wlasnie mam taka nadzieje ze badania na slepote dziedziczna w niektorych liniach beda kontrolowane i pogadanki i wyklady moga sie bardzo przydac na temat tych schorzen? :o
×
×
  • Create New...